Şimdi Ara

〽️⛔⛔〽️ANA KONU HEPSİBURADA efsane cuma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı, 5 Masaüstü Kullanıcı
1.897
Cevap
76
Favori
167.545
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Biten Sıcak Fırsatlar >> 〽️⛔⛔〽️ANA KONU HEPSİBURADA efsane cuma
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    873 Mesaj
    alacağınız ürünlerin fiyat değişikliklerine karşı dikkatli olmak için şimdiden ekran görüntüleri alıp fiyat artışı olan ürünleri tercih etmemeye dikkat edelim arkadaşlar
    edit: 23.11

edit : 22.11

http://www.hepsiburada.com/efsane-cuma-nin-en-iyi-100-teknoloji-urunu-c-80320218
    http://www.hepsiburada.com/oyun-tutkunlarinin-vazgecilmez-100-urunu-c-80318011
    http://www.hepsiburada.com/aracini-sevenlerin-almasi-gereken-100-urun-c-80318016
    http://www.hepsiburada.com/spor-tutkunlari-icin-100-hesapli-urun-c-80320267
    http://www.hepsiburada.com/tv-keyfini-katlayan-100-urun-c-80318018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drvimu -- 23 Kasım 2017; 23:11:13 >

• n11'e çöp diyenleri anlamıyorum. adamlar bedavaya mı ürün satacaklardı?

çoğu kişi piyasaya göre 400 500 tl daha ucuza ürün aldı. hepsiburada black friday indirimini gör bakalım n11'i mumla ararsın.

Amazonun türkiyeye girmesi hiçbirşey ifade etmez çok yüksek beklentide olmayın

Ebay gg yi satın aldıda ne oldu varmı ebaydaki gibi şeyler yok

Burda korkunç bir vergi yükü var o yüzden traş o işler

Black friday artık eskisi gibi olmuyor millet 11 kasımda yüklendi zaten artı kurlar cok yüksek 100 dolar olan şey 400 liraya geliyor daha kargosu navlunu gümrüğe takılırsa vergisini saymıyorum

Artık yurtdışı alışveriş işi çok uyguna gelmediği sürece zor yapılır

Hb den de beklentinizi cok yüksek tutmayın gecen seneki n11 satışları ile arasında farkı istatistiki veriler ile karşılaştırabilirsiniz

Ulan duyanda n11 öyle indirimler yaptı ki vay anasını der. Tirt indirimlerdi hepsi. Bu ülkede indirim felan olmaz n11 hb hiçbirinde adam akıllı indirimler olmaz. İndirim şudur vereceksin S7 270ü 2800 6s 1800 al sana baba indirim asıl indirim budur..

http://store.donanimhaber.com/ac/fa/06/acfa06558a44892ea678c855f0b08302.png

Bu görsel ne kadar çöp olduğunun kanıtı zaten. Bugüne özel 100 lira üzeri bedava kargoymuş. Ulan ben Çin'den 0,1 dolarlık şeyi ücretsiz kargoyla alıyorum. Bazen Türkiye'den aldığım üründen hızlı bile geldiği oluyor, neyin kafasında bunlar hâlâ 100 liraya kadar kargo parası alıyor ya! Çıldıracağım gerçekten aklımızla dalga geçmek müşteriyi salak yerine koymak bu. Zaten %99 ürünün fiyatı şişirilmiş. Dolandırıcılıktan dava edilmeli artık, yok mu denetleyen bir kurum şunları ya!

Bir iki tane beklediğim üründe ufak indirim olmuş ama boykot edip almıyorum. Hiçbir zaman da almayacağım bu siteden, yazık günah.

n11 ne indirimi yaptıki sadece alt limitli kupon dağıttı zaten önce bindirim yaptılar sonra kuponlarla az uyguna geldi. aliexpress in kılı olamaz n11. aliexpress altlimitsiz kuponlar dağıttı millet 1 2 tl ye 50 tl lik malzeme aldı. zaten n11 de adam akıllı satıcı da yok. n11 den 100 tl üstü ürün almıyorum. ne olacağı belli değil. 10-20 tl fazla olsa bile hepsiburada yı tercih ettim hep. hem hızlı gönderiyolar hemde malın arkasında duruyolar.

