Şimdi Ara

Amnesia: Dark Descent (2010) [ANA KONU] (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
377
Cevap
0
Favori
30.545
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: *Furious*

quote:

Orijinalden alıntı: bunker25

1.1 yamasını yaptıktan sonra oyunun elden çıkma olasılığı varmı acaba? :)deneyen oldumu?

Ben denedim mantara bağladı

Yamanın, hamişinanay'ını beklemek lazım

yeni bir serial bulmak lazım şahsen ben oynuyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Physicist_

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: bunker25

1.1 yamasını yaptıktan sonra oyunun elden çıkma olasılığı varmı acaba? :)deneyen oldumu?

Ben denedim mantara bağladı

Yamanın, hamişinanay'ını beklemek lazım

yeni bir serial bulmak lazım şahsen ben oynuyorum

oyundansa bu mevzular daha bir korkutucu geliyordu oda ipucuyu yakalamış olduk..:) tşk..

•  Amnesia: Dark Descent (2010) [ANA KONU]
     Amnesia: Dark Descent (2010) [ANA KONU]

• türkçe ile mükemmel olmuş oyun. motion blur ilk başlarda çok göze batsa da alıştıkça gerçekçiliğe baya katkı sağlıyor. en sağlamı ise karanlığa gözün alışması baya iyi yedirmişler oyuna helal olsun.

canavarla henüz kontak kuramadım ama artık yarın akşama mutlaka görürüm diyip oyunu kapattım.

inş. sürükleyiciliğini ilerde kaybetmez.
  • quote:

onu anladıkta o menüde kullanılan font nedir öyle ya daha okunaklı birşeyler olabilirdi ayrıca o elinde lamba tuttuğun resmi niye koyduysan yamayı yapana teşekkür ederiz

• Çok güzel bir çeviri olmuş. Tebrikler.
  • 1.1
    birbirbirbirbirbirbirbirbirbirbirbirbirbir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi electronic arts -- 28 Eylül 2010; 10:22:20 >
  • Bu oyundaki atmosfer crysiste yok arkadaşlar , Hayatımda ilk defa bu kadar yoğun ve farklı efektler gördüm.Yalnız gece oynamalısınız , gündüz oynarsanız oyuna yazık etmiş olursunuz.
    Korkuyu iliklerinizde hissediyorsunuz.Oyunda çeşitli yerlerde fareyi(mouse) kullanma özellikleri ise çok yenilikçi

Türkçe yamayı yapanın ellerine sağlık, oyunu anlayarak oynamak gibisi yok.
    bu oyun orjinal alınır diyorum başka birşey demiyorum.

• abicim bu 4 farklı kimyasallardan sadece 1 ini bulamadım. bakmadığım yer kalmadı. eğer hafızası çok güçlü arkadaşlar varsa sol baştaki şişeyi dolduracak olan kimyasalı bulamıyorum.

ya da şöyle sorayım bütün kimyasallar şarap mahzeni ve labaratuar da bi yerlerde mi yoksa biri kütüphanede mi, bari nerede arayacağımı bileyim :S

ayrıca oyunda keşke ayak görünseydi ve kapı açarken dolap açıp kaparken eller birebir görünseydi çok daha gerçekçi olcakmış. şu ana kadar bir yaratık gördüm o beni görmedi.

köşede kaybolunca meraktan! bende peşine gittim. ama yaratık tamamen kayıp oldu. yani arkadaşların aynen dediği gibi yok oluyorlar gittikleri bir yer yok. maksat gerilim olsun korku olsun diye arada görünüyorlar demekki

• oyunun grafikleri hosuma gitmedi
  • Bazı yerlerde takılan arkadaşlar için...

Amnesia - Tam Çözüm Videoları

Çok mecbur kalmadıkça bakmayın bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deadric -- 29 Eylül 2010; 9:07:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

abicim bu 4 farklı kimyasallardan sadece 1 ini bulamadım. bakmadığım yer kalmadı. eğer hafızası çok güçlü arkadaşlar varsa sol baştaki şişeyi dolduracak olan kimyasalı bulamıyorum.

ya da şöyle sorayım bütün kimyasallar şarap mahzeni ve labaratuar da bi yerlerde mi yoksa biri kütüphanede mi, bari nerede arayacağımı bileyim :S

ayrıca oyunda keşke ayak görünseydi ve kapı açarken dolap açıp kaparken eller birebir görünseydi çok daha gerçekçi olcakmış. şu ana kadar bir yaratık gördüm o beni görmedi.

