Şimdi Ara

[ANA KONU] 📱 Microsoft Lumia 950 (S808, 5.2 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
2
Favori
5.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

[ANA KONU] 📱 Microsoft Lumia 950 (S808, 5.2
  • quote:

Orijinalden alıntı: Biyturs_OnSr

2017 Ocak raporu

Alet canavar gibi maşallah Ne takvim sorunu, ne ekran sorunu, ana ekran sorunu, bükülme sorunu, kasma sorunu, reset atma sorunu, uygulamadan atma sorunu, Edge sıkıntıları falan hiç bir şey yok. Kamera zaten ortada, baktılar tek kamerada geçemiyorlar, bari 2 kamera koyalım şu aletlere dediler en sonunda

Bizde aylardır olan Continuum'u buradaki CEO'lar işe yaramaz dediler, pazarın lideri bile bir sonraki telefonuna koymaya(kopyalamaya) hazırlanıyor

Arkadaşım hala gelmedi mi batarya uzatma güncellemesi şu telefonlara ? Hem bu ne ya, nasıl bir telefon bu ? Kopek kaligrafili resim bile atamıyorm arkadaşım, nasıl nalet bi phonedir bu ya ?

Yani anten uzatama, bataryayı paraşütle fırlatama, takvime ne zaman dark sideye geçeceğimi kaydedeme falan.. Böyle iş olmaz arkadaşım ya...

Hem continium nedir ? Conconlar mı konuşuyo onda ? Nasıl bişiy ? Bak sinapçit yapabiliysak ben alırım belki...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-675C938D1 -- 12 Ocak 2017; 13:31:8 >
  • quote:

10.0.14393.693

Mobile mı yazıyor orada ben mi yanlış okudum yoksa? Phone değil miydi ya? Windows Phone diye biliyordum ben. Mobilemış ha? Vay be. Hayırlı olsun ne diyim. Kaç mb güncelleme?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Köpek kaligrafisini bazıları yıllardır bekliyor, hatta bekleyiş o bekleyiş telefonlarını bile satmıyorlar Siz de alın bi Windows, kaligrafiler gelene kadar platformu yapana da, kullanana da sövün

@e-Militarist, Ağzı olan Windows Phone diyor, takip etmiyorlar ki Halbuki bilseler yıllardır Mobile diye geçiyor..
  • 1 Yıl Sonra Lumia 950
    https://forum.donanimhaber.com/1-yil-3-ay-sonra-lumia-950--123946915

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyturs_OnSr -- 11 Şubat 2017; 4:6:18 >
  • Durmuyor deli yüreğim, durmuyor deli yüreğim

10.0.14393.953

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows diyarında şafak vakti bir güncelleme görülmüş. 950 tutmuş, 650 temizlemiş, 640 pişirmiş, 550 yemiş, 630'da hani bana hani bana demiiiiişş

Lumia 950 yeni güncelleme: 10.0.14393.1066

• quote:

Windows diyarında şafak vakti bir güncelleme görülmüş. 950 tutmuş, 650 temizlemiş, 640 pişirmiş, 550 yemiş, 630'da hani bana hani bana demiiiiişş

Lumia 950 yeni güncelleme: 10.0.14393.1066

Baya şanslısın. Garanti süresi neredeyse dolacak ama habire güncelleme alıyor cihazın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biyturs_OnSr kullanıcısına yanıt
    başkan sana hala bataryayı paraşütle fırlatma güncellemesi gelmedi mi ya ? gelmesi lazım artık.... !!111!!!!!!11!!!!
  • Windows 10 Mobile Creators Update

10.0.15063.251

Ekleme: Ayrıca kararlı sürüm olarak ilk 15xxx no'lu güncelleme.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Biyturs_OnSr -- 3 Mayıs 2017; 1:22:4 >
  • arkadaşlar lumia 950 nasıl . memnunmusunuz telefondan varmı kronik sorunu . tavsiye ediyormusunuz . 1000 tl civarı ikinci eli var bir tanıdıkda 1 yıl garantisi var cihazın
  • p9 lite 2017 var bende şuan arkadaşlar 1 hafta olmadı alalı. lumia 950 ile başabaş takas edebilirim siz ne diyorsunuz . lumia 950 ye değermi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurkeyStar -- 25 Mayıs 2017; 17:38:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurkeyStar

p9 lite 2017 var bende şuan arkadaşlar 1 hafta olmadı alalı. lumia 950 ile başabaş takas edebilirim siz ne diyorsunuz . lumia 950 ye değermi?

Kamera önemliyse ve aradığınız uygulamalar varsa tercih edilebilir. Oyun ve uygulama önemliyse 2017 telefonu 2015 telefon ile takas etmenin pek bir manası yok açıkçası.

Şu adresten kontrol edin uygulamaları:
    https://www.microsoft.com/tr-tr/search/result.aspx?q=facebook&form=MSHOME
  • quote:

quote:

p9 lite 2017 var bende şuan arkadaşlar 1 hafta olmadı alalı. lumia 950 ile başabaş takas edebilirim siz ne diyorsunuz . lumia 950 ye değermi?

Kamera önemliyse ve aradığınız uygulamalar varsa tercih edilebilir. Oyun ve uygulama önemliyse 2017 telefonu 2015 telefon ile takas etmenin pek bir manası yok açıkçası.

Şu adresten kontrol edin uygulamaları:
    https://www.microsoft.com/tr-tr/search/result.aspx?q=facebook&form=MSHOME

mrb uygulama çok fazla kullandığım şeyler değil. facebook viber whatsapp sadece bunları kullanıyorum. lumia 930 kullandım uzun süre geçenlerde sattım bunu aldım. sonra android e alışamayınca windows phone arayışına girdim. merak ettiğim bu cihaz nasıl şarjı nasıl sağlamlığı nasıl sorunu varmı şuanki durum nedir. ve p9 lite 2017 ile 950 yi takaslamak uygunmu piyasası nedir bu telefonun şuan ikinci eli. lumia 930 dada kronik sorunlar vardı ama beni çok rahatsız şey şarjıydı internette çok dolanınca şarj su gibi gidiyordu ama normal kullanımda 2 gün gidiyordu şarjı
  • lumia 930 da kasa özellikle harikaydı bunda pilastik yapılmış pek sağlam gibi görünmüyor ama yakından görmedim cihazı
  • Ne diyorsunuz arkadaşlar takas yapayım mı benim p9 lite 2017 ile lumia 950 yi?

• quote:

Ne diyorsunuz arkadaşlar takas yapayım mı benim p9 lite 2017 ile lumia 950 yi?

Ben diyeceğimi dedim Buraların pek uğrayanı olmadığı için cevap geç gelebilir, normaldir.

Kasa konusunda haklısın, alüminyum ayrı yerde polikarbon tamamen ayrı yerde.

Batarya konusu nasıl 950 nin

• quote:

Batarya konusu nasıl 950 nin

Hücresel veri açık 1 günü çıkarıyor. Ben genelde 2 günde bir şarj ediyorum, kablosuz bağlantı varken hücreseli kapatıyorum bazen.
    Hücresel veri açık fakat internette fazla takilmiyorsaniz şarj yinede bir gün anca mı dayanıyor? 950 bizden memnunmusunuz?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.