Şimdi Ara

[ARŞİV] Finansbank Enpara (127. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.542
Cevap
130
Favori
163.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yeni düzenleme ile hala havale/eft ücreti yok mu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enpara steam kampanyası gelecek instagram hikayesinde gördüm ama detayları daha paylaşmadılar...

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Twitter’a şunu yazmışlar:

Çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor, sanal kredi kartımız en geç Nisan ayında geliyor. Belki gelirken yanında güzel bir kampanya da getirir

• Günde 7-8 havale eft yapan birisiyim
    Akşamları iş çıkışında birikim hesabına 40-50 bin her gün yatırmış oluyordum
    Dün enpara.com internet ve mobil bankacılık işlemlerim kapatıldı
    Gerekçe bankanın benden zarar etmesi
    Sbaah akşam havale EFT ucretsiz deyip sonra senden zarar ediyorum dedi.

Enpara kolaydi pratikti ve günlük faiz öderken gece 12 ye kadar yatırma imkanımız vardi. Kötü oldu acikcasi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: s.volkan

Günde 7-8 havale eft yapan birisiyim
    Akşamları iş çıkışında birikim hesabına 40-50 bin her gün yatırmış oluyordum
    Dün enpara.com internet ve mobil bankacılık işlemlerim kapatıldı
    Gerekçe bankanın benden zarar etmesi
    Sbaah akşam havale EFT ucretsiz deyip sonra senden zarar ediyorum dedi.

Enpara kolaydi pratikti ve günlük faiz öderken gece 12 ye kadar yatırma imkanımız vardi. Kötü oldu acikcasi.
    Maalesef Enparanın bizimle paylaşmadığı limitleri var. Mesela Fastpay in de belli limitleri var ama bunu paylaşıyorlar. Enparada belli işlemlerin üzerinde ya şirket hesabına geçilmesi gerekiyor ya da kullandırmıyorlar. Bir de 'Sbaah akşam havale EFT ucretsiz deyip sonra senden zarar ediyorum dedi. ' demişsiniz ama bunun sınırsız olduğunu söylememiş zeki insanlar

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• hero4262321 kullanıcısına yanıt
    Hocam yapılıyor bildiğim kadarıyla. 2 arkadaşım yaptı. 3 bin lirayı geçmemesi lazım.

• Yeni tasarim gelmis mastercard.
    [ARŞİV] Finansbank Enpara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SYLAS -- 26 Şubat 2020; 0:20:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SYLAS

Yeni tasarim gelmis mastercard.
    Yeni olan nedir anlamadım
    Bu encard’tın aynısı bende Ağustos ayından beri var

• quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

Yeni olan nedir anlamadım
    Bu encard’tın aynısı bende Ağustos ayından beri var

Alıntıları Göster
    arkadaş kredi kartıyla karıştırmış galiba.
  • Yurtdışında enpara banka kartı veya enpara kredi kartı kullanan var mı ? Komisyon alıyor mu ve ekstreyi dolar olarak yapabiliyor muyuz ?
  • Arkadaşlar yeniyimde bankamatik kartı ile başvuru nasıl yapılır. Yanlışlıkla kredi kartı başvurusu yapmayım da

https://www.qnbfinansbank.enpara.com/basvuru-amaciniz

EFT, havale ve ödeme işlemlerimi hiçbir masraf/ücret ödemeden gerçekleştirmek
    İşaretleyip devam ediyoruz dimi.

Şubeden başvuru yaparsak banka kartını hemen alabilir miyiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi colsart -- 10 Mart 2020; 12:46:41 >
  • colsart kullanıcısına yanıt
    Şubede yok bu kart, masrafsız kart olduğu için şubede olmaz. Sizin öyle diyin eft ücretsiz diye. sizin adrrse gelirler gelmeden önce aranırsınız, müsait olduğunuz zaman gelirler, sözleşme imzalarsınız. Uygulamayı indirirsiniz, kulkanmaya başlarsınız, ücretsiz

• quote:

Orijinalden alıntı: MrLaderis

Yurtdışında enpara banka kartı veya enpara kredi kartı kullanan var mı ? Komisyon alıyor mu ve ekstreyi dolar olarak yapabiliyor muyuz ?
    çipsiz banka kartları ile alışveriş yapamıyorsunuz. Parada çekemiyorsunuz. Kredi kartıda enpara bende yok ama diğer kredi kartları ile aynıdır.
  • Enpara hesabım var.

Enpara kredi kartı alırsak banka kartına gerek var mı? Yani banka kartıyla yaptığım işlemleri kredi kartıyla da yapabilir miyim? Çift kart taşımak gerekiyor mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 12 Mart 2020; 7:8:34 >
  • Ben de yeni enparalıyım, geçen gün kredi kartını takmışım ATM ye para çektim. Direk vadesiz hesaptan çekmiş. Yani banka kartı olarakta kullanılıyor sanırım.

• Enparadan dilim iyi yandı benim tabi olay eski 2018 yılında alım satım yapıyorum maksimum 2000-3000tl giren para olmuştur totalde çat bloke hayır birde kara para aklanması vs diyorlar kanun manun dinlemiyorlar. Normalde 1 hafta sonra gerekçe yoksa açmaları gerekiyordu (dava tutuklama kararı vs.) ama açmadılar (Ohalden 1 ay da olabilir) taa 7.8. ay açıldı o da kendi uğraşlarımla istanbula merkezine gittim kavga ettim vs. Muhattap bulunmuyor bu bankada kanun falan dinlemiyorlar. QNB bana haklısınız şüpheli bir şey yok hesabınızda ancak biz müdahale edemiyoruz da demişti. Teorikte evet avantajlı ama pratikte sıkıntı olunca çözecek yüz yüze muhattabınız yok. Çağrı merkezi bozuk plak misali aynı şeyleri söylüyor mesela.

• TheDeviLofDark kullanıcısına yanıt
    Benimde aynısı olmasa da benzer bir problemim var. İstanbuldaki merkez şubesine gittim dediniz. Bahsettiğiniz yer Kristal Kule mi?

• F.U. kullanıcısına yanıt
    Adını bilmiyorum fakat enparanın kendi yeri finansbank falan değildi direk enpara. Değiştiyse bilemiyorum.

• 6.5 tl'lik altın makasıyla; milletin parasını gasp eden enparayı en kısa sürede terk edeceğim umarım.
  • altın makası piyasaya göre fazla ama o kadar değil. 4 lira şuan.
    akşam mesai bitimi artıyor.
    haftasonları ise çok artıyor.
  • 
Sayfa: önceki 124125126127128
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.