köşede kaybolunca meraktan! bende peşine gittim. ama yaratık tamamen kayıp oldu. yani arkadaşların aynen dediği gibi yok oluyorlar gittikleri bir yer yok. maksat gerilim olsun korku olsun diye arada görünüyorlar demekki

yanlış hatırlamıyorsam yıkılabilir bir duvar vardı. duvarı yıkıp arkadaki odaya geçtiğinde kilitli bir kapı olması lazım. kilidi açmak için raflarda bulunan kitaplardan 3 tanesini kendine doğru çekmen gerekiyor. zaten çektiğin zaman çıkan sesten anlarsın

• quote:

Orijinalden alıntı: kryy22

quote:

Orijinalden alıntı: Just In Time

abicim bu 4 farklı kimyasallardan sadece 1 ini bulamadım. bakmadığım yer kalmadı. eğer hafızası çok güçlü arkadaşlar varsa sol baştaki şişeyi dolduracak olan kimyasalı bulamıyorum.

yanlış hatırlamıyorsam yıkılabilir bir duvar vardı. duvarı yıkıp arkadaki odaya geçtiğinde kilitli bir kapı olması lazım. kilidi açmak için raflarda bulunan kitaplardan 3 tanesini kendine doğru çekmen gerekiyor. zaten çektiğin zaman çıkan sesten anlarsın

yok ondan daha sonra ki yerden bahsediyorum, dediğin yerin geçtim kısa süre önce.

tesadüfen hallettim tşkler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hands0meJack -- 29 Eylül 2010; 23:33:22 >

• Sayfalara baktım ama fazla okumak ta istemedim malum forumda spoiler kullanmayı bilmeyenler var, bize de denk gelip oyunun zevkini kaçırmasın diye.

Bu nedenle daha önce verilmişse kusura bakmayın verildiyse de dosyayı kurcalarken dikkat edin. Tavsiyem oyunu bitirdikten sonra bu klasörü kurcalayın.

Oyunun kurulu olduğu bölümde ( ben de bu şekilde D:\Program Files (x86)\Amnesia - The Dark Descent\redist\super_secret ) super_secret adında bir rar dosyası mevcut içerisinde oyuna ait konsept çizimler, yapım aşamasını gösteren videolar. Daniel'e ait kayıp notlar vs bir sürü güzel şey mevcut. Ancak bu rar dosyası şifreli. Bu nedenle önceden farkeden ama açamayan ya da hiç farketmeyenler olabilir.

Şifresi : lke271tyr299odn314

Dediğim gibi oyunu bitirmeden açarsanız zevkini kaçıracak şeyler çıkabilir karşınıza. Oyun sonu bossu,hikayenin sonu gibi. Bitirdikten sonra gönül rahatlığı ile bakabilirsiniz.

• oyun bitti, harikaydı, keske Türkiye den böyle güzel oyunlar çıksa,

oyunun sonu;
    böyle bir oyundan epik bir son beklerdim, belki ilk ve son kez bir bıçak kullanmayı veya daha zor bir bulmaca iile alexander'ı öldürmeyi, kısacası sonu pek beğenmedim, ayrıca en sonda bir twist olsa hikaye farklı bir şekilde sonlansa call of chtulhu gibi, daha iyi olurdu, yinede mükemmel oyundu.
  • bu yaratık olayı peşimizde olan gölge yüzünden oluyor sürekli gölgenin etkisinde kalmıyoruz ve kaldığımız vakitlerde yaratıklar ortaya çıkıyor galiba.. oyunun hikayesi süper tek kelime ile özellikle notları okumak lazım hepsini tüm olanlar dehşet verici gerçekten hele o işkencelerin yapıldığı mekanlar ve oradaki anılarımız yok mu..offf
  • oyun harikaymış yav bu tür oyunlara benzer başka oyunlar var mı??
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkn_01

oyun harikaymış yav bu tür oyunlara benzer başka oyunlar var mı??

oynamadıysan benzer yapım olarak penumbra serilerine gözat derim.
  • bana 1.01 için trainer bulurmusunuz, sadece senaryosunu görmek için bitirmek istiyorum türkçe olarak. ama hiç bir yerde bulamıyorum. (evet oyun korkutucu ve geriyor normal oynayıp strese girmek istemiyorum )
  • kesinlikle gece tek başına oynanmaması gereken bi oyun, oynanıcaksa bile büyük bardak su ile gider.
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.