Şimdi Ara

AMNESIA REBIRTH TÜRKÇE YAMA İSTEK!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.181
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Geçmişte oynadığım korku oyunları arasında en iyilere adını yazdıran Amnesia serisinin yeni oyunu satışa çıkmış. Sade bir hikaye anlatımı var. Grafiklerde oynanılır seviyede olmuş. Yer yer ara sahnelerde oynarken hikayeyi anlamamız için sinevizyon kesitler çıkıyor. Umarım bu oyunu çevirebilen bir emektar arkadaşımız çıkar.

AMNESIA REBIRTH TÜRKÇE YAMA İSTEK!

• Çeviren arkadaşın hevesini kırmak gibi olmasın ama yama bekleyen arkadaşlar Tanshaydar'ın çevirisini beklesin. Bunu niye diyorum çünkü kendisi önceki tüm amnesia oyunlarını çevirdiği gibi, gerçekten kaliteli çeviri yapan bir arkadaştır. Yasak olabileceğinden link atmıyorum ama internette Tanshaydar Amnesia Rebirth türkçe yama diye aratırsanız bloğunu bulursunuz. En geç Cuma gününe hazır edecekmiş yamayı.

@alix1058 @GameHunterTV @herkul5 @Skywalkerx

• Bende konu açtım ama inşallah çeviren birileri çıkar

• çeviri yapıyorum 3-4 saat sonra konu açarım yama test ediyorum şimdi bitti yama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zartzurt456 -- 21 Ekim 2020; 8:22:18 >
  • zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Helal be

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zartzurt456 kullanıcısına yanıt

Translate mi yoksa bu kadar hızlı nasıl oldu ?

• alix1058 A kullanıcısına yanıt

Tabiki yapay zeka kullanılmıstır,arkadaşın eline saglık.AMNESIA REBIRTH TÜRKÇE YAMA İSTEK! artık bu işi gönüllü yapan kimse kalmadı.iş tamamen ticarete döküldü.normal çeviri olsa bir 6 ay süre 30.40 tl de ücret olurAMNESIA REBIRTH TÜRKÇE YAMA İSTEK! 

• herkul5 kullanıcısına yanıt

Yapay zekada hata oranı kaç peki düzenlenip yapılırsa daha iyi olur genede eline sağlık arkadaşın

• alix1058 A kullanıcısına yanıt

Örnek yamalar var.mafia yeni oyunu tam 12 saat sürmüş ,

Şimdiye kadar 100lerce indirip oynayan arkadaş var(bende dahil)100 kişinin 99 u begendi.

Tabi şimdi ne bekledigine göre değişir olay.

1 bu yama(mafia)12 saat sürmüş.

2 bu yama bedava ücret aylık abonelik vsvs yok.

Buna göre degerlendirme yapılmalı.

Durum şu sekikde olabilirdi.

1 bu yama 1 yıl çeviri 3 ay test total 15 ay:)

2 yama tek sefer 50 tl.yada aylık abone sistemi.

3 yamayı kurabilmek için virüs programı vsvs kapatıp ne oldugu belli olmayan program kurma mecburiyeti.

Eh ozaman nokta virgül e kadar insan hata olmasın isterAMNESIA REBIRTH TÜRKÇE YAMA İSTEK! 

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

çeviri yapıyorum 3-4 saat sonra konu açarım yama test ediyorum şimdi bitti yama.

adamsın be

• Çeviren arkadaşın hevesini kırmak gibi olmasın ama yama bekleyen arkadaşlar Tanshaydar'ın çevirisini beklesin. Bunu niye diyorum çünkü kendisi önceki tüm amnesia oyunlarını çevirdiği gibi, gerçekten kaliteli çeviri yapan bir arkadaştır. Yasak olabileceğinden link atmıyorum ama internette Tanshaydar Amnesia Rebirth türkçe yama diye aratırsanız bloğunu bulursunuz. En geç Cuma gününe hazır edecekmiş yamayı.

@alix1058 @GameHunterTV @herkul5 @Skywalkerx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 3 yıl ömrü kalan adam -- 21 Ekim 2020; 13:12:58 >
  • 3 yıl ömrü kalan adam kullanıcısına yanıt

O arkadaşda çevirsin tabi.ama ben beklemeden oynarım geçerim beklemek istiyen bekleyebilir.AMNESIA REBIRTH TÜRKÇE YAMA İSTEK! 

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

çeviri yapıyorum 3-4 saat sonra konu açarım yama test ediyorum şimdi bitti yama.

Helalin var kardeşim. senin sayende yamalar çıkış tarihi daha da kısaldı. Rekabet için güzel olaylar bunlar. Kanalımda seni atlamadan teşekkürü borç bilirim. Buradan da çok teşekkür ederim.

• GameHunterTV kullanıcısına yanıt
    Fifa dışında oyun bekliyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tercih meselesi ama, bu zamana kadar korku oyunları'nın bazılarını ve Frictional Games'in oyun yamalarını bir kısmını hep tanshaydar yapmıştır. Ve kaliteli çevirileri vardır. Kendi şöyle demiş, Frictional Games'in onursal çevirmen modu. Bir iki güne çıkacak normal yama varken, makine çeviri tercih etmek size kalmış. Kötülemek için demiyorum bunu yalnız.

Bu arada, makine çeviri yapan arkadaşa bir şey dediğim yok. Kendince oyunculara türkçe oyun oynasınlar diye yardımcı oluyor, saygı duyarım çabalarına. Ama bir normal kişi çevirisi ile, makine çeviri aynı olamaz. Tekrar söylüyorum, isteyen tercih eder etmez kendine kalmış.

Bu da ilgili yama hazırlık ve açıklama sayfası.

https://blog.tanshaydar.com/amnesia-rebirth-turkce-yama-hazirliklari.html

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.