Şimdi Ara

[ANA KONU] ASUS X550JX-XX171D - Oyun Bilgisayarı (2015-2016 F/P Kralı) (97. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.789
Cevap
34
Favori
67.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aynen aynen satmak akil kari degil.. satilacak fiyata su an gt940m ve i5 u serisi islemcili pc ler var..

Ben 2350 ye mal etmistim, hdd to dvd 20tl, intel 7260 wifi 50tl, 8gb kingston black 130tl, ssd ise eskiden kalma 250tl de ona vermistim 5 sene once..

Su an icin pc ye yapmayi dusundugum tek modifiye ust gri yeri siyaha cevirme :) belki ilerde fhd ekranda olabilir ama su an photoshopdan ziyade oyunlar daha onemli o yuzden ekranin acelesi yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Nvidia costu su son 3 aydir 😄

• Yok satmayın tabi elinizdekinin değerini bilin gerçekten artık 2500 2600 TL aralığında bu özelliklerde bir sıfır noteboook bulamazsınız zamanında x550jk modeli 1.5 sene önce 1400 lere bulunabiliyordu
  • Aynen Hocam İşlemci Isındığından oluyor olabilir.
  • Arkadaşlar bildiginiz gibi bizim laltollarda tek kulaklik cikisi var kulakliklardada iki cikis oldugu icin birinden birini kullanamiyoruz bende usb çıkışlı bir kulaklik almaya karar verdim bu kulakligi alsam boyle bir sorun yasarmiyim bunun icinde kendi ses karti var midir ona gore alicam bi cevap verirseniz
    http://urun.n11.com/kulaklik/snopy-rampage-sn-rw1-71-usb-oyuncu-siyah-mikrofonlu-kulaklik-P106513555

• mskblt kullanıcısına yanıt
    o zaman garantisi varken servise iletmen daha mantıklı olacaktır yoksa ilerde anakarta vs zarar verebilir özellikle lehimlerine vs
  • Merhabalar wifi sıkıntısı yaşıyorum. Stabil bi wifi driveri bulamadım. Stabil çalışan driver konusunda yardımcı olacak arkadaşlar bi el atsanız :)
  • oguzcanterzi O kullanıcısına yanıt
    Benim gozum tutmadidi icin intelle hemen degistirdim.. cok sukur bir bas agrisi yapmadi henuz

• Yaratmaz tabi intel en iyilerden birisi bendekinde cok problem cikiyordu baglanmiyordu surekli kopuyordu

@khytr89
  • Nvidia bir guncelleme daha yayinlamis.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • SUPERMAN kullanıcısına yanıt
    Aynen insallah yari yolda birakmaz ama 😄

• intelde boyle bir sikinti cikacagini sanmiyorum problem olmaz uzun sure götürür inşallah@khytr89
  • Pahali satiyor 40 45 civarındaydi fiyatlari
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

ben kargo dahil 50tl ye almıştım aşağıdaki bayanda 65 tl istiyor;

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-bilgisayar-dizustu-notebook-7260ngw-intel-dual-band-wireless-ac-7260-802.11ac-plusbluetoth-379274341/detay

hocambu wifiyle tv ye baglaniliyormuydu oyunlarda donma kasma olurmu

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Bunu takinca intel widi aktif oluyor ama sadece intelin ekran kartiyla calisiyor. Sunum,film gibi seyler icin avantajli. Bunun disinda 5ghz ve ac ozelligi var ve asusun koydugundan daha iyi cekiyor :)

• bana asil oyunda lazim hocam

• arkadaşlar merhaba,

bizim laptopta kulaklık ve mikrofon giriş tek olduğu için dönüştürü alan bir arkadaş vardı ve çalışmadığını söylediğini hatırlıyorum. Kulaklık aldım ve hem mikrofon ve kulaklık girişi var. bunun için çalışan dönüştürücü bilen var mı acaba ?
  • Merhaba arkadaşlar,

Bende asus x550jx in i5 modeli var. Aldığımdan beri çekmediğim çile kalmadı. Haram parayla mı aldım nedir..

Neyse sıkıntım şu aldığım zamanlarda hep mavi ekran hatası alıyordum. Durduk yere bazen oyuna girerken veriyordu teknik servise yolladım anakartı değiştirip yolladıklarını söylediler.

Ondan sonra makina World of tanks a girerken mavi ekran veriyor bir daha ki açılışta açılıyor. Uyku da beklemiyor kapağı kapattığım zaman sanki ilk açılıyormuş gibi başlıyor Güç seçeneklerinde ayarlar doğru olmasına rağmen. Arada bir ekran kararıp açılıyor resetliyorum düzeliyor.

Gına geldi artık bu bilgisayardan bana. Belli ki bu modellerin driverlarla ilgili bir sıkıntısı var. Bazı yerlerde asus sitesinden kurmayın diyor. Ben akıl sır erdiremedim bu makinaya. Kendim de bilgisayarcıyım olmuyor özgüvenimi kırdı bu makina

Driver verifier yapıyorum açılışta mavi ekran veriyor. Intelpcc.sys driver violation diyor. CPPC driverını kaldırıyorum tekrar sokuyor yine mavi ekran veriyor.

Düzgün image'ı olan varsa ulaştırabilir mi rica etsem? yoksa kırıcam makinayı

• 
Sayfa: önceki 9596979899
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.