Şimdi Ara

Ana ekranda efekt kapatma ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
383
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu ana ekranda telefonu sağa sola oynatınca bu uygulamalar hareket ediyor biliyorsunuz bunu nasıl kapatabiliriz ? Bakın duvar kağıdının hareketini demiyorum o zaten kapalı ama bu gereksiz efekti kapatmak istiyorum düşük güç modunu açınca kapanıyor ama ben sürekli kapalı olmasını istiyorum var mı bunun bir kapatma yeri baktım ama bulamadım ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 20 Mayıs 2020; 17:2:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: huhuq

xxxxxxxxxx
    Onu biliyorum ama ondada komple efektleri kapatıyor. Yıllardır şu iphone kullanırım lanet olsun bir daha alana.

• Ayarlar - Duvar kağıdı koyacağınız resmi seçin hareketsiz yapın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mstfdli

Ayarlar - Duvar kağıdı koyacağınız resmi seçin hareketsiz yapın.
    Şu konulara cevap yazarken bide içeriğini dikkatli okuyun sonra cevap yazın tamam mı ?

• Jailbreak yaparsan yapbilirsin ..

Ben senin dediğini anladım ve yaptım mesela öyle kullanıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: galaxyg

Jailbreak yaparsan yapbilirsin ..

Ben senin dediğini anladım ve yaptım mesela öyle kullanıyorum
    11.3 e jb varsa ver bizde yapalım kardeşim

• 11.3 de jb gelmedi henüz :( 11.2.6 da vardı galiha ama onun da imzaları kapandı

• Dediğin olayda duvar kağıdını hareketsiz bile yapsan yine de ikonlar hareket ediyor. Parallax efekti idi galiba bu. Düşük güç moduna alınca kapanıyor o efekt fakat normal modda kapatmak mümkün değil. Hareketi azalt deyince de tüm efektler kapanıyor hoş olmuyor o zaman da. Zamanında aynı özelliği pasif edebilmek için ben de araştırma yapmıştım oradan biliyorum. Cihazım 10.2 iken JB vardı noparallax mıydı neydi öyle bi tweak kurduğumda gidiyordu o özellik. Bence gereksiz bi animasyon boş yere şarj yiyor. Şuan için çözüm yok maalesef ya Apple’ın ileriki ios güncellemelerinde bi opsiyon sunmasını bekleyeceksiniz ya da uygun bi sürümde kalıp JB çıkmasını.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.