Şimdi Ara

[ANA KONU] 📢 En Ucuz Fiber İnternet COMNET 🚀 30 GÜN Ücretsiz 🔔 Arkadaşını Davet Kampanya Kodu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
491
Cevap
13
Favori
12.856
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Davet koduna ihtiyaç duyanlar CMT437TTF nolu kodu kullanabilirler. Altyapınız sağlamsa arkanıza yaslanın ve keyfinize bakın.

• COMNET'TEN BİR AYLIK ÜCRETSİZ İNTERNET KAZANMAK İÇİN DAVET KODUM: CMT549MBE

KAYIT OLURKEN BU KODU İLGİLİ ALANA YAPIŞTIRIP 45 GÜN ÜCRETSİZ İNTERNET KAZANABİLİRSİNİZ. :)

[ANA KONU] 📢 En Ucuz Fiber İnternet COMNET 🚀 30 GÜN Ücretsiz 🔔 Arkadaşını Davet Kampanya Kodu
  • Merhaba arkadaşlar ttnet den taşıma yaparak comnete geçiş yaptım. Comnetin müşteri hizmetleri çok hızlılar anında cevap veriyorlar. Çok memnunum. İnternetten başvuru yaptım. Evrakların fotoğrafını çekip yükleyin fiziki evrakları da ıslak imzalı bir şekilde yurtiçikargo ile 337063940 koduyla gönderin. Evraklar ulaştıktan sonra 2.gün internetim taşınmış oldu. Taşıttırmak ücretsiz. Ttnetin verdiği modemle devam ediyorsunuz. Engelliler için hizmetiniz aktif olduktan sonra engelli indirimi için kimlik ve engelli raporunu yüklüyorsunuz. Başvuru yaparken ödeme adımında CMT366KKT koduyla 30 gün ücretsiz internet hakkınız yüklenir.

[ANA KONU] 📢 En Ucuz Fiber İnternet COMNET 🚀 30 GÜN Ücretsiz 🔔 Arkadaşını Davet Kampanya Kodu

• 24 saaat geçmeden aboneliğim aktif edildi. ön ödemeli olarak aylık 109 liraya geliyor. Tavsiye ederim. @toroscu1 1 ay bendensin :)

CMT426ETQ

• COMNET 30 GÜN HEDİYE İNTERNET İSTEYENLER AŞAĞIDAKİ KODU KULLANABİLİR (GÜNCELDİR, KULLANABİLİRSİNİZ)

ÜCRETSİZ KOD: CMT639KRE

• Comnet'e üye olmayı düşünen arkadaşlar referans kodumu kullanarak destek olabilirsiniz. Siz de 30 ile 45 güne kadar bedava süre kazanacaksınız. Referans kodum hiç kullanılmadı. Hizmet sürem 180 günden azdır. Şimdiden teşekkür ederim.

Davetiye Kodum: CMT393FTH

• Referans Kodu: CMT639BQM

Referans Kodu: CMT639BQM

• Merhabalar comnet' e yeni üye oldum. Ve çok memnunum. Sizde Ücretsiz 30 ile 45 gün internet kullanmak isterseniz beni referans gösterebilirsiniz. Yeni üyeyim ve referans kodum hiç kullanılmadı. Bende buradan aldığım kod ile abone oldum.

Mobil uygulamayı indirin yeni kimlik kartınızı okutarak işleminizi çok hızlı tamamlayın. Benim işlemlerim toplamda 5 saat sürdü 5 saat sonunda aylık 109 tl ye 100 mbit fiber internete sahip oldum. Tavsiye ederim.

Davet kodum: CMT449UHK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi f.sayginer -- 6 Ocak 2023; 23:35:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar ben de Comnet'e TT geçiş yaparak üye oldum. TT alt yapısını kullandığı için hızında değişen herhangi bir şey olmadı. Değişen uygun fiyatı oldu. Kullanmak isteyenlere tavsiye ederim. Hele TT kullanıcı iseniz fazla para vermenize gerek yok. Aynı zamanda taahhüt süresi de yok.

• Merhaba arkadaşlar comnete üye olmak istiyorum ama yıllık ödeme harici bir alternatif yok mu ya da yıllık ödemenin taksitli versiyonu?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • twix_emre T kullanıcısına yanıt

1 aylık 3-6-12 aylık ödeme seçenekleri mevcut. Fiyatlar ödeyeceğiniz aylara göre farklılık gösteriyor. Örnegin 35 megabit internet için 3 aylık ödeme yaparsanız aylık 99 TL ye, 12 aylık ödeme yaparsanız aylık 89 TL ye denk geliyor. Referans koduyla üye olursanız 30-45 gün daha ekleniyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franker03 -- 9 Ocak 2023; 2:32:36 >
  • Comnet'e üye olmayı düşünen arkadaşlar referans kodumu kullanarak destek olabilirsiniz. Siz de 30 ile 45 güne kadar bedava süre kazanacaksınız. Referans kodum hiç kullanılmadı. Hizmet sürem 180 günden azdır. Şimdiden teşekkür ederim.

Davetiye Kodum: CMT393FTH

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi franker03 -- 9 Ocak 2023; 2:46:5 >

• Davet koduna ihtiyaç duyanlar CMT965JGZ kodunu kullanabilir.

• 30 GÜNLÜK
    İNTERNETİNİZ
    BİZDEN OLSUN
    DAVET KODUM:

CMT567GBM

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • COMNET'TEN BİR AYLIK ÜCRETSİZ İNTERNET KAZANMAK İÇİN DAVET KODUM: CMT588RFC

• Cinnet 1 ay ücretsiz kullanım için davet kodu

CMT242JPM CMT242JPM

• Davet kodu CMT743WQH

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.