Şimdi Ara

[ANA KONU] TurkNet GigaFiber altyapı yayılım takibi (33. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
7.285
Cevap
116
Favori
395.781
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
85 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, evet şu anda bir yerde var ama 2021 yılı planları içerisinde yer alan mahalleler içinde işlem yapılacak. Sadece bununla ilgili net süre bilgisi veremiyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, müşteri numaranızı konu linki ile birlikte PM üzerinden paylaşır mısınız? Proje ekibimizden bilgi alarak yardımcı olmak isterim.

Size mesaj attım.

Teşekkürler.

• Az önce yayıncı bir kuruluşun 'Kim Milyoner Olmak İster?' isimli yarışma programında Türknet Genel Müdür Yardımcısı Sinan Kurmuş'un oğlu Ali Kurmuş yarıştı. Aklıma yine GIGAFIBER geldi. Ankara Keçiören Emrah mahallesi için son durum nedir efendim? Yeniden ve yineleyerek sormak istedim :) Üzmeyin de lütfen bizim bölgemize de gelin. Aşağı Eğlence mahallesi hemen yanımızda yer alıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SIE Santa Monica -- 2 Mayıs 2021; 23:9:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aXiS kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, hizmet bakır altyapı üzerinden 35 Mbps'e kadar VDSL olarak açılmıştır. Gigafiber altyapı çalışmaları tamamlanmadığı için 35 Mbps'e kadar VDSL paketi önerilmiştir. Fiber altyapımız tamamlandığında dönüşüm sürecini başlatacağız.
  • SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Merhaba hocam, şu an da mahalle proje aşamasında değildir. Notlarıma ekleyerek proje ekiplerimize iletmiştim. İlerleyen zamanlarda tekrar benimle iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt

Bu sene olmasa bile 2022'de gelecek diye bir bilgi aldınız mı efendim? Teşekkür ederim cevabınızdan ötürü 😊

• SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt
    Hocam, bölgelerden gelen talep yoğunluğuna ve altyapı çalışmalarına uygunluğuna göre proje ekiplerimiz tarafından karar verilecektir. Şu an da önümüzdeki yıla uzun bir süre olduğundan dolayı 2022 proje bölgeleri belirlenmemiştir. İlginiz için ben teşekkür ederim.
  • 25 şubattan beri internetim kesiliyor ve 1 gün boyunca kesinlikle geri gelmiyor,1 ay içerisinde en az 3 4 defa aynı sorun yasanıyor.Şikayet etmediğim yer kalmadı BTK dan genel müdürlüğe kadar.Türk telekom kullanıyoruz.@TurkNetDestek
    Size sorum şu:Sizde türk telekom altyapısı kullanıyorsunuz size geçtiğim takdirde aynı sorunu yasarmıyım?Hizmetinizi evimdeki Türk telekom internetini kapattırmadan deniyebilirmiyim?cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: SonatKayahan

25 şubattan beri internetim kesiliyor ve 1 gün boyunca kesinlikle geri gelmiyor,1 ay içerisinde en az 3 4 defa aynı sorun yasanıyor.Şikayet etmediğim yer kalmadı BTK dan genel müdürlüğe kadar.Türk telekom kullanıyoruz.@TurkNetDestek
    Size sorum şu:Sizde türk telekom altyapısı kullanıyorsunuz size geçtiğim takdirde aynı sorunu yasarmıyım?Hizmetinizi evimdeki Türk telekom internetini kapattırmadan deniyebilirmiyim?cevaplarsanız sevinirim teşekkürler.

• SonatKayahan S kullanıcısına yanıt
    Merhaba, size hattınızda kesinlikle sorun yaşamazsınız gibi bir bilgi veremem ama arıza yaşamanız durumunda teknik ekiplerimiz kontrollerini yaparak size dönüş sağlıyorlar. Mevcut hizmetinizi iptal ettirmeden bizden sıfırdan yeni abonelik başvurusu yaparak hizmet alabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, size hattınızda kesinlikle sorun yaşamazsınız gibi bir bilgi veremem ama arıza yaşamanız durumunda teknik ekiplerimiz kontrollerini yaparak size dönüş sağlıyorlar. Mevcut hizmetinizi iptal ettirmeden bizden sıfırdan yeni abonelik başvurusu yaparak hizmet alabilirsiniz.

Tabiki bunu bilemeyiz,fakat sorun olduğu takdirde muhatap olabileceğim saha elemanı yada bana açıklama yapacak teknik bir eleman olursa cok sevinecegim.Çünkü türk telekom müşteri hizmetleri açıkçası hiç bir işe yaramıyor.Hep aynı cümleler.Ekiplere ilettik modeminizi kapayıp acın bıktım vallahi.

• SonatKayahan S kullanıcısına yanıt
    Sorun yaşamanız durumundahttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden ya da hızlı işlem hattında arıza kaydı oluşturmanız durumunda teknik ekiplerimiz size dönüş sağlıyor. Eğer sistemden kendi müdahaleleri ile çözülebilecek bir sorun ise müdahale ediyorlar ama değilse saha ekiplerine iş emri göndererek gelişmeleri sizinle paylaşıyorlar.
  • Telefonsuz gigafiber kullanıp sonradan telefon ekleten oldu mu

30 tl verip ekletince sorunsuz çalışıyor mu

@turknetdestek bağlantı kopması vb olmadan ekleme oluyor mu
    Yeni abonelik vb uğraşamaya gerek yok demi
    Sitedeki sss deki yazanları anlamadjm da

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Gigafiber hizmetinde yalın hizmet aldıktan sonra tekrar telefon hattı alamıyorsunuz. Eğer telefon hattı isterseniz sıfırdan yeni abonelik başlatmanız gerekiyor.
    Telefon aylık ücretli mi
  • Merhaba,

Kağıthane Çeliktepe, Şairane sokak ile ilgili bir çalışma var mı?

• alimmm78 kullanıcısına yanıt
    Merhaba, telefon hizmetiniz ile birlikte abonelik başlatmanız durumunda paketinize ek aylık +10 TL eklenecektir.
  • Kağıthane Hamidiye mahallesi, Serdar sokak full türknet kullanıcısıyız neredeyse. Kendim üşenmedim pandemi öncesi sokağı dolaştım. Ama herhalde nasıl olsa bizdeler diye gigafiber burada yok ve superonline fiber altyapı olan sitelerde var. Türknet çoğunlukla sokak apartmanları ile büyüdü ama yatırımı site apartmanları alıyor. Çok üzücü kapitalizm her yerde...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
    cevaplarınız için teşekkür ederim
    size buradan ulaşabilmek çok hoş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Raporsuzkral R kullanıcısına yanıt
    Merhaba, Çeliktepe mahallesinin bazı bölgelerinde gigafiber hizmetimiz aktif durumdadır. Gigafiber hizmetimizin olmadığı bölgelerde de 2021 yılı içerisinde çalışma yapılarak gigafiber hizmeti vereceğiz. https://turk.net/internet-hiz-altyapi-sorgulama/ sayfamızdan sorgulama yaparak gigafiber altyapımızın olup olmadığını öğrenebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 3132333435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.