Şimdi Ara

[ANA KONU] Türknet 2020 Türkiye Geneli İnternet Kesintileri -6 Temmuz -Kesinti Güncel- (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
2
Favori
9.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bursa Onlinemıyız 😂😂😂 düzeldi teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bursa’da geldi.
  • Bursa şuan gelmiş görünüyor.
    Bu kadar sorun yaşayan varken sorunun neyden olduğu belli değil. İlginç

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benimde geldi 👍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Gelmediler

• bu akşam 21:30 itibariyle çanakkale nerdeyse çöktü.
    ping +80ms
    hız 1mbps

edit:
    download fiberi mi koptu acaba çanakkaleye gelen :)
    [ANA KONU] Türknet 2020 Türkiye Geneli İnternet Kesintileri -6 Temmuz -Kesinti Güncel-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e_capkan -- 28 Mart 2020; 23:10:6 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e_capkan

bu akşam 21:30 itibariyle çanakkale nerdeyse çöktü.
    ping +80ms
    hız 1mbps

edit:
    download fiberi mi koptu acaba çanakkaleye gelen :)
    [ANA KONU] Türknet 2020 Türkiye Geneli İnternet Kesintileri -6 Temmuz -Kesinti Güncel-

simetrik internet kullanıyorum.
    geçen ki cevap "Bize iletmiş olduğunuz hız sorunu ile ilgili gerekli incelemeleri yaptım. Sizler için kontrol ettiğimde herhangi bir teknik sorun görülmemektedir. 69 mb hız aldığınızı görmekteyim."
    böyle giderse türknet maceram çok uzun sürmeyecek.@TurkNetDestek

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşanan sorunu tespit ettik. Sorunun çözümüyle ilgili çalışıyoruz. Kısa süre içerisinde hizmetinizi sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkNetDestek

Merhaba, yaşanan sorunu tespit ettik. Sorunun çözümüyle ilgili çalışıyoruz. Kısa süre içerisinde hizmetinizi sorunsuz bir şekilde kullanabileceksiniz.
    benim sorunumuda çözseniz keşke çok mu zor ilgilenmek mesaj atmıştım
  • İzmir'de de gitti internet. Gitmese şaşardım zaten. Çok birşey değil doğru düzgün bi bağlantı istedik. Beceremeyecekseniz dükkanı kapatıp gidin biz de seöenek yok deyip başka şeyler deniyelim.
  • izmirde turknet bende kesinti yok yapa bolgedesindeyim biraz bekleyin iyilest
    rme calısmaları vardır .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanedan35 -- 29 Mart 2020; 0:20:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hanedan35

izmirde turknet bende kesinti yok yapa bolgedesindeyim biraz bekleyin iyilest
    rme calısmaları vardır .
    Ben panelden baktığımda yapa alt yapısında olduğumu görüyorum, fakat aldığım down hızı 6mbps upload hızı 0,81kbps kaç gündür teknik destek yazıyorum buradan mesaj atıyorum dönüş olmadı doğru düzgün ilgilenen yok
  • Hanedan35 H kullanıcısına yanıt
    evet yahu hay allah yalan söylüyorum işim gücüm yok çünkü. çok güzel yakaladınız bravo...
  • kardesım ben sana yalan soluyorsun demedim sadece biraz bekle iyilestirme vardır yada calısma gibi birsey duzelmezse destek kaydı acın iyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hanedan35 -- 29 Mart 2020; 1:46:24 >
  • Hanedan35 H kullanıcısına yanıt
    Hiç bilmiyordum cidden ben bunları yapmayı. İyi ki hatırlattın.
  • Sultangazi Yapa

Bugün sıkıntı yaşamadım. Sanırım sizinkiler kesildiği için hızı iyiydi...

• quote:

Orijinalden alıntı: ressi1

Sultangazi Yapa

Bugün sıkıntı yaşamadım. Sanırım sizinkiler kesildiği için hızı iyiydi...
    Hocam bendede 6 7mbps civarı internet var birde yapada gözüküyorum.

santrale olan uzaklık ise 2257 metre yapada gözüküyorum hızım çok düşük arttırın çözüm bulun diye destek kaydı oluşturdum verdikleri cevaba bakın

Merhaba Ufuk Bey,
    Hizmetiniz Turknet alt yapısında ve santrale olan uzaklığınızdan dolayı alacağınız max hızınız 7 mb olarak buna müdahale edemiyoruz.
    İyi günler dilerim.

sanki ben bunu bilmiyordum çözüm üretsenize bunu yazacağınıza benimle santrale aynı uzaklıkta olup 10 kat daha fazla hız alanları gördüm araştırmalarım sonucu adam santrale 2000 metre civarı uzaklıkta 72mbps hız alıyor şimdi tamam adamın belki alt yapısı gelişmiştir binasındaki ama 10 kat fark olmaz ki hadi o adam 70mbps alsın ben 30 alayım ben 25 30 ada razıyım 6 7mbps ile işler yürümüyor maalesef

• Sakarya Dörtyol vae ip yok

• Sakarya da malesef kesildi. Dün de kesilmişti, seriye bağladılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Phenoll -- 29 Mart 2020; 17:48:52 >
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.