Şimdi Ara

[ARŞİV] Finansbank Enpara (120. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.542
Cevap
130
Favori
163.056
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Enpara kredi kartımla 63tllik alışveriş yaptım. Şu an provizyonda. Taksitlendirmek istiyorum ama uygulamada taksitlendirebileceğim harcamalarda çıkmıyor.

Sorun nedir? Başka yerden mi yapılıyor yoksa taksitlendirmek için düşük bir miktar olduğu için mi böyle?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canınıyerim -- 5 Mayıs 2018; 22:0:32 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canınıyerim kullanıcısına yanıt
    Provizyondan düşünce taksitlendirme seçeneği çıkacaktır. Taksit yasak olmayan bir alışveriş ise tabii.

• RooT_TooR kullanıcısına yanıt
    Vade gün sayısını kontrol edin isterseniz. Hesaplama yaptığınız günün üzerine 32 gün eklediğinizde vade tarihi bir tatil gününe denk geliyorsa vade bir sonraki iş gününe ötelenir. Ama her iki ekranda aynı gün hesaplama yaparsanız aynı sonucu elde etmeniz gerekir, farklı sonuç görüyorsanız çözüm merkezini arayıp bilgi verin isterseniz.

• selamlar bu gün elime enpara kredi kartı geldi fakat çok tipsiz ve isimsiz. bunu isimli olarak değiştirme imkanım var mı bildiğim encardlar isimsiz geliyordu ama kredi kartının isimsiz gelmesi biraz garip geldi bana.
  • isimsiz kredi kartı olmaz sanki. banka kartıdır o. enpara banka kartında visa ve cvc kodu vs.var

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tayfunak

isimsiz kredi kartı olmaz sanki. banka kartıdır o. enpara banka kartında visa ve cvc kodu vs.var
    iki tane kart yolladılar hocam bi encard bi de gri renkli olan enpara kredi kartı ama ikisinde de isim yazmıyor. alışveriş yaptım sorunsuz ama isim olayını nasıl halledebilirim?
  • Müşteri hizmetlerini arayıp ücretsiz olarak isimli kartlarınızı talep edebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 18 yaşındayım lise bitti.Başvursam kart verirler mi?Vermeleri için ne yapmam lazım
  • sanalmarketten carrefoursa dan niye alışveriş yapılmıyor bu enpara kartıyla ?
  • Her banka karti her sitede gecmiyor. Encard kotonda da calismamisti bende. Is bankasinin banka karti da spotifyda çalışmamıştı. Kredi karti ise her yerde gecer

• enparaya olan sempatim kayboldu ne yazıkki

1-dolandırıcı birisini şikayet etmeme rağmen hesabına bloke koymayarak adamı korudu.
    2-atm den döviz çekerken eski serili dolar verdi.doları tekrar iade etmek istedim sorun çıkardılar.atm si bile doları almadı.
    3-yeni kimlik kartım değiştirdim.bu süreçte kredi çekmeme izin vermediler.sorunu ancak 15 günde halledebildiler.

bundan böyle bu bankayla kredi kartı olmak üzere birçok ilişiğimi keseceğim.
  • enpara kartla (kredi kartı değil) patreon ödemesini yapamıyorum. her seferinde hata veriyor. Karttan mı siteden mi pek de emin olamadım. Posta kodu istiyor, evin posta kodunu yazdım olmadı. Var mı önerisi olan?
  • https://www.patreon.com/posts/odeme-sorunu-16739465

• barsoy kullanıcısına yanıt
    Hocam orada yazanları falan kırk defa denedim, kırkında da hata verdi. Tekrar denemek fayda etmiyor. Posta kodu olarak ne gireceğimden de pek emin değilim. Kartın kayıtlı olduğu adresin posta kodunu giriyorum ama yok yani, kabul etmiyor.
  • Posta kodu dediğin nedir zip code mu? Eğer öyleyse zip code benim bildiğim sadece eyaletlerde olur. Boş geçmene izin vermiyorsa amerika dışı ödeme kabul etmiyor olabilir

• barsoy kullanıcısına yanıt
    Karttan dolayıymış. Banka kartı olan enpara'yı kabul etmiyor. Posta kodu zip kodu. Türkiye'de de var sonuçta. 34123 gibi. Ziraat kartla sorunsuz ödeme yaptım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Otomatik ödeme talimatını iptal edince yine aynı gün aynı abone için otomatik ödeme talimatı verilemiyor mantığı veya açıklaması ne bilen var mı?
  • arkadaşlar
    altın döviz hesabı için enpara nasıldır ?
    kur uygun mu ?
  • Geçen hafta kaydolmuştum bugün encardım geldi üstünde ismim yazıyor. Normal mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanchize

Geçen hafta kaydolmuştum bugün encardım geldi üstünde ismim yazıyor. Normal mi?
    İsmini nerden öğrenmişler yaw? Bence iade et,155'i ara başın belaya girmesin
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.