Şimdi Ara

(ANA KONU) HAZIRMISIN İSTANBUL?EFSANEVİ KAR YAĞIŞINA ADIM ADIM.[ EFSANE BİTTİ] (324. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.751
Cevap
198
Favori
428.884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
868 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Uskudar hava gayet durgun, ruzgar yok, yağmur yok, kar hıc yok, güneşte yok alalala

Edit: Bol bol bulut var ınsanlar normal davranıyor tamam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DUKES -- 5 Ocak 2015; 15:46:03 >
  • Arkadaşlar az önce uçakla istanbulun üstünden geçtim. Güneş karı toplamıştı birazdan bırakacağım dedi. Rahat olun
  • quote:

Orijinalden alıntı: ka-tet

quote:

Orijinalden alıntı: alhnakbb

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: nallart

ARKADAŞLAR ALLAH AŞKINA NE ZAMAN ERTELEDİM SÜREYİ. ALLAH İÇİN SÖYLEYİN

Yuh be pazar akşamı dediğine adım gibi eminim. Daha dun akşam dedin ki pazartesi sabahı. Öğlen dedin akşama başlayacak biraz öncede gece başlayacak dedin.

Sözlerimin arkasındayım forumun gelmiş geçmiş en büyük demagogusun demirelin forum versiyonusun binlerce kişiyi surukledin arkandan.

Ben konuyu ilk günden beri sürekli takip ediyorum nallart ın pazar yağacak gibi birsey dediğini görmedim!! Pazartesi akşamı veya gece başlayacağını söyledi!!

Olum siz anlaşmalımısınız ben anlamadım ndkskfjdkmd adam pazarı pazartesiye bağlayan gece dedi ilk sonra pazartesi sabah görürsünüz dedi. Neyse ne haliniz varsa görün anasını satayım burada milleti kandırmaya hakkınız yok ama neyse. Tamam kar yağacak ancak yok 40-50 cm olacak yok godzilla geliyor tamam bunuda diyebilir ama onu yamultacam şu trollu durtecem vs vs ne gerek var bunlara. Adam olan sözünü söyler geriye çekilir. 3 günlük uye gelmiş bize troll diyor.

Biz anlaşmalı felan değiliz kardeşim!! Konuyu beģenmiyorsan mesaj atma cevaplama konuyu!! Bu arada nallart pazar ı pazartesiye bağlayan gece yağacak diye bir şey demedi eğer dediyse kanıtla?? Pazartesi akşamı veya gecesi yağacak dedi!!

La adam derbi maçı kara gömülebilir dedi sen neyin kafasını yaşıyorsun

Kanıtın varmı göster ??

Mobile göre 107 yada 108. sayfada nallarttan alıntı var ve o bile duzeltilmiş hali. Ondan daha oncesine baksam belki cumartesi gece başlayacak bile demiştir

Dediğin sayfalara baktımda pazar günü ile ilgili birşey göremedim ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Adam az kalsın buzul çağına giriyoruz diyecekmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anjeliqué -- 5 Ocak 2015; 15:41:45 >
  • Vallahi derbiyi etkiler demedim ama kky OLABİLİR dedim ki zaten o gün yükseklerde oldu.çarptırtmayın mesajlarımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: andremach0

Hocam neden uğraşıyorsun ki bunlarla, konuşup geçsinler

Gercekten bunu yazmak icin mi uye oldun? ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senjido -- 5 Ocak 2015; 15:42:25 >
  • nallart N kullanıcısına yanıt
    Havaturka desem, ariftarif desem? Godzilla adi pek yabanci gelmiyor Bu arada bu inen sistem sibirya kokenli degil. Sibiryanin uyanmasina daha var.

• Silivri-Çorlu arası bulutlu ve soğuk. Son 1 saatte güneş yok oldu. Sistem tersten geliyor galiba.
  • Dün akşamdan gece yarısına kadar yağdı gece yarısından sonra durdu kar yağışı ankarada pazartesi salı kuvvetli kar bekleniyor bakalım göreceğiz.
  • Bayrampasa merkez kar kalinligi 8 cm olmus durumda helal olsun nallart tahminlerin dogru cikti helal
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forrestt.

Hadimkoy dondurucu rüzgar ve az bulutlu açık gökyüzü. Tam kar toplama havası

Yakınız
    Bagçeşehirde de durum aynı

• Eleman begenmedigi yorumlari yan hesaplarla eksiliyor.

• Dikkat Çekmeköy de yoğun tipi başladı. Yarım saatte 1 metre kar oldu. Herkes yolda kaldı perişan durumdayız. Efsane erken başladı. Lütfen yardım edin. :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: lu520

Sakaryada kar coştu çatı coktu yan binanın az once olctum 1.45cm tam

Yanlislikla yan binadaki cocugun boyunu olcmus olmayasin

• son 15 dk.
  • Efsaneyle falan işim yok İstanbula 2012 yağışı alabileceksek yeterli olur ama içimde onada bi şüphe var. Nallart inşallah güvenimizi boşa çıkarmassın , bir haftadır konuyu yakından takip ediyorum.
  • Bagcilar meydab inanilmaz goz gozu gormuyor kar kalinligi 10 cm oldu tahminlerinle yaniltmadin nallart helal

• Ist / gaziosmanpaşada hava iyice kapanmaya başladı. Winter is coming beylerrrrr

• capo di capi kullanıcısına yanıt
    Godzilla az once oradan gecmis hocam sizde gorebildiniz mi onu?

• quote:

Orijinalden alıntı: Evil Chuck

An itibariyle Maltepe:

Onlarda şaşkın
  • 
Sayfa: önceki 322323324325326
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.