Şimdi Ara

=ANA KONU= HAVUZLU PASPASLAR 3D-4D-5D BİLMECESİ (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
162
Cevap
14
Favori
63.223
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim. Biraz önce Gülsoyotoaksesuar dan astra j aracım için 149 tl ye L. Locker marka paspas takımı sipariş verdim. Satıcı orijinal kutusunda geleceğini belirtti. Kilogramını sordum 4.5 kg dedi. Doğru mu yanlış mı bilmiyorum artık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: liberty_15

Hocam bilgilendirme için teşekkür ederim. Biraz önce Gülsoyotoaksesuar dan astra j aracım için 149 tl ye L. Locker marka paspas takımı sipariş verdim. Satıcı orijinal kutusunda geleceğini belirtti. Kilogramını sordum 4.5 kg dedi. Doğru mu yanlış mı bilmiyorum artık.
    güvenebilirsiniz iyidir
  • L. LOCKER marka paspaslarım dün geldi. Biraz önce aracıma yerleştirdim. Tam oturdu. Kutusu ve fotolarını da ekliyorum.

Ürünü n11 sen gülsoyotoaksesuar dan aldım. Aracım astra j sedan.

=ANA KONU= HAVUZLU PASPASLAR 3D-4D-5D BİLMECESİ

• Bir çok marka ürünün denedim ama sahler marka 4d paspas gibisini görmedim, clio4 için aldım 170 li bir rakama, inanılmaz kaliteli bir paspas, alacak olan arkadaşların bu markaya da göz atmasını tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: caspento

Bir çok marka ürünün denedim ama sahler marka 4d paspas gibisini görmedim, clio4 için aldım 170 li bir rakama, inanılmaz kaliteli bir paspas, alacak olan arkadaşların bu markaya da göz atmasını tavsiye ederim.
    https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/fiat-egea-2015-sonrasi-sahler-marka-4d-havuzlu-paspas-P281188755

Şu ürün hakkında fikriniz var mı? Aracıma halen paspas alamadım. Omsa marka sipariş ettiğim bir site Leader marka yollamış, iade ettim. Şimdi tekrar arayıştayım.

• mmxa M kullanıcısına yanıt
    Aynısı şimdi başıma geldi.

hepsiburada comdan l.locker paspas aldım elif oto aksesuar
    bana gelen ürünün kutusu bile yoktu. biraz araştırınca bana gönderdikleri ürünün rizlane olduğunu öğrendim.
    az sonra arayıp hepsine fırça kayacağım.

ayrıca olumsuz yorumlarımı da hepsi burada üzerinden yazacağım.
  • taydin66 T kullanıcısına yanıt
    elif otodan L.locker diye aldığım ürün az önce elime ulaştı. Ancak ürün L.locker değil rizline olduğunu anladım. ürünü daha açmadan iade edeceğim.
    gülsoylar otomotiv diye bahsettiğiniz firma gülsoyotoaksesuar olabilir mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: ogisan

elif otodan L.locker diye aldığım ürün az önce elime ulaştı. Ancak ürün L.locker değil rizline olduğunu anladım. ürünü daha açmadan iade edeceğim.
    gülsoylar otomotiv diye bahsettiğiniz firma gülsoyotoaksesuar olabilir mi
    Konuyu tam okumadan sipariş vermişsiniz sanırım. Çünkü rizline konusuna değinmiştim.
    gülsoyotoaksesuar olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MÜŞAVİR

https://urun.n11.com/3d-oto-paspas/fiat-egea-2015-sonrasi-sahler-marka-4d-havuzlu-paspas-P281188755

Şu ürün hakkında fikriniz var mı? Aracıma halen paspas alamadım. Omsa marka sipariş ettiğim bir site Leader marka yollamış, iade ettim. Şimdi tekrar arayıştayım.

Alıntıları Göster
    Mesajınızı çok geç gördüm kusura bakmayın, eğer hala almadıysanız evet bahsettiğim ürün bu, gerçekten memnun kalacağınıza eminim, paspas konusunda çok hassas olan beni bile kendine hayran bıraktı.

