Şimdi Ara

[ANA KONU] League of Legends Kod/RP/Gift/Hesap Dolandırıcıları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
4
Favori
26.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kardeşim o çocuğun ben rp leri harcarım kimseyi takmıyorum banane falan gibi cümlelerini gördüm o ss te ama nedense ben baktığımda öyle bir şey göremedim
  • Dönen muhabbete bak hey Allahım kimseye güvenilmez şu forumda
  • olaylar olaylar.
  • daha telefon no almadan alışveriş yapılr mı ya tabi kandırırlar dikkatlı olmk lazım
  • @atakanekmekci ekle bu adamı dostum actıgım konudan sslere bakabilirsin 5 tl için dolandıran bir şerefsiz.
  • _emre_ güvenilir midir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu konunun en başındaki post benim di neden silindi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: KromTaker

bu konunun en başındaki post benim di neden silindi ?

banner mi alcaktın_?
  • Bu foruma senin gibi adamlar lazım
  • Metsuu kullanıcısına yanıt
    Adamsın.
  • mr chow kullanıcısına yanıt
    eyvallah kardeşlerim elimden geleni yapmaya çalışıyorum bu konuda..
  • eyvallah kardeşlerim elimden geleni yapmaya çalışıyorum bu konuda..
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Litendria -- 17 Ağustos 2014; 2:17:30 >
  • holytrader'dan pax jax alacaktım güya. ucuz kurtulmuşum
  • Bilgilendirme için sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ronon Dex

holytrader'dan pax jax alacaktım güya. ucuz kurtulmuşum

sen pax jax almamış mıydın geçenlerde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

NOT:
    DOLANDIRICILIK YAPMADAN ÖNCE, ELİNİZİ VİCDANINIZA KOYUN. İNSANLARIN O PARADA OLAN HAKLARINI DÜŞÜNÜN. BUNLAR SİZİN İÇİN ÖNEMSİZSE, KARŞINIZA @Metsuu GİBİ ARKADAŞLAR GELİP, KULAKLARINIZI ÇEKEBİLİRLER.
    İbret Almak istiyorsan linke bak. -->http://i.imgur.com/4yBcJWA.jpg

1) @hasan79 - 3 kişi dolandırdı bu adam. Hasan79 dolandırıcılık kanıtı -->tıklayın<--

2) @MethLab Dolandırıcılık konu yaptığı için ->tıklayınız<--

3) @Buzzards Tıklayın

4) @katiksiz madde Tıklayın

5) @Krizzalit Tıklayın.

6) @Alkharin Tıklayın

7) RakiBalikKavun ( bir kaç nicki daha var dikkat edin. gerçek adı Mustafa Çalışkan. ) Tıklayın.

8) CDBurnerXP Tıklayın. ( Arkadaşın photoshop yaptığını iddaa etmişsin. Bu iddaayı destekleyecek bir şeyin olursa silebilirim )

9) @iZmiR. Tıklayın

10) @MATERYALIST - Tıklayın

(Bu arkadaş hakkında bir parantez açmak istiyorum. Kendisi çekiliş yaptı 4 sayfalık bir çekiliş. Hiç kimseye kod vermeden Çekiliş bitti kekeler şeklinde bir mesaj attı. Bu arkadaşı buraya koymamın sebebi potansiyel dolandırıcı olmasıdır. CS Riven kodlarını oyun için gift ile takas edebilirim diye yazmış. Dikkat edin. Bu arada teşekkürler Carlos1111

11) @kehribar59 - Tıklayın

(Bu kişi hakkında ; @DarkSalvation'a teşekkürler. Kehribar59 isimli arkadaş garanti bankasına para atmayıp, attım diye geçinen bir arkadaş. En sonunda da kutsal bir değere küfür etmiş. Banlanır zaten yakında. )

12) @Logitech333 Tıklayın

13) @Alihasanlol (Sahte referanslar gösteren, %100 dolandırıcı.) - Tıklayın , || 2. Kanıt için Tıklayın.

14) @Frelitz - Tıklayın

15) @emron97 Tıklayın.

16)@Rapcinin35 Tıklayın

17) @Veronick Tıklayın

18) @hydrogena ( Pax Sivir kodu alıp 1 ay geçmesine rağmen hala ödememe , Bir başkasının ekipmanını kendisininmiş gibi gösterip, üstüne insanları tehdit etmiştir. Savunmamı yapacağım demesine rağmen yapmamıştır. Bu yüzden Hydrogena bu listededir.)

19) @.::DarkGoblin::. Tıklayın.

20) @Jasman01 Üye ban yediği için çok büyük bir sorun teşkil etmiyor ama, STI FancyDep [LOLKING PROFILI] adlı hesabı satın almayın. Dolandırılırsınız. || Tıklayın

21) @Storm1ng Tıklayın.
    Dolandırıcılık yapanları bana kanıtlarla birlikte atarsanız buraya girebilirim arkadaşlar.

22) @kongking 3 kişi dolandırdı. %100 dolandırıcı.
    Köşeli parantez içinde rakam yazanlar %100 dolandırıcı olmasa da , tehlikeli kişilerdir.

23) @OnlyPeach 5 lira için dolandırıcılık yapan birisi...

24) Kontrpiye - Kod dolandırıcılığı

25) @Pankie Sahte RP kodu kullanarak kodları alıyor, aldığı kodları akşamları satıyor.

26) @holytrader Şerefini seveyim senin.

27) @shaclonesenin de şerefini seveyim.

28 @mr.chow Senin ben ahlaki değerlerine tüküreyim.

