Şimdi Ara

[ARŞİV] Finansbank Enpara (114. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.542
Cevap
130
Favori
163.062
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Dün akşam saatleri aradılar pazartesi geleceklermis hocam acaba herhangi bir ücret alacaklar mı ve direk kapıda teslim edip kartı imza atıp gidecekler mi yoksa eve falanda girip öyle mi işlem yapıyorlar ona göre ayarlayalım kendimizi Teşekkürler hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TengrikuT.

Dün akşam saatleri aradılar pazartesi geleceklermis hocam acaba herhangi bir ücret alacaklar mı ve direk kapıda teslim edip kartı imza atıp gidecekler mi yoksa eve falanda girip öyle mi işlem yapıyorlar ona göre ayarlayalım kendimizi Teşekkürler hocam.

Eğer kurye değil de temsilci gelecekse kısaca bankada olan şeyler oluyor bir nevi uzunca ise enparanın özelliklerini anlatmak için eve misafir ediliyor. Bize 3 sefer gelindi bu şekilde. Herhangi bir ücret verilmiyor hatta çok önemli olmasa da bir defter ve güzel bir kalem veriyorlar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkür ederim.
  • Merhaba arkadaşlar,

Bende aranıza geçen gün Enpara hesabıma ve kartıma kavuşarak aranıza katıldım. Yalnız müşteri temsilcisinin getirdiği kartta isim soyisim yok. Alış veriş yaparken kendi adımızı ve soyadımızı giriyoruz değil mi ?
  • KenanK89 kullanıcısına yanıt
    evet
  • Arkadaşlar Finasbank vadeli hesabım var, buradaki hesabı kapatmak için vadesiz hesapmı açmam gerekiyor ? Hesabı kapatıp vadesize parayı alıp Enpara' ya ücretsiz EFT veya Havale edebilirmiyim ? Finasbanktan vadeziz hesap açtığım için hesap işletim ücreti alırlarmı ? Finansbanktan Enparaya ücretsiz para transferi yapabilirmiyim ?
  • hepsiburada & n11 de 3d secure şifresi gelmiyor . banka kartta sıkıntı yok diyor çözemedim gitti .
    Var mı daha önce böyle sorun yaşayan ?
  • Merhaba The R0CK,

Konu ile ilgili sizinle görüşmek ve yardımcı olmak isteriz. İrtibat bilginizi, PM olarak iletmeniz halinde ilgili ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

n11.com
  • Enparada ki Açıklama kısmına en fazla kaç karaktere kadar yazabiliriz?

Karşı taraf kaç karaktere kadar rahat görür yazılanı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vega

Enparada ki Açıklama kısmına en fazla kaç karaktere kadar yazabiliriz?

Karşı taraf kaç karaktere kadar rahat görür yazılanı?

hepsini görür gelen paranın dekont kısmına bakması yeterli
  • İnternetten alışveriş yaparken mesaj felan gelmiyor. Tehlikeli değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FLaMMiS

İnternetten alışveriş yaparken mesaj felan gelmiyor. Tehlikeli değil mi?

Ayarlardan güncelleyin hesaba gelen/giden para internet alışverişi gibi durumlarda sms geliyor
  • Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. Yurt dışı alışverişlerde bankalara verdiğim kur farkları deli ediyor beni bu kartta durum nedir?

Birde anladığım bu banka kartı gibi birşey hesapta para olmazsa işlem yapamıyorsun doğru mu?
    Yada başka kredi kartı tavsiyesi var mı? Bonus, axses %3-4 alıyor çıldıracağım. Çok sık yurt dışı alışveriş yapıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 19 Mayıs 2017; 11:15:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. Yurt dışı alışverişlerde bankalara verdiğim kur farkları deli ediyor beni bu kartta durum nedir?

Birde anladığım bu banka kartı gibi birşey hesapta para olmazsa işlem yapamıyorsun doğru mu?
    Yada başka kredi kartı tavsiyesi var mı? Bonus, axses %3-4 alıyor çıldıracağım. Çok sık yurt dışı alışveriş yapıyorum.

enpara tcmb kuruna göre çekiyor. birkaç aydır da cepteteb kredi kartı komisyon almadan kur ne ise onu çekiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: FKILIC

quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

Arkadaşlar birşey sormak istiyorum. Yurt dışı alışverişlerde bankalara verdiğim kur farkları deli ediyor beni bu kartta durum nedir?

enpara tcmb kuruna göre çekiyor. birkaç aydır da cepteteb kredi kartı komisyon almadan kur ne ise onu çekiyor

Cebteteb daha mantıklı o zaman değil mi? Nakit para olmasa bile kart limiti yeterli ise yinede alışveriş yapabiliriz. Hemde bir ay sallamış oluruz ödemeyi.

• Eşim için başvuru yaptık. Başvuru sırasında TT'liydi. Kart ulaştığında Turkcell'e taşımıştı hattını.
    Güvenlik dolayısıyla nüfus cüzdanını ve anne kızlık soyadı yazan dilekçeyi fotoğrafla istediler.
    Gönderdik.
    Bu sefer de tekrar aynı dilekçeyi "güvenlik sorumun değiştirilmesini istiyorum" şeklinde istediler.
    Göndermedik tabi.
    İlk başta iki bilgiyi de isteseydiniz, gönderirdik. Çocuk oyuncağına çevirdiniz. Soğuttunuz kendinizden.
    O da ben de hesabımı kapattım, kurtulduk.
  • Arkadaşlar bu enpara kredi kartı ne zman gelecek acaba kredi kartına ihtiyacım var

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/temizlikyoldakampanya.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: turan2121

Arkadaşlar bu enpara kredi kartı ne zman gelecek acaba kredi kartına ihtiyacım var

twitterdaki paylaşım;
    "Kredi kartı çalışmalarımız devam ediyor. Henüz net bir tarih veremesek de 2017 yılı içersinde hayata geçirmeyi hedefliyoruz."

• Katar mevzusundan bu adamlar patlamasın sakın?
  • 
Sayfa: önceki 112113114115116
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.