Ntv spikeri amerikaya bağlandı 3000$ lık tv ler 800 dolara düştü burda aynı tv türkiyede 26.000 tl diyince moralim bozuldu kapattım. 3.sınıf dünya ülkesinde bize indirim falan çok..

neyin tartışmasını yapıyorsunuz? herkes ucuza ihtiyacı olduğu şeyleri görmek için giriyor şu konuya post kirliliği yapıyorsunuz sadece

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Yeni konuya ilk cevap benden..takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kredi kartı yardımlaşma ve yüksek tutarlı işlemleriniz için kesinlikle whatsapptan iletişime geçiniz. İletişime geçmeden önce eski ve yeni ilanlarımda ki telefon numarasını kıyaslayınız. Hatta telefon numaramı kaydedin, hesapları çalıyorlar. Başıma gelmedi ama duyuyoruz üzülüyoruz.
  • Yüzbaşı
    873 Mesaj
    teşekkürler
    |
    |
    Kıyafet gerek kampanyalar iyi olursa çok harcama yapicam

|
    |

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Umarım hepsi burada güzel sürprizler yapar n 11 gibi.

Arkadaşlar traş makinalarında da olur mu acaba ?

don't cry....
    soldier of fortune...
    ..but why why why can't it be oh can't it be mine..
    ...and I still wonder if you ever wonder the same and I still wonder...
  • Onbaşı
    16 Mesaj
    Telefon fırsatı kovalıyorum. Umarım güzel indirimler olur.

|
    |

Orijinalden alıntı: ByBaterist

Konu takip, diğer konu silindi mi ?

Umarım hepsi burada güzel sürprizler yapar n 11 gibi.

Arkadaşlar traş makinalarında da olur mu acaba ?

buradan devam hocam
    |
    |
    yediremem servetimi postacılara
    |
    |
    Daha kampanya başlamadan heyecan yapmayın, fos çıkarsa hepiniz hayalkırıklığına uğrarsınız, sonra saydırır durursunuz bu platformdan
    |
    |

n11'e çöp diyenleri anlamıyorum. adamlar bedavaya mı ürün satacaklardı?

çoğu kişi piyasaya göre 400 500 tl daha ucuza ürün aldı. hepsiburada black friday indirimini gör bakalım n11'i mumla ararsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Reco. -- 21 Kasım 2017; 21:33:6 >
    ufuk-34JD58 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

|| Lenovo Legion Y520 || Huawei P10 Lite || LG 43UF7787 || Asus RT-N12 Plus || iPad Mini 5 WI-FI ||

''Yarım kalan bir hikayeyiz artık seninle, ayrı yollara yürüyoruz hayat bu. Serseri bir rüzgar gibi estin sen şimdi uzaklara. Ben göğsümde solgun bir gülle yaşarım yıllarca, Yaşamaksa bu! Ayrı akşamlara yatıp ayrı sabahlara uyanırız bundan sonra, hataları aşk sanıp başka tenlerde avunuruz boşuna. Ve gizli gizli yaralanırız. Şunu bil ki daima en güzel yeri hatırana saklarım talan olmuş gönül bahçemde. Saçlarımda tel tel hüzünlerle, gözlerimde azalan güneşlerle, ben hep seni beklerim bu şehirde. Bir gün dönersin diye..''
  • Yarbay
    7909 Mesaj
    Tv lazım tv

Samsung 50MU7000 500px: http://500px.com/MuhammetTeker

www.muhammetteker.com MILLENICOM 1 ay bedava kod için PM atınız...
  • Teğmen
    240 Mesaj
    Hepsiburada dan kampanya beklemiyorum. Her zamanki gibi fos çıkar ..

|
    |
    |
    |

|
    |

|
    |

Orijinalden alıntı: netkral42

Yeni konuya ilk cevap benden..takip

Tebrikler

Sayfa:
Reklamlar
son dakika
haberler
Mobilya Takımları
Canlı Tv izle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,578
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.