Şimdi Ara

[ANA KONU] ASUS X550JX-XX171D - Oyun Bilgisayarı (2015-2016 F/P Kralı) (120. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.789
Cevap
34
Favori
67.385
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ben genelde bataryasız kullanıyorum. Şarja taktığım zaman ötüyor. Çıkarınca susuyor. Değişiklik yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen bende öyle
  • rcknrll kullanıcısına yanıt
    Anlaşılan bu sorun herkeste var. Cihazı geçen temizlemek macunu değişmek için açtım bobine bakmayı unuttum aslında nasıl nerde diye bobinin üstüne silikon sürsem sesi önemli ölçüde azaltır aslında ama uugun mudur bilmiyorum. Bemde artık pili çıkartıp bırakıyorım şimdilik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wifi ile ilgili sıkıntım var. Evdeki bütün cihazlarım wifiden tam hız alırken Asus almıyor. Hızı 2 mbit seviyesinde. Bir seferinde doğru sürücü ile daha yüksek rakam aldım ama doğru sürücü versiyonunu bulamıyorum. Qualcomm atheros ar956x wifi adaptörü var bende. Kullanan arkadaşlarda da böyle bir sorun var mı? Yoksa rica etsem bana aygıt yöneticisinden wifi adaptör adını ve sürücü versiyonunu verebilir misiniz? Birileri yardımcı olabilir mi lütfen? @khytr89
  • mkkadi kullanıcısına yanıt
    Bagli herhangi bluetooth cihaz varmi bazen frekanslar cakisabiliyor bu da internet hızını düşürüyor

• mkkadi kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajınızı yeni gördüm. Ben laptopu aldığımda içini açıp dvd yi söktüğümde wifiyi de intel ile değiştirmiştim.

Bir önceki laptopumda da atheos qualcomm vardı ondan çok çektiğim için direk değişimi yaptım. O yüzden sizin wifi kartın hangi sürücüsü daha iyi onu bilemiyorum :(

ama tavsiyem intel almanız yönünde olacak. çok şükür hiç üzmedi neredeyse 2 yıl oldu
  • hocam banda sarj cihazi linki atabilirmisin sarj adaptpru arizalandi sarj etmiyor baska sarj cihazijda calisiyor

• jaws01 J kullanıcısına yanıt
    kardeşim ben orjinalden şaşmıyorum batarya ve adaptör konusunda. yetkili servisten temin et kafan rahat olsun. arkadaşım dell marka laptopu için aldı muadil bir şarj cihazını nerdeyse anakartı yakacaktı.
  • nette yokmudur orjinali

Yoktur ama bak biraz daha uygun olmasi acisindan sahibindencom dan da bakabilirsin. Ayni bilgisayardan bozuk,kirik olanlar da parcalarini satisa cikarmis olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Yoktur ama bak biraz daha uygun olmasi acisindan sahibindencom dan da bakabilirsin. Ayni bilgisayardan bozuk,kirik olanlar da parcalarini satisa cikarmis olabilir.

hocam bu urun uyumlumu

https://m.n11.com/asus-x550jx-xx171d-adaptor-sarj-cihazi-1kalite-19v-notebook-sar-P215666039

Iste o da buna benzer birsey aldi akimi duzensiz veriyor

• ikinci el yada kullanilmayanida zor bulunur hocam

• Ucuz diye aldığımdan dolayı ciddi pişmanlık yaşıyorum. Kasası kalitesizlik bakımından buna yakın olan bir bilgisayar dahi görmedim. Açık ara çok kötü gerçekten kasa kalitesi. Bundan dolayı iki ciddi sorun yaşıyorum.

İlki, bilgisayarın klavyesindeki birçok tuş çalışmıyor. Zamanla ve çoğunlukla harici klavye kullanmama rağmen birer birer bozuldular. Daha önce klavye değişimi için servise gönderen oldu mu acaba?

Diğeri de CS:GO'da bir sorun yaşamamama rağmen grafiklerin daha detaylı olduğu PUBG gibi oyunlarda ısınıp kapanması. Fanı aldığımdan beri hiç güçlü bir üfleme yapmadı. Bilgisayar boşta dahi olsa az ve sıcak bir hava üflüyor. Şu an kontrol ettiğimde 68 derece sıcaklık görüyorum ve sadece Chrome ve birkaç küçük program açık. Bunun için oyunun grafik ayarlarını düşürmek dışında çözüm önerisi olan var mı? Termal macundan kaynaklanan bir sorun olduğunu düşünmüyorum çünkü bilgisayarı aldığım yaz sıcak havada CS:GO oynarken yine kapanıyordu ve fanı yine zayıftı.

• Yüksek Performans güç planının gelişmiş güç ayarlarından en yüksek işlemci durumunu %90a çekin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarın pc yi garantiye vericem.Garantinin bitmesine 5 gün kaldı Termal macun istedigimi kesinlikle yapılmasını,fan temizliği,bide pc nin ekranı kapatınca uyku moduna geçmesi gerekli ama geçmiyor çalışır halde kalıyor onu söylüyecem.Mikrofon çok çızırtı yapıyor geçen verdigimde söylemiştim yine yapmamışlar bunu söylüyecem bakalım nasıl olucak.
  • Arkadaşlar artık böyle fp bilgisiyarlar kalmadı sanırım
  • 12 gb ramli modelini 2 sene önce 2500 e almıştım.

Şu anda bu paralara i5 u işlemcili daha düşük ekran kartlı 4 gb ramli makinalar anca alınabiliyor.

Yazık şu zamanda verilen paralar.

• Zamanında bilgisayarla ram almadığıma pişman oldum. 4 gb ram le takıldık kaldık. 8 gb ram olmuş 350 lira. 😱

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 118119120121122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.