Hocam şunu da ekle. Mr. Report :http://forum.donanimhaber.com/forumid_677/tt.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: Lilpackage

Dolandırıcıları listeye eklemem için, bu konu içerisine dolandırıldığınızla ilgili kanıtları içeren konunun linkini; konu açmadıysanız direkt kanıtları atabilirsiniz. Ya da açtığınız konuda mention atarsanız kanıtları inceleyip listeye eklerim

Dolandırıcılar nick değiştirip forumda dolanmaya devam ederlerse yeni nicklerini de atarsanız onları da eklerim.
    Ayrıca, alışveriş yapmadan önce alışveriş yapacağınız kişinin nick değişim kaydındaki isimleri de bu konuda aramanız yararınıza olacaktır.

Dolandırıcılar:

1) @hasan79 - 3 kişi dolandırdı bu adam. Tıklayın
    2) @MethLab Tıklayın
    3) @Buzzards Tıklayın
    4) @katiksiz madde Tıklayın
    5) @Krizzalit Tıklayın.
    6) @Alkharin Tıklayın
    7) @RakiBalikKavun ( bir kaç nicki daha var dikkat edin. gerçek adı Mustafa Çalışkan. ) Tıklayın.
    8) @CDBurnerXP Tıklayın. ( Arkadaşın photoshop yaptığını iddaa etmişsin. Bu iddaayı destekleyecek bir şeyin olursa silebilirim )
    9) @iZmiR. Tıklayın
    10) @MATERYALIST - Tıklayın
    (Bu arkadaş hakkında bir parantez açmak istiyorum. Kendisi çekiliş yaptı 4 sayfalık bir çekiliş. Hiç kimseye kod vermeden Çekiliş bitti kekeler şeklinde bir mesaj attı. Bu arkadaşı buraya koymamın sebebi potansiyel dolandırıcı olmasıdır. CS Riven kodlarını oyun için gift ile takas edebilirim diye yazmış. Dikkat edin. Bu arada teşekkürler Carlos1111
    11) @kehribar59 - Tıklayın
    (Bu kişi hakkında ; @DarkSalvation'a teşekkürler. Kehribar59 isimli arkadaş garanti bankasına para atmayıp, attım diye geçinen bir arkadaş. En sonunda da kutsal bir değere küfür etmiş. Banlanır zaten yakında. )
    12) @Logitech333 Tıklayın
    13) @Alihasanlol (Sahte referanslar gösteren, %100 dolandırıcı.) - Tıklayın , || 2. Kanıt için Tıklayın.
    14) @Frelitz - Tıklayın
    15) @emron97 Tıklayın.
    16) @Rapcinin35 Tıklayın
    17) @Veronick Tıklayın
    18) @hydrogena ( Pax Sivir kodu alıp 1 ay geçmesine rağmen hala ödememe , Bir başkasının ekipmanını kendisininmiş gibi gösterip, üstüne insanları tehdit etmiştir. Savunmamı yapacağım demesine rağmen yapmamıştır. Bu yüzden Hydrogena bu listededir.)
    19) @.::DarkGoblin::. Tıklayın.
    20) @Jasman01 Üye ban yediği için çok büyük bir sorun teşkil etmiyor ama, STI FancyDep [LOLKING PROFILI] adlı hesabı satın almayın. Dolandırılırsınız. || Tıklayın
    21) @Storm1ng Tıklayın.
    22) @kongking 3 kişi dolandırdı. %100 dolandırıcı.
    23) @OnlyPeach 5 lira için dolandırıcılık yapan birisi...
    24) Kontrpiye - Kod dolandırıcılığı
    25) @Pankie Sahte RP kodu kullanarak kodları alıyor, aldığı kodları akşamları satıyor.
    26) @holytrader
    27) @shaclone
    28) @mr chow
    29) @Darkblade18 -
    30) @Mr.Report -
    31) @Adolf Ragehttp://i.hizliresim.com/27Zqrj.jpg
    32) @Teknojixhttp://forum.donanimhaber.com/m_91900529/f_//tm.htm#91900529
    33) @KAJMER1 4 kişiyi dolandırmış.
    34) @Natsumi Saika Saki Sahte RP çekilişleri düzenleyen adam
    35) @AgeOfDinasours Konu1 , Konu2
    36) @SSerkanZi Photoshop ile Tenacious D'yi referans göstererek insanları dolandırmaya çalışmak. 1.SS , 2.SS
    37) @Best Marksman TR Tıklayın
    38) @pentaaaaa 3lira için dolandırıcılık yapan biri.
    39) @Green Vitality "League Of Legends Hack Tool v1.5 2014" diye konu açıp insanları kandırmaya çalışan şahsiyet. Kimseyi dolandırmamıştır fakat potansiyel dolandırıcı olduğu için bu listededir.
    40) @Senju Hashirama. Yeni nick: @Alyseiass 3 kişiyi dolandırmış. Tıklayın
    41) @neusathe1 Tıklayın
    42) @mrjeona Tıklayın
    43) @Antilop Emmi Tıklayın
    44) @Dark BrotherS Tıklayın
    45) @MuzoLife Tıklayın
    46) @YerelBaglanti Tıklayın
    47) @TheHighLife Tıklayın
    48) @e1 Tıklayın1, Tıklayın2

Dikkat Edilmesi Gerekenler:
    1) @StayHigggh : Verdiği telefon numarası forumun eski bir dolandırıcısına ait çıktı fakat @StayHigggh, dolandırıcı olmadığını, dolandırıcının arkadaşı olduğunu iddia ediyor. Tıklayın
    Bu arada forumda MR.Chow ve MR Chow diye iki kişi var. Dolandırıcı olan MR Chow, yanlış yazmışsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantomex -- 23 Nisan 2014; 15:11:35 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.