Şimdi Ara

Amuda Kalkma Ne Kadar Yapsamda Olmuyor?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
396
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sanırım duvara karşı 3-4 aydır deniyorum her seferinde ama ne zaman duvara karşı değilde normal şekilde kalksam hep bacaklarım havaya kalkıyor sonra ters bir şekilde yere yapışıyorum
    Sorun nedir anlamıyorum?
    Ve ayrıca nasıl ters takla atabilirim?
    çok güzel bir şekilde parende atmasını öğrendim ama onun devamında ters takla atmak isterdim,evde hiçbi ekipman yok buralarda bi jimnastik yeride olmadığı için mağlum
    Yarımlarınız için teşekkürler

• once bi sakin ol herseyi ogrenemezsin amuda kalkarken cok hizli itiyosundur kendini ondandir ve vucudunu kontrol etmesini biliceksin kaslarini kasmasini kendini kaldirabilicek kollara sahipmisin once bunlari ayarlaman gerek ve sunu dene kendini kaldirirken sirtini kas biraz havadayken ilerimi gerimi dusuyosun bak ona gore kendini ayarla
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihözel

once bi sakin ol herseyi ogrenemezsin amuda kalkarken cok hizli itiyosundur kendini ondandir ve vucudunu kontrol etmesini biliceksin kaslarini kasmasini kendini kaldirabilicek kollara sahipmisin once bunlari ayarlaman gerek ve sunu dene kendini kaldirirken sirtini kas biraz havadayken ilerimi gerimi dusuyosun bak ona gore kendini ayarla

Tabikide kendimi kaldırcak kollara sahibim :)
    ya sırt üstü düşüyorum hep öyle sölyiim
    Ve ters takla işinde yardımcı olabilir misin?
  • sirt ustu dusuyosan kendini biraz daha yavas kaldir duvara karsi ziplat kendini ayaklarin duvara carpsin geri in tekrar yap tekrar yap sonra boslukta dene birde

edebilicegim en iyi tavsiye bulundugun bolgedeki parkur yapan arkadaslari bulup 1e 1 egitim almani tavsiye ederim online ne kadar yardimci olabilirim :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: semihözel

sirt ustu dusuyosan kendini biraz daha yavas kaldir duvara karsi ziplat kendini ayaklarin duvara carpsin geri in tekrar yap tekrar yap sonra boslukta dene birde

edebilicegim en iyi tavsiye bulundugun bolgedeki parkur yapan arkadaslari bulup 1e 1 egitim almani tavsiye ederim online ne kadar yardimci olabilirim :))

Haklısın,saol :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.