• Iyi gunler bende astra h aracım

Icin n11 deki gülsoyotoaksesuar dan l.locker marka 3d paspas aldim ürün biraz once geldi ancak kutu orjinal gibi olsa da icerik orjinal degil. Resimlerdeki gibi desen uyusmuyor rizline gibi cakma desen dahi yok paspas uzerinde herhangi bir amblem logo da yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi man-at-arms -- 19 Aralık 2018; 19:16:28 >

• ben biraz önce bahsettiğim ürünü 149 tl ye almıştım şimdi fiyatı da 200 e çıkardılar siparişi 17 aralıkta vermistim 18 aralıkta 200 yapıp bana orjinal olmayan ürün gönderdiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben mdmodifiye diye biryerden almışım şimdi baktım
    Opel insignia grand sport için aldım

Koli aynı yukarıdaki foto l locker
    Ama ben açmadım arabayı yıkatınca takarım dedim halılar leş gibi

Geçen hafta aldı ertesi gün aradılar
    Arabanız yeni kasa dimi yanlış olmasın dediler , ürünün llocker marka orijinal olduğunu söylediler bilgi verdiler vs

Bakalım nasıl ürün bende merak ettim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 90 liraya markasız havuzlu 3d denen paspastan aldım kilitleme yerleri var kullanıyorum memnunum. Tek sorun arka orta aks yüksekliğinden geçen paspasın ucu kıvrılıyor.

• Babacım ne paspasi allasen. Ayağını koyduğun yer işte değerli vaktimi ve düşüncemi böyle şeylere harcamam Nemo da 9 yıldır aynı paspas var memnunum. Hiç aklıma gelmez yikatir yikatir basarim üstüne. Yahu bu hayatta başka derdiniz yok mu ki.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • werneke W kullanıcısına yanıt
    kutuyu acıp bakın bı hocam ne cıkacak merak ettim

• mesaj attı satıcı orjınal urun ama kalıpları degiştiği için desen öyle diye ama kutunun ıcıne baska marka koymadıklarını bilemem. koku yapıyor dıye ıyı bı marka alayım dedım uzun vade kullanılacak ürün sonuçta

• =ANA KONU= HAVUZLU PASPASLAR 3D-4D-5D BİLMECESİ

• Kutu l locker ama açılmış belli , ben herhangi bir yerde l locker markalaması görmedim

Ama paspaslar cuk oturdu
    Malzeme hafif
    Bir önceki astra j aracımın bu şekil aldığım paspasları daha ağırdı
    Arka paspaslarda şaftın üstüne gelen parça bir tarafa bütün olması hoşuma gitti

Ben beğendim iade etmeyeceğim

• quote:

Orijinalden alıntı: caspento

Mesajınızı çok geç gördüm kusura bakmayın, eğer hala almadıysanız evet bahsettiğim ürün bu, gerçekten memnun kalacağınıza eminim, paspas konusunda çok hassas olan beni bile kendine hayran bıraktı.

Alıntıları Göster
    Ürünü aldım, 2 haftadır kullanıyorum. Kalitesi muazzam, koku yapmadı. Aracımın orijinal paspaslarından çok daha kaliteli malzemeye sahip. Şaft örtüsü, düğme-ilik benzeri bir yapı ile sabitleniyor, hoşuma gitti. Arka paspaslar cuk oturdu ama yinede arka tarafta oturan olunca biraz kayıyor yerinden. Ön yolcu tarafı (aracımda önlerde 2 şer klips var) 1 klips denk gelmedi ama yinede o şekilde taktım, kullanımda bir sorun çıkarmıyor. Lakin şoför tarafı 2 klipste denk gelmedi, o kısımlar bombeli durdu. Birde aracımda tabana monteli engelli tertibatı olunca şoför tarafını kullanmam mümkün olmadı. Attım bagaja duruyor.

Ürünü malzeme kalitesi olarak herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim ama ben aracımda uyum sorunu yaşadım, belki yanlış ürün geldi (üzerinde Egea yazıyordu esasen ama belki HB-Sedan farkı vardı ve onu dikkate almadılar) belki imalat hatalıydı bilemiyorum.

• Mazda 3 2005 icın onerınız nedır. 4d havuz var. Md modıfıye satıyor. Guvenılır mı. Bazılari kaucuk paspas koku yapar vs demis bazısı da yapmaz demiş. Halbukı satıcılar kaucuk olmadıyla ovunuyorlar. Aydınlatırsanız memnun olurum.

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.