Şimdi Ara

(ANA KONU) HAZIRMISIN İSTANBUL?EFSANEVİ KAR YAĞIŞINA ADIM ADIM.[ EFSANE BİTTİ] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.751
Cevap
198
Favori
428.913
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
868 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda tarihi anlara tanıklık ediyoruz. 2004 Ü bile geçebiliriz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam milleti gaza getiriyorsun valla. Ama sanmıyorum ki dediğin kadar çok kar olsun. MGM nin bile tahminleri tutmuyor artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Cryria

Hocam milleti gaza getiriyorsun valla. Ama sanmıyorum ki dediğin kadar çok kar olsun. MGM nin bile tahminleri tutmuyor artık.

Dostum vallahi amacım gaza getirmek değil. modeller cıldırmış durumda . inanılmaz şeyler oluyor

• nallart N kullanıcısına yanıt
    Hocam bize bu kadar bilgiliysen neden olacagini anlat bu kadar kar. 8 sayfada 30 mesajin var. Buyur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam kafayı bozmuş forumda arkasından gidiyor

• Atıyo ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ciddi ciddi çok fena bir sistem geliyor akşam güncellemeleri çok iyi çıkmış. Bir aksilik olmazsa İstanbul kara gömülür.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: subie

Trakya'nın batısı yine kuru soğuk alabilir, böyle sistemlerde batı Trakya ve Ege kıyıları şanssız. Oluşacak tepki ab Kıbrıs civarındaydı sabahki güncellemede, tepki ab ve yağış durumu değişime açık yarın akşamki güncelleme ile netleşir.

Aynen. 2015 oldu daha burada kar göremedik. Sadece soğuk var.

Öğle baktığımda 4 Ocak için %22 kar olasılığı vardı. Şimdi %26 olmuş. O tarihte Batı Trakyaya gerçekten kar yağma ihtimali var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERT* -- 1 Ocak 2015; 18:37:00 >
  • Beyler olay var olay. bugün saat 8 de tarihi bir ecmwf güncellemesi var. meteoicelden sizlerde takip edebilirsiniz.

• forumda gördüğü bütün yazılanları buraya kopyala yapıştır yapıyor, sorsan endeks yorumlamayı bilmez efsane geliyor diyor dua et, o alçak basınç Girit Adası'ndan batıya kaymasın, kuru soğuktan başka bir şey göremezsin o zaman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MERT*

quote:

Orijinalden alıntı: subie

Trakya'nın batısı yine kuru soğuk alabilir, böyle sistemlerde batı Trakya ve Ege kıyıları şanssız. Oluşacak tepki ab Kıbrıs civarındaydı sabahki güncellemede, tepki ab ve yağış durumu değişime açık yarın akşamki güncelleme ile netleşir.

Aynen. 2015 oldu daha burada kar göremedik. Sadece soğuk var.

Öğle baktığımda 4 Ocak için %22 kar olasılığı vardı. Şimdi %26 olmuş. O tarihte Batı Trakyaya gerçekten kar yağma ihtimali var mı?

dostum son güncelleme sizide kara gömdü. aksam 8 de tarihi güncelleme var

• quote:

Orijinalden alıntı: LGR9

forumda gördüğü bütün yazılanları buraya kopyala yapıştır yapıyor, sorsan endeks yorumlamayı bilmez efsane geliyor diyor dua et, o alçak basınç Girit Adası'ndan batıya kaymasın, kuru soğuktan başka bir şey göremezsin o zaman.

o sonda söylediğin cümle ile sana bir şey söylememe gerek kalmıyor. ;)

• nallart N kullanıcısına yanıt
    Hocam zahmet olmazsa linkleri koyabilir misin? Anlamasam da bakmak istiyorum.

• Diyagramları da görelim diğer senaryolar ne diyor.

• quote:

akşam 8 den itibaren şurası güncelenecek. tarihi bir güncelleme olacak

www.meteociel.fr/modeles/ecmwf.php?ech=72&mode=0&map=0&type=0&archive=0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nallart -- 1 Ocak 2015; 18:57:22 >
  • Lan heyecan yaptım senin yüzünden eğer dediğin gibi yağmazsa çok büyük hayal kırıklığı yaşayacağım ve bunun sorumlusu sen olacaksın!
  • sabahtan beri soruyorum burhaniye/balikesir kar yagar mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: nallart

quote:

akşam 8 den itibaren şurası güncelenecek. tarihi bir güncelleme olacak

www.meteociel.fr/modeles/ecmwf.php?ech=72&mode=0&map=0&type=0&archive=0

Bunlar derece ile ilgili değil mi? Eğer derece düşükse ve hava açıksa nasıl kar yağsın?

• Dostum benim anladığım kadarıyla havalar çok soğuk olacak fakat yağış olmayacak

• Ben anlamıyorum ama burada Türkiye'ye doğru uzanan bir şey var. Bilen yorumlasın. Buz gibi soğuk olacak mı demek bu?

Mobiller için linki düzenledim.

https://store.donanimhaber.com/b2/fb/59/b2fb59ad70a2f89f25fb0027d03285e7.png

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-368EFBB24 -- 1 Ocak 2015; 20:04:07 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.