Şimdi Ara

[ANA KONU] League of Legends Kod/RP/Gift/Hesap Dolandırıcıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
252
Cevap
4
Favori
26.579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • metsuu'nun olayi ne oldu peki sonradan?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anarchist.

metsuu'nun olayi ne oldu peki sonradan?

Bilmem çağıralım.

@Metsuu
  • Persheid1903 kullanıcısına yanıt
    hocam arkadaşın ailesinden abisi sayılabilecek (28 yaşında) bir akrabasını buldum. onunla konuştum, sonradan içim acıdı biraz vicdan yaptım da anne babasına ablasına yansıtmadım olayı. ama abisine bi güzel anlattım ve kulağını çektirdim. umarım bir daha tekrarlamaz. bir daha tekrarladığını gördüğüm takdirde vicdanı bir kenara bırakıp bizzat evine gidip babasına durumu açacağım. benim amacım 10 lira yada rp yada kod vs değildi. 14 yaşında ki birini topluma kazandırmaktı. abisiyle sonradan konuştum, mahçup olmuş utanmış genç arkadaş. umarım tekrarlamaz
  • Metsuu kullanıcısına yanıt
    iyi yapmissiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Angelise

http://forum.donanimhaber.com/m_88428205/tm.htm ekle hocam :)

SS Yok, bir şey yok. Ben o konunun kesinliği kanıtlanmadan buraya koyarsam ayıp olur. O konu açıklığa kavuşsun, her iki taraf açıklamalarını yapsın öyle koyarım.
  • Bir tanede ''Enayiliğine doyamayanlar'' konusu açın tüm dolandırılanları ekleyin. İnsan nasıl hiç tanımadığı birinden üstelik 10-20 mesajlık hesaplardan kod alır hiç anlamıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zetharos

http://forum.donanimhaber.com/m_88520720/tm.htm

eklersen sevinirim.

Alan kisinin ihmalkarligi. Hesabi ben almadim kanit yok. Eklenmemesi lazim

• sorun olmaz diye söylemedim diyosan sorun olduğunda banane yea diyip sorumluluktan kaçamazsın. paşa paşa ekleneceksin o listeye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zetharos -- 26 Şubat 2014; 20:50:52 >
  • quote:

sorun olmaz diye söylemedim diyosan sorun olduğunda banane yea diyip sorumluluktan kaçamazsın. paşa paşa ekleneceksin o listeye.

Ahahaha. 10 liraya hesap alinca sorun yok fakat SORGUSUZ SUALSIZ aldiginiz hesap gidince muameleye.

Anlatamiyorum. Sordunuz mu ? Hayir. Sizin ihmalkarliginiz. Basta cok icim acidi ama gram umrumda degil. Kanitiniz varsa seve seve bakarim yeeeeaaaa

• quote:

sorun olmaz diye söylemedim diyosan sorun olduğunda banane yea diyip sorumluluktan kaçamazsın. paşa paşa ekleneceksin o listeye.

Ben burada kimseyi kayırmıyorum. Kayırmayacağım. Hydrogena konusunda bile kaç gün açıklama yapmasını bekledim. Açıklama yapmayınca koydum listeye.

Sizin konuya gelirsek. Yaşadığın kızgınlığı anlayabiliyorum. Eğer BayaBaya adlı arkadaş, o hesabı başka birisinden aldığını ispatlarsa benim yapabileceğim bir şey yok. Ortada bir ihmal var. Keşke tüm bilgileri isteseydiniz.

@bayabayar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persheid1903

quote:

Ben burada kimseyi kayırmıyorum. Kayırmayacağım. Hydrogena konusunda bile kaç gün açıklama yapmasını bekledim. Açıklama yapmayınca koydum listeye.

Sizin konuya gelirsek. Yaşadığın kızgınlığı anlayabiliyorum. Eğer BayaBaya adlı arkadaş, o hesabı başka birisinden aldığını ispatlarsa benim yapabileceğim bir şey yok. Ortada bir ihmal var. Keşke tüm bilgileri isteseydiniz.

@bayabayar

kendi yazdığı şeylerden durumu anlayamayacaksan eklemene gerek yok zaten. benim için sıkıntı değil ileride başkalarını da aynı şekilde dolandırmasın diye bildirdim sadece, gerisi size kalmış.

• Beyler benden bi çaldılar nasıl çalıyorlar yaa Nası çarı geri alabilirim e postaso bende ama
  • quote:

Orijinalden alıntı: yarer123

Beyler benden bi çaldılar nasıl çalıyorlar yaa Nası çarı geri alabilirim e postaso bende ama

• yazık ya insanların niyetini iki kuruşluk şeyler için yerle bir ediyolar
  • Beni benden çaldılar eklermisin.
  • herkes konuyu uplasın beyler hem dolandırıcıların kim olduğu yayılır bu şekilde
  • http://forum.donanimhaber.com/m_88931437/tm.htm

eklersen sevinirim benide dolandırdı.
  • Usta yeni ismimi yazarmısın PhillipFringLC eski ismim

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.