Şimdi Ara

Amrabat Diye Futbolcu Vardı Ne Oldu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Evet Arkadaşlar Önceden Galatasaray Böyle bir futbolcu almıştı geldiği ilk sene 7 asist ile skora katkıda bulundu ve o zamanki yönetim bu adamı almak için onca rezillik çekmişti hatırlayan hatırlar :D Sonra Malagaya Gitti dahada göremedik bilen varmı :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kendisi aslen romalıdır ve donanımhaber de takılmaktadır. Gerçek adı ambarad'dır.

• Rica Etsem Dh Linkini Verir misin Bizim Takıma Takviye Lazım Pmden Şartlarda Anlaşalım :)

• En son Watford'da Walter Mazzarri sağ bek oynatıyordu.
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    O Kadar Kötümü ? desene Albert rieranın durumuna düştü

• Kerem0559 kullanıcısına yanıt
    İlk haftalar iyiydi galiba haberler okumustum sonra artık ne oldu bilmiyorum
  • -RAUL kullanıcısına yanıt
    Yazık Yav Adamda Cevher Var Sanıyordum birde

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerem0559

Yazık Yav Adamda Cevher Var Sanıyordum birde

TR'den çıkma oyuncudan ne bekliyorsun? Bizim medya şişiriyor sürekli. Bak şimdi Yusuf Yazıcıya Man Unitedlar PSV'ler kuyruga girmis deniyor bizim FBI yerel medyasında
  • Öyle Deme Hemen :D Mesela Bakambu Bursadan İspanyaya Transfer Oldu Şuan Değeri 22 Milyon Geçen sene avrupa ligi gol krallığında zirveye oynuyordu veya Alex telles oda portoda çok güzel işler çıkarıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Wernher von Braun

Kendisi aslen romalıdır ve donanımhaber de takılmaktadır. Gerçek adı ambarad'dır.

Roma'yı bırakalı çok oldu. Keltoşla bi alakam yok
  • Watford'da 3-5-2'nin sağ kanadında oynuyordu sezonun başlarında. Genelde yedekten giriyordu. Sezon ortasında takımı takip edemedim. Ne oldu ne bitti bilmiyorum.
  • 19 Maç 3 asist

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    sahi neden bıraktın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

sahi neden bıraktın?

Bir kültür çatışması yaşıyordum kendi içimde. Olmadığım biri gibi davranıyormuşum diye hissettim. Roma'da doğmadım, o kültürün içinde büyümedim. Romalıların hissettiği gibi hissedemedim çoğu zaman. Özellikle Avrupa arenasında. Neticede Türküm ve Avrupa'da FB'ye GS'ye BJK'ye heyecanlandığım kadar, Roma'ya heyecanlanamıyordum. Bende bırakmaya karar verdim. Aslında futbolu komple bıraktım desem yeridir şu an. Saçma geliyor artık çoğu şey. Türk takımı falan da takip etmiyorum yani. Bunlar benim düşüncelerim bu arada. Herkes istediği takımı tutabilir, bir şeyler hissedebilir. Ben sadece yaşadıklarımı paylaşıyorum.

• Ambarad kullanıcısına yanıt
    hüzünlendim ne yalan soyleyim

• Fernandao'da aynı şekilde olcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

hüzünlendim ne yalan soyleyim

Sende sanki gercek Reallisin. Ego tatmininden baska yaptigin bi sey yok. Haksiz miyim? Real Roma gibi olsa, 2 yil desteklemezdin itiraf et.
  • Hayda

• Malagada iyiydi en son ben oyle hatirliyorum sonra dususe girmis Kayseri buyuk kuluplere iyi dokunduruyor bu mevzularda.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.