Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU] (772. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
30.134
Cevap
188
Favori
1.586.667
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
38 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ihsanmx

Güncellemeden sonra mı oldu

Son 2 tane gelen güvenlik güncellemesi ile oldu. Daha önce gayet iyiydi. Şu an da şarj dışında sıkıntım yok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: autebay

Arkadaşlar bir sorum olacak. Telefon çalarken cebimden çıkartınca zil sesi çalmamaya başlıyor. Bunu nasıl düzeltebilirim. Ben çalmaya devam etmesini istiyorum. Birde telefonu hızlı şarjları dolduruyorsunuz normal şarjlamı?

SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

Gelişmiş özelliklerden kilayca sessize almayı kapat ve pil ayarlarından hızlı şarjı kapat normal şarj da kullan pilin daha uzun gider :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar youtube'a girince ekran parlaklığı fulleniyor sanki... telefon parlaklığı normal görünüyor ama sadece youtube'a girince parlaklık uygulama kaynaklı artıyor... bunun bir ayarı var mı...

• -YucukluSucurtam- kullanıcısına yanıt
    Aynen ben de aldıktan sonra iki güncelleme yaptım, şarz düştü biraz da ısınma arttı.

• alidarkstone kullanıcısına yanıt
    ben cuma günü aldım. s8+ var. kablodan sıkılmıştım geçen sene kablosuz ararken iconx e bakmıştım şarj süresi çok kötüydü. 2018 için şarj süresi 5saat telefondan dinlersen tabi. kendi içinde 3.4gb kadar bir yer var oraya şarkıları atıp dinlersen 7saat deniyor. geçen hafta samsungwa hediye çekini görünce bir baktım 500tl üzerine 150tl çek veriyorlar. 550tl ye aldım. dün sabah geldi alet çok fazla deneme şansım olmadı. 2.5-3 saat kadar yürüyüş sırasında denedim. kulağı rahatsız etmiyor düşme şansı hiç yok bence yanında 3 kulaklık ucu için 3 de kulaktaki kısma oturan parça için farklı boylarda parçalar çıkıyor. ses yalıtımı iyi, kulağın içine tam oturuyor dışarıyı duymuyorsun. ayrıca dış ses duymak istersen ayarlara öyle bir seçenek koymuşlar üzerindeki mikrofondan dış sesi içeri veriyor. ses seviyesini de iyi buldum son seviyeye getirmeye gerek duymadım sokakta olmama rağmen. ses kalitesi olarak kablolu kulaklıklar gibi beklemiyordum tabi ama gayet iyi. bass tiz vs sesler biraz zevk meselesi bana tizler fazla gelmişti ekolayzerdan basa doğru kaydırdım bir kademe yinede samsung shoplardan birine gidip kendin denersen daha iyi olur. üstünde düğme yok, dokunmatik kısım var. iki taraftanda hallediyorsun tek tarafa koymamaları güzel olmuş bence. tek dokunuş durdurma başlatma, çift dokunuş sonraki şarkı üç dokunuş önceki şarkı vs ses açma kısma da kaydırarak yapıyorsun çoğu kulaklıkta yok bu özellik. başka bişey gelmiyor aklıma sormak istersen sor cevaplarım

• emptiness kullanıcısına yanıt
    video geliştiriciyi kapat hocam
  • aliss A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam buldum...

Bu video geliştirici konunun ana sayfasındaki youtube uygulamasında çalışmıyor sanırım...:/

• pirieren kullanıcısına yanıt
    Pili samsungun söylediği kadar dayanıyor mu hocam? Test ettikten sonra yazar mısınız? Bir de kutusu cepte rahatsız ediyor mu? Kutu ne kadar ekstra şarj sağlıyor?

• Red John kullanıcısına yanıt
    Elbette sorabilirsiniz. Elimden geldiğince...
    Nova Launcher ı yükledikten sonra ilk çalıştırmada gelen soruya 2. seçeneği seçerek cevap verdikten sonra Nova Launcher ayarlarına girip en altlarda "Varsayılan Ana Ekranı Seç" ten seçimi yapıp sonra yine "Hareketler Girişler" ekranından Çift Dokun-Ekranı Kapat ı seçin
    Bu kadar.
  • dün 3 saat kullandım aralıksız. işim bitince kutusuna koyup kapattığın anda şarj ediyor zaten. bütün gün kutuya koymadan denemek lazım. kutu cepte pek taşımıyorum ama çok uzun değil biraz tombul yapmışlar oval her tarafı eskiden sürpriz yumurtaların içinden çıkan turuncu kutu gibi :D boyutlarını yazayım fikrin olur 7.5x4.5x3cm. ağır bir kutu değil. uygulamasında kulaklıkların tanesi 82mah kapasiteli yazıyor kutu da 340mah. tahminen 1 full şarj yapar. bugün tamamen bitirip sıfırdan şarj etmeye çalışırım hem kutusunu hem kulaklıkları
  • Arkadaşlar herkese selam ,

