Şimdi Ara

〽️⛔⛔〽️ANA KONU HEPSİBURADA efsane cuma (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1.880
Cevap
60
Favori
172.765
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fotografya

quote:

Orijinalden alıntı: drvimu

ilk mesaj güncellendi. yeni kategorilerdeki indirimler eklendi

telefonlarda indirim olacak mı ?

En fazla %10 diye düşünüyorum çünkü hepsi ithal

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: fotografya

quote:

ilk mesaj güncellendi. yeni kategorilerdeki indirimler eklendi

telefonlarda indirim olacak mı ?

En fazla %10 diye düşünüyorum çünkü hepsi ithal

Ben risk budur diyip benim lg g5i gönderdim. bakalım kaç para verecekler. black fridayla birleşirse iyi olabilir.
  • Mekanik klavyelerde ciddi indirim gelirse alırım ben de

• quote:

Orijinalden alıntı: misafir sevmeyen adam

Ulan duyanda n11 öyle indirimler yaptı ki vay anasını der. Tirt indirimlerdi hepsi. Bu ülkede indirim felan olmaz n11 hb hiçbirinde adam akıllı indirimler olmaz. İndirim şudur vereceksin S7 270ü 2800 6s 1800 al sana baba indirim asıl indirim budur..

Abd'de 449 dolar olan ürünü 1800 TL'ye satsınlar demek nasıl bir düşünce çok merak ediyorum.

449 $ = 3.9 x 449 = 1750 TL

Pasaport Kaydı = 150 TL

Vergileri bile katmadan zaten 1900 TL. Nakliye de sitenin karı da yok.

Bu düşünceye bu indirimler bile çok.

• 1500 tl ye şarjlı matkap alacağım. Satıcı Hepsiburada. Su an alırsam maximum kampanyasından da 75 tl gelecek. Kargo dahil 1435 tl ye geliyor. Sizce beklemeli miyim ?

Şarjlı el aletlerinde indirim olacak diye bir ilan görmedim bu arada.

• misafir sevmeyen adam kullanıcısına yanıt
    dolardan haberin yok mu?

diğer sitelere göre kuponla 400 tl ucuza ürünler oldu. bu devirde kim kime 400 tl veriyor? sürekli yazmaktan hoşlanmıyorum ama ps4 ü 555 tl ye aldım. bu fiyata nereden alacaktım?

size bedava ürün verseler neden bedava almıyorum diye sorun çıkartırsınız. dört dörtlük hiçbir şey yok. şuan n11 den iyi indirim yapan site yok kolay kolay olmaz da. hepsiburadadan kimse umutlanmasın. bir defa bile black fridayden ürün almadım.

• Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    Sizin düşüncenize göre n11 in 1111tl lik çeki 555tl ye satması yada 1tl ye 111tl çek satmasımümkün değil.
    Bu nedenle arkadaşı anlamamanızda gayet normal.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • N11 de 960 liralik islemciyi(suan 1100lira) 513 liraya aldim. Kusura bakmayinda n11 bu iste daha iyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Muhtemelen para karşılığı kupon satın alarak yaptınız o alışverişi. Kıyaslar isek kumsaldaki bir avuç kum tanesi kadar sattılar. Dakikalar içinde tükendi. Satsaydı o kuponlardan 300.00 tanede n11 i ayakta alkışlasaydık. Doğuş grubu indirim yapmaz. İnanmayan volkswagen showroom una gitsinde baksın.

• Gözünüzü sevem bi Ebook Reader falan girerse indirime, görürseniz, ölmüşlerinize rahmet bir haber verin.

Mahvoldum araya araya.
  • Quidditch06 Q kullanıcısına yanıt
    Güzel kardeşim abd de 450 dolar olan telefon zaten black friday veya bir sitenin özel gunu olunca 350 dolar civarina iniyor. Bir de böyle çarp-ekle bakalim kac yapiyor. İndirim dediginiz ya da bize indirim diye yutturmaya calistiklari sadece aldıkları fahiş karlardan daha az kara çekmekse o indirimden ziyade olmasi gereken fiyat oluyor. Siz ve hatta biz alismisiz artik firmalarin 2000 liralik urune 500 lira kar marji koymasina, o yuzden normali ne onu bile bilmiyoruz...

n11 zaten yil boyunca her saticidan belli bir komisyon alarak inanilmaz paralar kazaniyor. Oradan elde ettigi havuzdan 1 damla veriyor millet alkisliyor. E yiyen olursa ayni yemekler de önümuze gelmeye devam eder.

İndirim dedigin kupon satmayla, alt limitli kupon almayla falan olmaz. Insanlar bir ay boyunca gunde yarim saat ayirdi, kupon satisi olunca 2 saat deneyenler var. Yazik degil mi 77 lira icin 2 saat telefondan bos bos kupon almaya calismak? Niye adam gibi 11.11 de indirim yapacagi urunleri listeleyip stoklari da yazip adam gibi indirim yapmiyorlar? Kupon satmak ne demek?

