Şimdi Ara

[ANA KONU] ASUS X550JX-XX171D - Oyun Bilgisayarı (2015-2016 F/P Kralı) (81. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.789
Cevap
34
Favori
67.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ruhi13

Arkadaşlar merhaba, bende 12 gb'lık cihazla aranıza katıldım, ancak şöyle bir sorunum var,

Bir türlü herhangi bir işletim sistemini yükleyemedim (win7, 8, 10) hepsini denedim çeşitli iso'lar indirdim,

En son microsoftun sitesinden usb'ye kurdum (araştırmalarım sonucu en temizinin bu olduğu yazıyordu)

"Windows Kurulurken Bozuk yükleme dosyası nedeniyle kur devam edemiyor. Windows yükleme diskinizin satıcısına veya sistem yöneticinize yardım için başvurun." sorunu çıkıyor sürekli karşıma, laptopı iade etme noktasına geldim,

Yardımcı olabilecek bir arkadaş varsa çok memnun olurum..

Hatayı tam olarak nerede alıyorsunuz? Uefi mi klasik mi? Bunları da yazarsanız iyi olur.
  • Hocam öncelikle ilginize çok teşekkür ederim

uefi olarak seçince "windows bu diske yazamaz" hatası alıyorum

aynı usb'yi uefi olmadan normal olarak seçince de "Windows Kurulurken Bozuk yükleme dosyası nedeniyle kur devam edemiyor. Windows yükleme diskinizin satıcısına veya sistem yöneticinize yardım için başvurun." hatası çıkıyor karşıma
  • quote:

Hocam öncelikle ilginize çok teşekkür ederim

uefi olarak seçince "windows bu diske yazamaz" hatası alıyorum

aynı usb'yi uefi olmadan normal olarak seçince de "Windows Kurulurken Bozuk yükleme dosyası nedeniyle kur devam edemiyor. Windows yükleme diskinizin satıcısına veya sistem yöneticinize yardım için başvurun." hatası çıkıyor karşıma

Hocam uefili kurarken aldığınız hata tam olarak "Windows bu diske yüklenemez. Seçilen disk gpt bölümü stilinde" ise çok kez denenmiş onaylanmış çözümleri var.
  • Maşallah deyin arkadaşlar :) ETS 2 yi 2 saat oynadıktan sonraki anlık veriler... Her şey ultra high da

[ANA KONU] ASUS X550JX-XX171D - Oyun Bilgisayarı (2015-2016 F/P Kralı)
  • Hocam bu mümkün mü yav. Ben sizin bir düşük modeli kullanıyorum aldığım ilk günden beri yanlış olmasın 40-45 gibi oluyordu boşta. Çok net hatırlamiyorum ama bu rakamlardı bir gün ölçüp de yazarım. Oyundan sonra bu rakamlar soğutucu vs kullanıyormusunuz? Güç ayarınız nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Maşallah deyin arkadaşlar :) ETS 2 yi 2 saat oynadıktan sonraki anlık veriler... Her şey ultra high da

Ölçümlerde bir yanlışlık olabilir mi hocam? Boşta bile bu değerleri alamıyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• HopeSlayer kullanıcısına yanıt
    Soğutuculudur o soğutuculu Ben de 45'ten aşağı inmiyor.
  • Arkadaşlar benım pcde 4gb ram var takvıye yapmak ıstıyorum bu ramı buldumhttps://www.webdenal.com/kingston-hx316ls9ib-8_730991.html?ref=akakce&v=1.70.5

bu ramla bızım pcdekı uyum saglarmı ? bu ramın CAS Hızı 9sn bızım laptopdakı CAS Hızı 11 sanırım problem cıkarmı acaba. yada bundan daha verımlı calıscak ram varmı yardımcı olursanız sevınırım
  • Töbe bismillah. Su soğutuculu asustan mı aldın hocam bu ne :D programı öğrenebilir miyim. Boşta bu kadar olmuyor programda sorun vardır.
  • Windows 10.1 e yükseltme yaptım şimdi touchpad i kilitleme fonksiyonu (fn+f9) çalışmıyor aynı sorunu yaşayan var mı ?

Edit: Hallettim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony.Stark -- 3 Ağustos 2016; 14:34:09 >
  • Arkadaşlar merhaba,

Win'i kurdum uzun uğraşlar sonucu :)

Test için hangi programları kurmamı önerirsiniz?
  • quote:

Arkadaşlar merhaba,

Win'i kurdum uzun uğraşlar sonucu :)

Test için hangi programları kurmamı önerirsiniz?

Ne testi iiçin?
  • Arkadaşlar benım bır sorunum var laptopun ekran ısıgı otomatık azalıp yukselıyor mod olarak yuksek performansda sebebı nedır cok sınır bozucu bırsey
  • kroslav kullanıcısına yanıt
    Masaüstü sağ tık - Grafik özellikleri - Açılan pencerede Güç - Elektrikle çalışırken Maximum başarım - Pille çalışırken Dengeli mod ve Oyun için daha uzun pil ömrü devre dışı - Görüntü güç tasarruf teknolojisi devre dışı.

Bu kadar
  • RoadMonster R kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim hocam
    hocam düzeldi sanıyordum sorun hala devam edıyor cıldırmak uzereyım
    yine kontrol edin isterseniz, kayıtta kalmama durumları oluyor ben ikinci bilgisayarımda her açtığımda yapmak zorunda kalıyorum.
    ayarlar aynı duruyo hocam
    Şu resimdeki ayarlar nasıl sende ? Değişiklik varsa böyle yap. Başka türlü birşey varsa bende çözümler bitti artık

• aynısı hocam yokmu baska çözümü olan ?
  • 
Sayfa: önceki 7980818283
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.