Şimdi Ara

[ANA KONU] Türknet 2020 Türkiye Geneli İnternet Kesintileri -6 Temmuz -Kesinti Güncel- (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
217
Cevap
2
Favori
9.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba, arızanın giderilmesi için öngörülen süre içinde ekipler çalışmalarını tamamlayacaktır.
  • TurkNetDestek kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, bir tam gün sonunda bağlantı geldi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AtesGunes kullanıcısına yanıt
    Keyifli kullanımlar dilerim.
  • Benim 14 mayıstan beri internetim yok ve ev telefonumun çevir sesi gelmiyor. Destek kaydı açtım ama Türk Telekom ekipleri 21 mayısta bakacak dendi ama hala bilgi verilmedi. Telefonumun internetine aşırı yüklendim faturam kabardı. İptal etmeyi düşünmeye başladı bu kadar uzun sürede arızanın giderilmesi gerekirdi.

Destek no:33329231

@TurkNetDestek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceho1903 -- 23 Mayıs 2020; 18:0:4 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sabahdan beridir internet yok.buraya bakayım dedim sanırım kesinti yok kimsede.yer gebze

• ByÇINAR kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hattınızda yaşadığınız sorun devam ediyorsahttps://turk.net/online-islemler/ üzerinden destek kaydı oluşturur musunuz? Kontrol ederek bilgi verelim.
  • bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 15:24:27 >
  • Merhaba, şu an için bu konuda gelişme bulunmuyor. Gelişme olması durumunda forum üzerinde duyuru yapacağız.
  • Destek No
    34455109 aksam 9 dan beri internet gidip geliyor. böyle devamında internet iptaline gidicem iyi calısmlar
    @turknetdestek[ANA KONU] Türknet 2020 Türkiye Geneli İnternet Kesintileri -6 Temmuz -Kesinti Güncel-

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi de3ka1 -- 22 Haziran 2020; 8:58:10 >
  • de3ka1 D kullanıcısına yanıt
    Merhaba, yaşadığınız sorunu 21.06.2020 tarihinde alarak saha ekiplerine ilettik. Şu an çalışmalar devam ediyor. 3 iş günü içerisinde çalışmaları tamamlayarak bilgi vereceğiz.
  • Geleneksel Türknet kesintilerine bir yenisi daha eklendi.

yine kesin kapasite yükseltme çalışmasıdır. Neden başka kimsede olmuyor?

Liyakat önemli
  • nutz kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bazı müşterilerimizde sorun yaşanıyor ama sorunun çözümü için çalışıyoruz.
    [ANA KONU] Türknet 2020 Türkiye Geneli İnternet Kesintileri -6 Temmuz -Kesinti Güncel-

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Turknet OİM'e de girilmiyor. Bazı müşteriler diyor bir de.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • -dehşet- kullanıcısına yanıt
    Merhaba, bu sorunun neden kaynaklandığı konusunda arka planda tüm kontrolleri yapıyoruz.
  • Türknet'e başvurmuştum bugün belgeleri doldurup kargoladım.Aceba kargoyu yoldan mı çevirsem.Hiç iç açıcı yorumlar görmüyorum.Sitesi çökmüş durumda.Yol yakınken iptal mi ettirsem?
    kapasite artırma çalışmalarından - bazı müşterilere. tabi kim bilecek herkeste olduğunu değil mi?

kurnaz esnaflık bu.
  • Bir kez daha herkesin interneti gitti.

• nutz kullanıcısına yanıt
    ŞUAN İTİBARİ İLE İNTERNET GİTTİ MANİSADA

• Sakarya, az önce gitti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zendagi Migzara -- 9 Temmuz 2020; 2:25:0 >
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.