Ben 1 tane altlimitsiz kupon sans eseri aldim 4-5 denemede. Evet o kuponu alinca iyi de is gordu ama boyle kuponlari toplamda 5000 kisiye vermekle olmaz. Bu neredeyse insanlari birbirine dusurdu. n11 konusuna bakin forumdaki. Kavga eden mi dersin, 3-5 hesap alip kupon yigip hicbirini kullanmayan mi dersin, 8-10 bin lira alisveris yapan mi dersin, boyle is mi olur diyip hic ugrasmayan mi dersin ne ararsan var.

Bu bir nevi modern yağmaciliktir. Bilinenden farkı, yağmaciligi organize edenin de saticinin kendisi olmasidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi avastos -- 18 Kasım 2017; 6:28:55 >

• Hepsiburada bomba indirimi yazıyorum şimdi!
    Spigen kiliflarda %40 Black Friday indirimi olacak...
    Aman kaçırmayın

Başka fiyatları şişirip şişirip indirim yapmış gibi yedirmeye çalışacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reco.

dolardan haberin yok mu?

diğer sitelere göre kuponla 400 tl ucuza ürünler oldu. bu devirde kim kime 400 tl veriyor? sürekli yazmaktan hoşlanmıyorum ama ps4 ü 555 tl ye aldım. bu fiyata nereden alacaktım?

size bedava ürün verseler neden bedava almıyorum diye sorun çıkartırsınız. dört dörtlük hiçbir şey yok. şuan n11 den iyi indirim yapan site yok kolay kolay olmaz da. hepsiburadadan kimse umutlanmasın. bir defa bile black fridayden ürün almadım.

Yav geç neyin indirimi neyin ucuzu. Nasıl baba kampanya olur tekrar söyleyim s8 2700 ıphone 6s 1800 ıphone 7 2200 S7 1400 gibi bir indirim olur işte o zaman baba indirim derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hadjimurat

Amazonun türkiyeye girmesi hiçbirşey ifade etmez çok yüksek beklentide olmayın

Ebay gg yi satın aldıda ne oldu varmı ebaydaki gibi şeyler yok

Burda korkunç bir vergi yükü var o yüzden traş o işler

Black friday artık eskisi gibi olmuyor millet 11 kasımda yüklendi zaten artı kurlar cok yüksek 100 dolar olan şey 400 liraya geliyor daha kargosu navlunu gümrüğe takılırsa vergisini saymıyorum

Artık yurtdışı alışveriş işi çok uyguna gelmediği sürece zor yapılır

Hb den de beklentinizi cok yüksek tutmayın gecen seneki n11 satışları ile arasında farkı istatistiki veriler ile karşılaştırabilirsiniz

amazon u istememizin nedeni müşteri memnuniyetidir. Malum ahlaksız sitelerden ürün al bozuk çıksın. Moku yedin , uğraş dur. Amazon aynı müşteri memnuniyeti ile gelirse bu sitelerin halini göreceğiz.

• carpenokte kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var?

N11, kurulduğu gün yapılan %111 kupon kampanyasından beri, hiçbir sitenin yapmadığı mükemmel indirimleri yaptı. Hepsini de takip ettim. Ve sonuna kadar da destekledim. Onlar bunca indirimi yaparken çok ince hesaplar yapılıyor. Büyük anlaşmalar yapılıyor. En önemlisi risk alınıyor.

140 milyon liralık ürün satışı yapılmış. Bu rekor bile anlatıyor zaten nasıl kazandıklarını. Ama 100 milyon üzeri satış olmasaydı ne olurdu? Onu da düşünmek lazım. Madem bu kadar kolay yıllardır diğer hiçbir site neden yapmıyor peki?

Ayrıca doların euro nun durumu ortadayken bir türk şirketi ki amazon la aliexpress le karşılaştırmak çok saçma adamlar milyar dolarlık satış yapıyor. Zararına ürün satmasını beklemek çok saçma geliyor.

• Arkadaşlar xiaomi marka telefona Black friday diye indirim gelir mi?

• beyaz eşyalarda indirim oluyor muydu? Çamaşır makinesi alacağım

• manasiyokk M kullanıcısına yanıt
    Gelir mutlaka ama çok inceğini düşünmüyorum bende takipteyim

• Note 8 3700 leri görür mü almaya niuetim var bunu bekliyorum birazda :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Wigle

Gelir mutlaka ama çok inceğini düşünmüyorum bende takipteyim

Ayın kaçında olduğu belli mi yoksa ay boyunca takip mi ediyoruz hocam?

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.