Şimdi Ara

[ARŞİV] Finansbank Enpara (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.542
Cevap
130
Favori
163.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar eski kartım iptal edilmişdi yenisi geldi bu sefer yemeksepetinden sipariş vereniyorum bankanızdan onay alınamadı hatası alıyorum 3d ödeme yapamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk kullanmaya başladım, 500 TL Ek para istermisiniz? dedi, daha sonra 2.000 TL istermisiniz? dedi, daha sonra 3.500 TL istermisiniz? dedi. Bu nereye kadar gidiyor böyle?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • veliusta kullanıcısına yanıt
    Atm den 24 saat yatırılır

İnternet bankacılığı ile başka banka hesabı ise Eft yaparsınız normal ama mesai saatleri dışında ise ilk mesai günü sabah 9 -10 arası geçer diğer hesaba.

Mesai saatleri içinde işlem yapmak zorunda değilsiniz.

• Enpara altın hesabı kullanmak mantıklı mıdır?

Alış ile satış fiyatı arasında 1,2 lira oynuyor. 100 gramda 120 lira fark kesiyor yani. Borsada o fark 10 kuruş, bunlar 120 kuruş kesiyor, 12 misli resmen.

200 gram alırsam nakite çevirirken 250 lira kayıp olacak aynı kurda.

Bana çok gibi geldi ama

• Karekod güncellemesinin de gelmesiyle çok iyi oldu. Geç kalındı ama gelişmeye devam ediyor.
  • Kredi kartı ne olacak?

• Evet arkadaşlar hayırlı uğurlu olsun. Kredi Kartı geldi Enpara ya.
    [ARŞİV] Finansbank Enpara[ARŞİV] Finansbank Enpara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slhttnshn61 -- 16 Kasım 2017; 18:1:13 >

• müşterileri arasında ayrımcılık yapıyor enpara her zaman ki gibi ,bizde yıllardır müşteriyiz ama bize yok başvuru linki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samil422 -- 17 Kasım 2017; 10:40:21 >
  • slhttnshn61 kullanıcısına yanıt
    Ayın Enpara'lılsı olmayanlara gelmemiş galiba teklif banada gelmedi. Aslında madem müşteri ayrımcılığı yapacak mevduatı çok olanlara öncelik vermesi lazım. İşlemi çok yapanlara değil.
  • GAMEHUNTER kullanıcısına yanıt
    Belki de mevduatı çok olan ayın en paralılara geldi bu teklif işlemi çok olana değil bilinmiyor bu şuan.

Bu arada benim kredi kartım da çıktı yolda ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAMEHUNTER

Ayın Enpara'lılsı olmayanlara gelmemiş galiba teklif banada gelmedi. Aslında madem müşteri ayrımcılığı yapacak mevduatı çok olanlara öncelik vermesi lazım. İşlemi çok yapanlara değil.

yazar burada param var demiş

eksi bakiyedeyim ayın enparalısı oldum

ama kart gelmedi

boşa tatava yapma
  • Yaptığım şikayet itiraza yönelik şuan arandım ve de haftaya bana da kredi kartına başvuru sağlayabilecekmişim ve öncesinde rastgele müşterileri arasında seçim yaptıklarını ve önümüzdeki hafta yeni müşteriler içinde açacaklarını söylediler
  • kart değilde şu son 6 ayın enparalılarına aliexperssten %50 indirim vermişlerdi yararlanamamıştım ondan sonra son 6 aydır ayın enparalısıyım güzel bir kampanya gelse keşke:))
  • Cardfinans özellikli mi bu kart acaba, bilen var mı veya bilgilendirme linki varmı aktif olan.
  • Hocam Enpara'yı yaklaşık 4 senedir kullanıyorum. 1 sene önce 750 ek para tanımlandı ve uzun süredir -750 deydim. Her ay 20 TL ye yakın faiz ödedim. Hatta bu durumdayken 3000 TL kredi de verdiler. O krediyle diğer borçlarımı kapadım ve Ekparanın da yarısından fazlasını ödeyerek limiti düşürdüm. Fakat halen hesabım - de. Bu durumdayken bile 8 aydır 'Ayın Enparalısı' oldum. Bilmiyorum neden bana kredi kartı çıkardıklarını fakat olanlar bunlar. Siz hangisiyle bağdaşlaştırırsanız artık.
  • Param var diye demedim. Mantıken öyle. İçine 100 TL yatırıp 20 lirasına fatura öde lirasını atm den çek 20 lirasını kredi kartı öde falan ondan sonra ayın enparalısı ol. Bankanın bundan bir karı olmaz. Ama diğer adam 100 bin TL parasını hesapta tutuyorsa ondan kar eder banka.

En eski müşterilerindenim ne USB Bellek ne kumbara hediye ettiler. Neyse sorun değil ama promosyon politikaları yanlış.
  • Yaklaşık 4 yıldır enpara aktif kullanıcısıyım. Ve geçen gün başıma gelen olayın ardından enpara müşteri hizmetleriyle yaşadığım verimsiz ve sonuç odaksız görüşmeden dolayı Enpara'dan soğumuş bulunmaktayım. Enpara'yı kullanırken lütfen dikkatli olun arkadaşlar. Yıllardır hiç sorun yaşamadım fakat yaşadığım ilk sorunda müşteri memnuniyetlerinin vasatı aşamadığını maalesef görmüş oldum. Sorunu merak edenler için;

https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=129936994

• Enparada yurtdışından karta iade olduğu zaman(amazon) kendileri yatırıyorlarmı yoksa arayıp müşteri hizmetlerine başvuru yapmamız gerekiyor mu? Böyle başvuru ile ilgili bir şeyler okumuştum sanki aramayınca para yatmıyor diye oyüzden merak ettim soruyorum.
  • MeMETH_ kullanıcısına yanıt
    Aliexpressten bana sorunsuz bir sekilde iade gelmisti.aramaniza gerek yok

• Cevabınız için teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.