7 aylık S8 ve 5 yıllık Samsung deneyimim dün itibari ile son buldu.Dün Huawei Mate 10 Pro satın alarak aranızdan ayrılmış bulunuyorum.Bugüne kadar herşey mükemmeldi ama artık farklı heyecanlar gerekiyordu benim için ve dün ani bir karar ile bunu yaşadım.Şuan S8 Orkide Gri telefonum satılıktır.Bunun ile ilgili iletişime geçmek isteyenlerin mesajlarını bekliyorum.

Kendinize çok iyi bakın hoşçakalın...
  • regasoft kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam
    Tam bir ayrılık mesajı olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 17 Aralık 2017; 15:38:08 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • YoğunBelKası kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum.Malesef ki öyle oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi regasoft -- 17 Aralık 2017; 15:42:7 >
  • Sa arkadaşlar sizdede bu edge ekran yandan bakınca normal ön ekrana göre parlakmı ?

• S8 kullanıyorum. Mortal kombat x oyunu ve bir kaç oyun daha cihaz uyumlu değil diyor. S3'de bile yüklenebiliyorken bunda niye böyle bi hata veriyor acaba? Nasıl çözebiliriz apk dışında

• quote:

Orijinalden alıntı: pirieren

ben cuma günü aldım. s8+ var. kablodan sıkılmıştım geçen sene kablosuz ararken iconx e bakmıştım şarj süresi çok kötüydü. 2018 için şarj süresi 5saat telefondan dinlersen tabi. kendi içinde 3.4gb kadar bir yer var oraya şarkıları atıp dinlersen 7saat deniyor. geçen hafta samsungwa hediye çekini görünce bir baktım 500tl üzerine 150tl çek veriyorlar. 550tl ye aldım. dün sabah geldi alet çok fazla deneme şansım olmadı. 2.5-3 saat kadar yürüyüş sırasında denedim. kulağı rahatsız etmiyor düşme şansı hiç yok bence yanında 3 kulaklık ucu için 3 de kulaktaki kısma oturan parça için farklı boylarda parçalar çıkıyor. ses yalıtımı iyi, kulağın içine tam oturuyor dışarıyı duymuyorsun. ayrıca dış ses duymak istersen ayarlara öyle bir seçenek koymuşlar üzerindeki mikrofondan dış sesi içeri veriyor. ses seviyesini de iyi buldum son seviyeye getirmeye gerek duymadım sokakta olmama rağmen. ses kalitesi olarak kablolu kulaklıklar gibi beklemiyordum tabi ama gayet iyi. bass tiz vs sesler biraz zevk meselesi bana tizler fazla gelmişti ekolayzerdan basa doğru kaydırdım bir kademe yinede samsung shoplardan birine gidip kendin denersen daha iyi olur. üstünde düğme yok, dokunmatik kısım var. iki taraftanda hallediyorsun tek tarafa koymamaları güzel olmuş bence. tek dokunuş durdurma başlatma, çift dokunuş sonraki şarkı üç dokunuş önceki şarkı vs ses açma kısma da kaydırarak yapıyorsun çoğu kulaklıkta yok bu özellik. başka bişey gelmiyor aklıma sormak istersen sor cevaplarım

aynı tarz için GearBest ten qcy 29 bakabilirsiniz

ses kalitesi olarak 1 tık.. Fiyat olarak 7-8 tık düşük.

en azından kulağınızdan düşürüp kaybederseniz fazla üzülmezsiniz. frekans aralığı ve sahnesi fena değil. bir deneyin derim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• selam aod parlaklığını düşürme imkanımız varmı gereksiz şekilde parlak oluyor bu hem ekran yanığı yapar hemde şarj yer bu yüzden ne akdar kullanmak istesemde kullanamıyorum umarım bir yolu vardır
  • SAMSUNG GALAXY S8/S8 PLUS [ANA KONU]

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Bu ilk mesajdaki youtube uygalamasına gmail hesabımı ekleyemiyorum. Ekleme ekranı tepki vermiyor. Neden olabilir?

• 
Sayfa: önceki 770771772773774
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.