Şimdi Ara

[ANA KONU] ASUS X550JX-XX171D - Oyun Bilgisayarı (2015-2016 F/P Kralı) (117. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.789
Cevap
34
Favori
67.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bi temizlik yapın derim macun kurumuştur ve iyi bir soğutucu alıp oyun oynayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Balistik16

o paraya fhd panel alır üstünede ssd alır canavar yaprdım pcyi servisler sağolsun abartıyorlar fiyatı

gta da yüksek ayarlar da mxaa x2 açık olarak 45-50 fps alıyorum bu ekran kartı için ultra gereksiz fazla

tavsiyem bi tık indirin ayarları hem mxaa açarsın kırılmalardan kurtulursun

Ağır oyunlar oynadığım için FHD almak istemedim hocam. Satarken falan sıkıntı olacağı için merdiven altı bir yere yaptırmak istemedim zaten 1 sene sonra satar GTX 970'li cihazlara bakarım SSD'yi de önümüzde ki günlerde ekstra olarak takacağım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

Selam kardesim, ben seti hepsiburadadan almistim. Ssd ile birliktr 9.5mm dvd to hdd aparati gerekiyor.

SSD yi pc nin sata portuna taktim dvdyi sokup orayada icinden cikan 1tb yi bahsettigim aparata takarak montajladim.

Butun vidalarinin uzunlugu ayni degil o yuzden cikardigin vidalari ayni yerlerine takman gerekiyor.

Islem sureciyle ilgili aklina takilan birseyler olursa sorabilirsin, kolayliklar diliyorum :)

Hocam ben takmayacağım zaten bir bilgisayarcıya falan taktıracağım hani en azından parçayı kendim alırsam işçilik de ucuza gelir.

SSD'yi neden Sata portuna taktınız acaba DVD Yerine takmanın sakıncası nedir?

• zero fear kullanıcısına yanıt
    Ssd sata 3 oluyor laptopun soketide sata 3 ama dvd to hdd sata 2. O yuzden tam verimi alamazsin :)

• sayın arkadaşlar

klaveyede bir kaç tuşum basmıyor sağ yön tuşu 4-5-6 rakamları delete ve home tuşları tuşları çok sıkıştırırsam basmaya çalışmaya başlıyor ama bir kaç dakika sonra tekrar bozuluyor içinde muhasebe programım var lisanslı hesap kitap herşey bunun içinde kayseride yaşıyorum servise gidip gelmesini beklemeye tahammülüm yok garantisi mart 2018 de bitecek bu sorunla karşılaşan oldumu hiç?
  • geniusm38 G kullanıcısına yanıt
    hocam birşey dökülse yazardınız ama durduk yere olması da garip geldi.
  • yok hiç bişey dökülmedi bi de çalışmayanların yeri karışık aynı sıra hizada değil bölgesel değil çok enteresan
  • unexpected kernel mode trap Mavi ekran hatası alıyorum ne yapmam gerekiyor servise bu sebepten verdim fan değiştirip verdiler ama sorun devam ediyor daha önce bununla karşılaşan oldu mu ?

• Sawyer258 kullanıcısına yanıt
    bu hata genelde nvidia ekran kartı veya logitech in bazı donanım driverından kaynaklanmakla birlikte tabii ki çok çok farklı sebeplerle de ortaya çıkabiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: khytr89

bu hata genelde nvidia ekran kartı veya logitech in bazı donanım driverından kaynaklanmakla birlikte tabii ki çok çok farklı sebeplerle de ortaya çıkabiliyor.

Logitech ürünüm yok donanım sorunu olabilir diye yazıyor internette dediğiniz gibi. Cevabınız için teşekkür ederim

• Hocam bunun Bios özelliklerine göre

UEFİ MBR mi Yoksa UEFİ GPT mi

Bakıp cevap yazabilir misin cok acil

Nasıl bakicam dersen

http://www.sordum.net/27931/diskim-mbr-mi-gpt-mi-nasil-anlarim/

• GPT

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HopeSlayer

GPT

Emin misiniz Hocam

Kurulum USB si hazırlarken UEFİ GPT seçip Rufusla işledim ama bilgisayar siyah ekranda kaldı kuruluma geçmedi

• Freedos ekranıyla karşılaşmışsınız gibi geldi. Bilgisayar açılırken esc ye seri seri basıp uefi usb yi seçtiniz mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: HopeSlayer

Freedos ekranıyla karşılaşmışsınız gibi geldi. Bilgisayar açılırken esc ye seri seri basıp uefi usb yi seçtiniz mi?

Evet hocam seçtim zaten onu seçmezsem Windows Failed to Start diyor

• http://10.enpedi.com/2015/02/windows-10-uefi-veya-klasik-kurulum.html

USByi burada anlatıldığı gibi hazırlıyorsanız başka bir usb ile deneyin. Yine olmuyorsa biosu resetleyin. Hala olmuyorsa UEFİ yerine klasik kurulumu deneyin.

• HopeSlayer kullanıcısına yanıt
    Biosu resetleme nasıl oluyor?

• Açılırken F2ye basarak giriyorduk galiba. Açılırken yazar zaten. Biosa girince fabrika ayarı/reset gibi bir seçenek vardır.

• HopeSlayer kullanıcısına yanıt
    Denedim sonuç ayni :(

• UEFİ değil de BİOS kurulum deneyin. Tam olarak hangi aşamada siyah ekran veriyor onu da detaylı yazarsanız yardımcı olacaklar çıkar belki.

• 
Sayfa: önceki 115116117118119
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.