Şimdi Ara

Ana konu - VAKIFBANK ARI HESAP - tanışma faiz oranı: %25 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
327
Cevap
22
Favori
106.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 40 gün önce arı hesap actirtim 16.75 faiz ile. Şu an 18 olmuş oran ama güncellenmemiştir. Acilen İng 'ye geçiyorum. Böyle saçmalık olmaz. En azından ingden yüzde 18+2 : 20 alırım üstelik sürekli faiz güncel e turuncu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kimliksiz41 kullanıcısına yanıt
    Hesabı açarken sözleşmeyi okusaydın böyle şok olmazdın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Çok yardım seversiniz ve Vakıfbank avukatları kadrosuna acilen bekleniyorsunuz.

Ortaya bir sey yazıp insanları bilgilendirmek kabahat olmuş.

Neyse yarın İng ye yüklü bir EFT yapalım ki sürekli güncellenen faizden yararlanabilelim. Boylece kim Şok oluyor görsünler :)

• bende dun arı hesap actım 15 den yaptı garantı felan kac verıyor acaba?
  • benim faizde uzun zamandır 15.85 idi.bugun baktım 17.00 yapmışlar.
  • ben 16,75'ten açmıştım hala 16,75. faiz yukarı doğru güncellenmiyor deniyor. sizin nasıl 17 oldu acaba?
  • Enparaya göre nasıl arkadaşlar banka faiz ve genel kullanım anlamında ?

Kredi çekerken hesap açtılar ayrıca halden anlayan paketi de tanımladılar sanırım, kullanmak istiyorum açıkçası.

Bir de rail kart vermişler iptal ettirmek lazım sanırım onu
  • Şu hoşgeldin faizine acayip kılım.
    Bankalar sadık müşterilerine daha çok getiri vermek yerine müşterileri her ay mevduat pazarlığı yapmakla uğraştırıyorlar.
    Müşteri yıllandıkça oranda güzellik yapıp tutacaklarına farkedene verip farketmeyene düşük oranlardan kitliyorlar.
    Bir arkadaş geçen hafta maaş müşterisi olduğu bankaya gitmiş adama 16 teklif etmişler.
    Yok artık dedim...
  • Quattro kullanıcısına yanıt
    Çünkü biz çantada kekliğiz onlar yeni keklik avında.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Simdi actim %18 olarak gorunuyor.

Asil amacim ziraat'te ucretsiz para atmakti

Deneyemedim ama eft saati bitmis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Simdi actim %18 olarak gorunuyor.

Asil amacim ziraat'te ucretsiz para atmakti

Deneyemedim ama eft saati bitmis
    Vakıf ARI hesap değil mi sizin hesap? Yukarı güncelleme yapılmıyor, sizin ki nasıl 18 olmuş?
  • quote:

Orijinalden alıntı: realraven

Vakıf ARI hesap değil mi sizin hesap? Yukarı güncelleme yapılmıyor, sizin ki nasıl 18 olmuş?

Alıntıları Göster
    %18 oldugunda acmistim ben 20 agustos sanirim acilis tarihi

• gidin borsa aracı kurumundan kuponlu devlet tahvili alın %24 dü en son MB nin faizi bankalar sizden aldığı parayla MB tahvil ihalesine katılıp % 24 den aldiği faizi size düşük rakamlardan veriyor verdiği rakamlar da brüt faiz nete vurunca %15 denk geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 26 Ağustos 2018; 15:24:41 >
  • Hocam 24 yaş altına vadesizde tutma olayı var mıdır. Ona göre kardeşime hesap açacagim. Marifetli kullanmiştim bana vermiyorlar hosgeldin. Vadesiz şartı olmayan günluk ariyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mogolo

gidin borsa aracı kurumundan kuponlu devlet tahvili alın %24 dü en son MB nin faizi bankalar sizden aldığı parayla MB tahvil ihalesine katılıp % 24 den aldiği faizi size düşük rakamlardan veriyor verdiği rakamlar da brüt faiz nete vurunca %15 denk geliyor
    Aynısını yaptım %19'dan gösterge tahvili aldım. Sonra faizler 24-25'e geldi benim para 2.elde eridi. Ben bozdum sonra 28'leri görüp aynı yere geldi.
    3 ay sonra faizler 30'a gelirse tahvil alan yatırımcı 2. el piyasada satmak istese zararla satar.
    Faizlerin her hafta arttığı zamanlarda para uzun vadeli bağlanmaz. Şu ara aylıktan uzun bağlamamak lazım.
  • Genc Global hesapta vadesiz şartı var mıdır ?

• Mobil uygulaması saçma sapan olan tek banka bu vakıf. Delirtiyor beni resmen. 1 telefon sadece 1 kullanıcıya tanımlanıyor, bir başkasının hesabına bakmak istersen ikinci hesap eklenmiyor kendi hesabını tamamen sileceksin falan. Tanışma faizinin süresi dolunca bende taşırım herhalde parayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sado94

Genc Global hesapta vadesiz şartı var mıdır ?
    Yok

• Arı hesabının 25 günü kalmıştı zaten 16.75 oranından bitmesine, cuma günü gidip İNG 'den turuncu hesabı alacağım.
  • -Nefer- kullanıcısına yanıt
    turuncu hesap 18 veriyor burgan 21.5 neden ıng tercıh edıyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.