Şimdi Ara

[ANA KONU] ASUS X550JX-XX171D - Oyun Bilgisayarı (2015-2016 F/P Kralı) (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.789
Cevap
34
Favori
67.375
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: HopeSlayer

60gb veri kurtarılamaz hocam

Hic baska yolu yokmu hocam tekrar indirme sansim yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Malesef hocam. Bir veri silindiğinde diskten tamamen silinmez. Onun yerine üzerine yazılabilir duruma geçer. Dosyalar üzerine yeni bir veri yazılmazsa kurtarılabiliyor ama 60gblık dosyanın üzerine birşey yazılmaması mümkün değil. Bir bit bile değişse dosya bozulmuş demektir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam daha garantisi bitmemiş. İstanbuldaysanız teknik servise götürmek daha uygun olur. SSD takmak çok basit. Özel kapağı var, pcyi dağıtmaya gerek kalmıyor. Ekran için mikrofiber bez kullanın. Gözlük bezi de olur. Klavye için de ben kolonya ve kulak çubuğu kullanıyorum.

• gatruno G kullanıcısına yanıt
    Öncelikle geçmiş olsun.

Çözünürlüğe göre değişir ama kendi ekranını 300-350 tl gibi bir ücretten yaptırtabilirsiniz. Kadıköy yazıcıoğlu tarafına geçebiliyorsanız daha önce tecrübe etmiş olduğum 1 2 dükkan var.

Öyle bir şeyle karşılaşmadım. Son ilk mesajdaki driveri indirip kurmayı bir deneyin derim.

Çok kolay ve basit. Öneririm işlemciden tam performans alabiliyorsunuz o zaman.

Islak mendille siliyorum :)
  • HopeSlayer kullanıcısına yanıt
    Encase programi var kullanimi cozemedim encasecikarir dediler de kullanimi bilmiyom

• soğutucu bende de var zalman saf alüminyum ancak bazı oyunlarda 75 üzerine çıkıyor 80 üzerine çıkmadım. battlefield 4 te full ayarlar 77 civarı, gta 5 high-ultra ayarlar 77 derece, playerunknown battleground 75 derece. ets2 60 civarı.
  • MrQuLy kullanıcısına yanıt
    ets 2 de sıcaklık normal değil, işlemciyi yüksek performans modunda oyunları açın ve ilk sayfalarda yüksek performans ayarı vardı biri paylaşmıştı ( Allah razı olsun :) ) onunla 10 derece fark ediyor sıcaklık.
  • jaws01 J kullanıcısına yanıt
    Cok buyuk dosyalari kurtarmak zor olabilir en bastan indirmekten baska careniz yok gibi eger tanidiginiz birinde varsa oyunu ondan almak daha mantikli

• Pes2017 nin iso sunu cikardim hocam oyunu kuraraken oyunu kurmadi dosyalar eksik cikti geri cikarsakta iso dosyasinin buyuk olmasindan dosya bozuk cikar oyuzden baska yerden temin edecem mecbur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jaws01 -- 12 Nisan 2017; 12:57:51 >
  • Pc'den tekrar sogudum.Subatta pil %100 sarj olmuyordu serviste pil degisti,simdi yine ayni sorun.Sarja takili da kullanmiyorum.Yepisyeni pil nasil 2 ayda ayni problemi yasatir anlamiyorum.Anakartta falan problem olabilir mi acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

Pc'den tekrar sogudum.Subatta pil %100 sarj olmuyordu serviste pil degisti,simdi yine ayni sorun.Sarja takili da kullanmiyorum.Yepisyeni pil nasil 2 ayda ayni problemi yasatir anlamiyorum.Anakartta falan problem olabilir mi acaba.

Evet kesinlikle anakartın arızalı tekrar servise gönder anakartı değiştirsinler bendede benzer sıkıntı vardı anakart değişince düzeldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: warmengel

soğutucu bende de var zalman saf alüminyum ancak bazı oyunlarda 75 üzerine çıkıyor 80 üzerine çıkmadım. battlefield 4 te full ayarlar 77 civarı, gta 5 high-ultra ayarlar 77 derece, playerunknown battleground 75 derece. ets2 60 civarı.

Zalman'ın hangi model soğutucusu rica etsem yazar mısınız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: achefort

quote:

soğutucu bende de var zalman saf alüminyum ancak bazı oyunlarda 75 üzerine çıkıyor 80 üzerine çıkmadım. battlefield 4 te full ayarlar 77 civarı, gta 5 high-ultra ayarlar 77 derece, playerunknown battleground 75 derece. ets2 60 civarı.

Zalman NC2000 NT modeli.
  • quote:

quote:

quote:

Zalman NC2000 NT modeli.

Hiç bir yerde satışı yok sanırım. Tam emin değilim sanırım bir alt modeli olan NC1000 satışta olarak bulabiliyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Zalman NC2000 NT modeli.

Hiç bir yerde satışı yok sanırım. Tam emin değilim sanırım bir alt modeli olan NC1000 satışta olarak bulabiliyorum.

evet satışı bitmiş, bende zaten geçen sene son indirimden n11 den almıştım. ama gerçekten başarılı bir markadır zalman soğutma konusunda. şimdi kasa toplayacağım su soğutma olarak düşüneceğim gene.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Zalman NC2000 NT modeli.

evet satışı bitmiş, bende zaten geçen sene son indirimden n11 den almıştım. ama gerçekten başarılı bir markadır zalman soğutma konusunda. şimdi kasa toplayacağım su soğutma olarak düşüneceğim gene.

NC1000 modeli ile arasında soğutma farkı olmaz sanırım, ZALMAN'dan şaşmamak lazım.

• arizayim kullanıcısına yanıt
    bilgisayarın kendi ayarlarından mikrofon ayarları açıkmı ? bazen gözden kaçabiliyor. açıksa sürücü güncellemeniz gerekebilir.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Zalman NC2000 NT modeli.

NC1000 modeli ile arasında soğutma farkı olmaz sanırım, ZALMAN'dan şaşmamak lazım.

açıkcası zannetmiyorum kesinlikle Zalman çok başarılı. zaten soğutma fanlardan ziyade bilgisayarın oturduğu yüzeyin ve malzemenin soğukluğu ile alakalı. bende 2 fan var yalnız malzeme alüminyum olduğu için soğutma çok iyi. örneğin cacık ürünler 5 fanlıda olsa plastik olduğu için soğutmaz.

• Arkadaşlar bana win 10 chipset ve hd4600 driverlar lasım en güncel olanın linkini atabilecek varmı.İntelin sitesinden HM86 chipset diye aratıyorum bulamıyor.Aynı şekilde inten unity de bulamıyor.
  • HD4600 ün en günceli buhttps://downloadcenter.intel.com/download/26682/Graphics-Intel-Graphics-Driver-for-Windows-15-40-?product=81496

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.