Şimdi Ara

[ANA KONU] ASUS X550JX-XX171D - Oyun Bilgisayarı (2015-2016 F/P Kralı) (119. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.789
Cevap
34
Favori
67.393
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    kardeşim kusura bakma geç dönüş sağladım. alıntı yaptığın bildirme düşmemiş tesadüfen gördüm. single language tek dilli demek.

sen normal direk windows 10 indir eğer hala indirmediysen :)
  • Ok saol hocam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bilgisayarı servise vereceğim aldığımdan beri hiç içini temizletmedim oyunlarda aşırı ısınıyor. Sormak istediğim servise verirken fatura gerekiyor mu? Ek bir ücret alıyorlar mı, hala garantisi mevcut.
  • achefort kullanıcısına yanıt
    Tabi fatura gerekli garantinin baslama tarihi olarak fatura tarihi kabul edildiği icin isteniyor

Fiyat hakkinda bir bilgim yok ben kendim temizlemistim

• Normalde faturaya ihtiyaç yok. Bilgisayarın altındaki barkodu okutup görüyorlar garanti durumunu. Ama bazen terslik çıkabiliyor, 1 hafta fazladan beklemeyi göze alıyorsan faturasız yollayabilirsin. Fan temizliği ve termal bakım ücretsiz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dostlar selam.

Bugün severek kullandığım cihazımda oyundan çıktıktan 10 saniye sonra mavi ekran aldım "kişisel bilgisayarınız bir sorunla karşılaştı" şeklinde. Kapanıp açıldı fakat açılırken en fazla "Hoş geldiniz" ekranına kadar geliyor sonra yine mavi ekran verip restart atıyor. Sistem Geri Yükleme de Windows 10 - 1709 güncellemesini geri alma seçeneği vardı onda da kritik güncelleme yazıyordu o yüzden yapmadım.

Sorun ne olabilir şuan cihazı reset yöntemi ile kapattım masaüstü gelmiyor bile açılırken sürekli mavi ekran verip restart atıyor ve bunu tekrarlıyor.

• zero fear kullanıcısına yanıt
    muhtemelen virus bulasmistir temiz bir format pc de rahatlatir

• quote:

Orijinalden alıntı: jaws01

muhtemelen virus bulasmistir temiz bir format pc de rahatlatir

Hocam pc'yi çok temiz kullanan biriyim düzenli kontrolleri de yaparım gerekli programlar ile. MH Windows'un son sürümünden dolayı böyle olduğunu söyledi. Ne kadar doğru bilemiyorum ama donanımsal bir hata olduğunu da düşünüyorum aynı zamanda.

Hocam o hata ekran karti driver kaynaklı.. intel ve nvidia sürücünüzü kendi sitelerinden güncelleyin. Driverboost programını öneririm

intel ve nivdia programlarini silip tekrar yukleyin hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Hocam o hata ekran karti driver kaynaklı.. intel ve nvidia sürücünüzü kendi sitelerinden güncelleyin. Driverboost programını öneririm

Dostlar cihaz açılmıyor ki açılırken sürekli restart ediyor. Zaten Asus MH bir işlem yaptırdı cihazı 3 kez açıp reset attırdı şimdi hiç bir tepki vermiyor asus ekranında öylece kalıyor. Mavi ekran filan da yok.. Sanırım OS gitti.
    Onarım talebi açtık UPS Kargo kodu yolladılar onu da aradım adresten teslim alacaklar bugün gelirlerse geldiler yoksa salı gününe kalacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zero fear -- 26 Ekim 2017; 16:54:8 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HopeSlayer

Normalde faturaya ihtiyaç yok. Bilgisayarın altındaki barkodu okutup görüyorlar garanti durumunu. Ama bazen terslik çıkabiliyor, 1 hafta fazladan beklemeyi göze alıyorsan faturasız yollayabilirsin. Fan temizliği ve termal bakım ücretsiz.

Yorumlar için teşekkürler. Faturayı buldum. Fan temizliği ve termal bakım için uzun süre bekletiyorlar mı bilginiz var mı? Yani o gün içinde geri vermeleri mümkün mü? Birde kutusu ile götüreceğim değil mi?
    hocam bizide bilgilendirriseniz sevinirim
  • quote:

Bugün UPS'e gidip ben teslim ettim cihazı. Bakalım kaç gün de gidecek ve ne diyecekler. Gelişmeleri aktaracağım.

• Kendin götüreceksen çok sıra yoksa ve erkenden götürürsen konuşup aynı gün alabilme ihtimalin var. Bende işe yaramıştı en azından. Kargo ile göndereceksen kutusuyla göndermen gerekiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Arkadaşlar bilgisayar servisten geldi resmen berbat bir durumda.

Anakart değişimi yapılıp format atılmış. Elime aldım baktım touchpad çalışmıyor bilgisayarın fanı hiç olmadığı kadar hızlı çalışıyor ve çok fazla ses çıkarıyor klavyeye bastıktan 1 dk sonra yazıyor. Üstüne üstün milattan kalma windows 10 1507 yüklemişler..

Ayrıca sapasağlam yolladığım şarj aleti bir şarj ediyor bir etmiyor kısacası onu da bozmuşlar..

Şimdi ne yapmalıyım alt tarafı mavi ekran sorunu ile yolladığım bilgisayar çöpe dönmüş durumda.

Windows + Asus işbirliği ile güzelim bilgisayardan soğudum resmen..

• Arkadaşlar merhaba mavi ekran sorunum var bunun için ayrıca konu açtım bi bakabilir misiniz ?

https://forum.donanimhaber.com/mavi-ekran-hatasi-dmp-dosyasi--129834787

Hocam geçmiş olsun yetkili servisin varlığı bir dert yokluğu yara..

Benimde mavi ekran vardı ilk etapta ama güncel 209 biosu kurup son suruculeri kurduktan sonra mavi ekrana düşen hicbir durum olmadi.

• quote:

Hocam geçmiş olsun yetkili servisin varlığı bir dert yokluğu yara..

Benimde mavi ekran vardı ilk etapta ama güncel 209 biosu kurup son suruculeri kurduktan sonra mavi ekrana düşen hicbir durum olmadi.

Teşekkür ederim hocam mavi ekran sorunu çözülmüş ama dediğim gibi touchpad klavye fan ve şarj aletinde sıkıntılar çıktı şimdi de yine destek formu doldurdum servise yollayacağım bir an evvel.

• Arkadaşlar bizim cihazlarda ki bobin ağlamasına çözüm bulan var mı? O tiz ses bazen beni sinir ediyor. Bataryasız bırakma da istemiyorum cihazı sürekli.

• 
Sayfa: önceki 117118119120121
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.