Şimdi Ara

AMRABAT GELİYORMU GELMİYORMU?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • şimdi büyük bir bilgi kirliliği var işin aslı ney?

• Oyuncu ben bu saatten sonra Kayserride oynanam satın beni Galatasaraya diyor.

Kayseri yöneticileride bizden Galatasaraya yağmurlu havada su yok diyor.
  • Olaylar bu kadar büyüdüğü zaman transferden soğuyorum, Madrid Neymar için bu kadar efor sarfetmedi. Almasınlar, çürüsün orda.
  • yahu aşırı derecede abartıldı,ki kayseri ile bu kadar agız dalaşına gircek,yüz göz olcak bir takım değildir galatasaray.büyüklüğüne yakışmaz.
    alsalar da ekime,almasalar da kasıma.sene başında podolski için bu kadar bastırsalardı keşke.
  • şuan kadro dışı son maçtada oynamadı
  • Kayseri'ye bu saatten sonra yararı olmaz. Kayseri'den gider ama hangi takım bilinmez. Kim daha çok bastırırsa. Muhtemelen Hurma pazarlığı kızıştırıyor.
  • Bu adamı Galatasaray neden bu kadar istiyor anlamış değilim. Adamın yeteneği 10 üzerinden 8-9 belki ama oyun zekası 0-1.
    Bir maçta 2 kere pas atıyor 20 kere şut çekiyor.
  • hurma bizi tffye şikayet etmiş transfer yasağı gelsin diye
  • yeni bir pino'yu oynatmak için mevcut yabancılarımızdan hangisini yedek bırakmayı düşünüyorsunuz? şu an zaten 6 yabancıyla oynuyoruz. illa yabancı oyuncu alınacaksa çok iyi bir oyuncu olmalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

yeni bir pino'yu oynatmak için mevcut yabancılarımızdan hangisini yedek bırakmayı düşünüyorsunuz? şu an zaten 6 yabancıyla oynuyoruz. illa yabancı oyuncu alınacaksa çok iyi bir oyuncu olmalı.

eboue afrika kupasına gidecek kim bilir kaç maç yok
  • Eboue'nin olmadığı dönemde Kazım yerine direk oynatılabilir, Eboue geldikten sonra bu seferde Baros'la dönüşümlü (demek istediğim sahada Baroş+türk bir kanat ve ya Ambarat + Sercan olur) oynatilabilir.

Kesinlikle çok yerinde bir transfer olacağına inanıyorum ama bu kadar uzatmanın anlamı yok keza Kayseri'Nin kasıtlı fiyatı yükseltme politikası diye düşünüyorum. Sonuçta 24 yaşında bi futbolcudan bahsediyoruz, bu saatten sonra seviye atlayacak hali yok (şu anki seviyesi bizim 2 kanattanda iyi)
  • tabi hepimizin yönetimle inanılmaz bağları var, gelecekse ilk bizim haberimiz olur. Nereden bilelim ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shepard

quote:

Orijinalden alıntı: ahmt_frk_asln

yeni bir pino'yu oynatmak için mevcut yabancılarımızdan hangisini yedek bırakmayı düşünüyorsunuz? şu an zaten 6 yabancıyla oynuyoruz. illa yabancı oyuncu alınacaksa çok iyi bir oyuncu olmalı.

eboue afrika kupasına gidecek kim bilir kaç maç yok

en fazla bir yabancı oyuncu alırız, o hakkımızı niye sıradan bir oyuncuyla dolduralım? bu adamı zaten değerine alamayacağımız kesin. sıradan bir onuncuya fahiş fiyat vermektense 3-5 daha verip çok daha iyi bir oyuncu alınabilir.
  • Yabancı hakkımızı niye saçma sapan bi futbolcu için kullanıyoruz ki?
  • Nedense Amrabat gelsin istemiyorum.Faydasız olacak gibi geliyor.

Dip not : Sene başında Rieranın çok faydalı olacağını Melonun devre arası gönderileceğini hissediyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

Nedense Amrabat gelsin istemiyorum.Faydasız olacak gibi geliyor.

Dip not : Sene başında Rieranın çok faydalı olacağını Melonun devre arası gönderileceğini hissediyordum.

Sende nasıl bir his var yav
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oggie Boogie

Nedense Amrabat gelsin istemiyorum.Faydasız olacak gibi geliyor.

Amrabat gelirse dagitacak ortaligi o zaman.
  • Boşverin Ambaratı Şakir i alalım

• quote:

Orijinalden alıntı: kingo_disco

Yabancı hakkımızı niye saçma sapan bi futbolcu için kullanıyoruz ki?

Rieradan daha saçma olamazda ondan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.