Şimdi Ara

ANA KONU - Avrupa Süper Ligi (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
6
Favori
26.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • @Sadece Ölüler Görür Okuduğum kadariyla Psg format yüzünden katilmayi reddetmiş. Arsenal, Tottenham, Milan ve interin Süperlige sürekli katilim hakki elde etmeleri konusunda haksiz da sayilmazlar. Bu karar yüzünden yerel liglerin de esprisi kalmiyor.

Bayern şu ana kadar sessiz ve olan biteni izliyorlar. Duruma göre onlar katilir. Zaten Süperlig en çok onlarin işine geliyor. Yayin gelirini Bundesligada eşit paylaşmiyorlar mi? Bayern, Drtmund ve Leipzig olmadan, 80-90 milyon alan takimlar 10 milyonu zor bulur. Fakat, devletler, Avrupa Birliği, yerel ligler hepsi Uefanin yaninda. Süperlig baştan ölü doğdu formatta yapilan hatadan dolayi. Birkaç güne kadar çoğu vazgeçer zaten.Hepsine de şimdiden yoğun taraftar ve devlet baskisi var.

• Bunu destekleyen bir Amerika Bankası ve başı çeken İngiliz klüpleri; karşı çıkan AB,Alman ve Fransız klüpleri. Amerika AB'yi dağıtmaknistiyor. Aha al sana komple komplo teorisi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • UEFA Başkanı Alexander Ceferin: "Açgözlülükten başka hiçbir şeyle motive edilmeyen birkaç kulübün, kendi kendilerine hizmet teklifine karşı bir arada durduğumuzu daha fazla vurgulayamazdım. Hepimiz, bu projenin saçmalığına karşı birlikteyiz."

UEFA Başkanı Alexander Ceferin: "Kapalı ligde oynayan oyuncular, Dünya Kupası ve Avrupa Şampiyonası'nda forma giyemeyecekler. Milli takımlarına davet alamayacaklar."

• Dünya 5'ten büyüktür

Bu kulüpler ayağını denk alsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İş futbolcularda bitiyor kim ne derse desin. Futbolcu çıkıp ben dünya kupasında oynamak istiyorum der ya da ben bu ligde oynamak istemiyorum derse zaten lig denen bir şey kalmaz. Bu 12 takım istiyor ki dünya da ki bütün insanlar sadece bizi izlesin küçük takımları izlemeselerde olur. 12+3 takım sabit olacak 5 takım her sene değişecek. uefa katılan takımları organizasyonlardan men edeceğim diyor. 5 takım 1 sene oynadıktan sonra ne olacak? ertesi sene men edilecek uefa tarafından boşta mı kalacak ?

• Avrupa Süper Ligi'nin 12 mevcut kurucu kulübü #SuperLeague için 23 yıllık taahhütname imzaladı! @SkySports

ABD merkezli yatırım bankası JP Morgan, Avrupa'nın dev kulüplerinden 12'sinin kurmaya karar verdiği Avrupa Süper Ligi'ni 6 milyar 594 milyon 700 bin dolar ile finanse edeceğini açıkladı.

• Mourinho'yu niye sevdik Inter ve Porto ile başardıklarından dolayı değil mi? Bu yüzden futbolu daha çok sevmedik mi? Bu sistem yeni hocaların çıkmasını da engelleyecektir. Her sene Real ya da Bayern'nin kazandığı turnuvanın içine limon sıkayım.

• UEFA Başkanı Alexander Ceferin: "Juventus Başkanı Agnelli kadar ısrarla ve bu kadar çok yalan söyleyen birini görmedim. Onunla cumartesi öğleden sonra görüştük ve bana her şeyin yalan olduğunu söyledi. Açgözlülük, tüm insani değerlerin buharlaşmasına izin veriyor."

UEFA Başkanı Alexander Ceferin: "Yılanların bize bu kadar yakın çalıştığını bilmiyorduk ama öğrendik."

• Sen Aydınlatırsın Geceyi kullanıcısına yanıt

Alın benden de o kadar. Barcelona ve nice büyük kulüp; Roma, Ajax gibi takımlardan tokat yemedi mi? Underdog ve orta seviye takımları bitiren bir anlaşmadan başka bir şey değil bu. Madem en büyükler oynayacak, kapatalım tüm kulüpleri, sadece çok büyük kulüpler futbol oynasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ggreyhame -- 19 Nisan 2021; 16:18:35 >
  • #SONDAKİKA

UEFA, 2024-2025 sezonundan itibaren Şampiyonlar Ligi'ne 36 takımın katılacağını ve maçların lig usulüne göre oynanacağını açıkladı.

• Kulüplerin taraftar gruplarında da ayaklanma başladı. Liverpool taraftarları Anfield'a utanın Liverpool öldü diye pankart asmış.

Bu kulüpler turnuvadan vazgeçtiği an radikal kararlar alınsın. 3 yıl şampiyonlar liginden men, ligden düşürülmeler yaşansın. Ben kaos ve yaptırım istiyorum çok zevkli. Böylece aptal Maguire gibi adamlara 80 milyon vermemiş oluruz birkaç sene.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ImPerspektif -- 19 Nisan 2021; 16:18:43 >
  • #SONDAKİKA

UEFA Başkanı Alexander Ceferin: "Hayatımda çok şey gördüm. Ceza avukatıydım. Ancak böyle insanları hiç görmedim."

UEFA Başkanı Aleksander Ceferin: "Manchester United Ceo'su Ed Woodward beni geçen günlerde aradı ve yeni Şampiyonlar Ligi sistemi için çok heyecanlı olduğunu ve bunu desteklediğini söyledi. Şimdi ise tamamen farklı bir şeye imza atıyor."

• Arda ML kullanıcısına yanıt

Bence az 86 takım katılsın.

İşi yokuşa sürüyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

UEFA Başkanı Alexander Ceferin: "Juventus Başkanı Agnelli kadar ısrarla ve bu kadar çok yalan söyleyen birini görmedim. Onunla cumartesi öğleden sonra görüştük ve bana her şeyin yalan olduğunu söyledi. Açgözlülük, tüm insani değerlerin buharlaşmasına izin veriyor."

UEFA Başkanı Alexander Ceferin: "Yılanların bize bu kadar yakın çalıştığını bilmiyorduk ama öğrendik."

• #SONDAKİKA

UEFA Başkanı Alexander Ceferin: "Bu kulüper sonsuza dek Avrupa futbolundan men edilmeyecekler ancak yaptıkları yanlıştı. Bir insanın bunu anlaması için çok zeki olmasına gerek yok ancak Süper Lig kurma tehditi, tuhaf bir müzakere yolu."

• #SONDAKİKA

UEFA Başkanı Alexander Ceferin: "Yeni Şampiyonlar Ligi formatı, bu kulüpler olsa da olmasa da hayata geçecek."

• quote:

Orijinalden alıntı: Arda ML

#SONDAKİKA

UEFA, 2024-2025 sezonundan itibaren Şampiyonlar Ligi'ne 36 takımın katılacağını ve maçların lig usulüne göre oynanacağını açıkladı.

Lig usulü yaparlarsa bu aptal organizasyonun ekmeğine yağ sürerler.

• UEFA Başkanı Alexander Ceferin, Avrupa Süper Ligi'ni kuran kulüplerin, Şampiyonlar Ligi ve Avrupa Ligi'nden bu sezon itibarıyla men edilmesinin yasal olduğunu ve bu yönde tavsiye aldığını açıkladı.

• #SONDAKİKA

UEFA Başkanı Aleksander Ceferin: "Bizi sırtımızdan bıçakladılar."

• Ceferin ağlama

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.