Şimdi Ara

[ANA KONU] TurkNet GigaFiber altyapı yayılım takibi (99. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.282
Cevap
116
Favori
395.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • giga fiberi turknet müşterilerinize sundunuz birde cgnattan kurtarsanız süper olacak turknet giga fiber müşteriniz olarak ipv6yı heyacanla bekliyorum

• Nasipse yeni adresim İstanbul/maltepe/zümrüt evler mah altıntabak getirecek misniz @TurkNetDestek hele bir getirinde kendimize gelek.

• selamlar @TurkNetDestek

istanbul / gaziosmanpaşa karadeniz mh de ki binalara fiber kablolar çekildi. Uzun süredir de bina içinde fiber kablo duruyor ama kutu takılmadı.

bu bölgeye de gigafiber gelme ihtimali var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanenver -- 21 Eylül 2021; 14:7:34 >
  • monarchisoliders kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresiniz planlar içerisinde yer alıyor ama tam süre bilgisi veremiyorum.
  • aslanenver kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Karadeniz Mahallesi planlar içerisinde yer alıyor ama tam süre bilgisi veremiyorum.
  • ismkdc kullanıcısına yanıt
    🤣👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • @TurkNetDestek Şirintepe Mah. Kağıthane İstanbul, 2022 Planları içerisinde yer alıyor mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, Karadeniz Mahallesi planlar içerisinde yer alıyor ama tam süre bilgisi veremiyorum.

en kısa sürede bekliyoruz. Telekom çilesinden kurtarın bizleri. Emekleriniz için teşekkürler.

@TurkNet Destek 2021 yada 2022 ile alakalı birşey diyebilir misiniz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanenver -- 21 Eylül 2021; 11:1:36 >
  • aslanenver kullanıcısına yanıt
    2022 içerisinde çalışmalar tamamlanmış olur.
  • Merhaba, adresiniz planlar içerisinde yer almıyor. Talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, adresiniz planlar içerisinde yer almıyor. Talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.

selçuklu mah. sincan/ankara planlarınız da var mı?

• yusuf683 Y kullanıcısına yanıt
    Merhaba, adresiniz planlar içerisinde yer almıyor ama talebinizi not aldım ve proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • Merhaba,

6-7 ay önce burada birisi sormuştu Kartal Esentepe Mahallesi Gigafiber planlaması bulunduğunu belirtmiştiniz. Son durum nedir acaba? Bu sokakta uzun süredir gigafiber bekliyoruz, 2 blok 30 daireli sitemiz bulunuyor.

Teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aventus -- 24 Eylül 2021; 13:45:29 >
  • aventus kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Esentepe Mahallesi yeni planlar içerisinde yer almıyor.
  • Merhaba, Sultangazi İsmetpaşa mahallesi yeni planlarda var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaurenChef -- 21 Eylül 2021; 15:36:2 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • @TurkNet Destek Halkalı Merkez mahallesi - Küçükçekmece yeni planlar içerisinde yer alıyor mu?

• TaurenChef T kullanıcısına yanıt
    Merhaba, ilettiğiniz adreste gigafiber planlaması bulunmuyor. Ancak ben adresi notlarıma ekledim. Proje ekibimiz ile paylaşacağım.
  • KaRa-4545 K kullanıcısına yanıt
    Merhaba, 2021 yılı planları içerisinde yer almıyor ama talebinizi not aldım. Proje ekibi ile paylaşacağım.
  • @TurkNetDestek Merhaba Beştelsiz mahallesi 111 sokak no 11 kablolama ve kutu işlemi yapıldı kurulum yapan arkadaşlar en geç 1 aya aktif olur dediler ama 2 ay geçti altyapı sorgulama ekranında çalışma bile görünmüyor ne zaman gigafiber geçebilecegiz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sametduman184 -- 22 Eylül 2021; 19:46:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 979899100101
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.