Şimdi Ara

*** Amiral Gemisi Katili OnePlus One Tanıtıldı *** (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.349
Cevap
25
Favori
38.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acer_sahibi77 kullanıcısına yanıt
    Hocam sanırsam 4'de 4 gidiyoruz.Açıklanan 4 ülke de bahsettiklerimizin dışına çıkmadı.Benim uzak doğu beklentilerim hala devam etmekte.4 ülkenin 3'üne oturmaları muhtemel:)
  • takip

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hobar -- 15 Nisan 2014; 19:53:27 >
  • 1+1 olur umarım. Ben şahsen onu istiyiyorum. Ya da olmadı Find 7.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uzakdoğu zor biraz adamlar sağlam AB ülkelerine asıldılar. Keşke Türkiye olsa aralarında...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    1+1
    Tayvan ve Hong Kong'a el atdılarsa Uzak doğuda seçenekleri var demektir hocam.Sanırsam satış noktaları da Hong Kong olacak ki oradan Çin'e genel olarak hükmetmeleri mümkün. Avrupa'da sağlam ülkeleri seçti buna katılıyorum ve zamanlama olarak da biraz isabet etti.Nedeni de Sony Z2'inin kararsızlığı ve piyasada hala genel olarak yer alamıyor olması.Ve dikkatimi çekti Oppo'nun da etkinliği kısıtlı yani bir nevi yok kıvamında Oneplus'un bu fiyatla iyi işler çıkartacağını düşünüyorum.Gördüğümüz kadarıyla stok ve ülkelere çıkartmayı çokdan yapmış firma.Yani bizim isteklerimize göre hareket etmiyor.Telpa konusunda iddialar var inşallah aslı astarı vardır.Şayet Dolar üzerinden ülkeye giriş yaparsa bu telefonun 1200 bandında olmaması adına hiçbir neden yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yıldırım Kemal -- 15 Nisan 2014; 20:13:17 >
  • 1300'e KADAR Peynir Ekmek Gibi Satar.
  • GM getirse bile keşke arayüz ve yazılımına hiç dokunmasa.Hiç alışamadım ve sevemedim bu arayüzü.
  • IDiamond kullanıcısına yanıt
    ColorOs yüklenilir o sorun değil hocam.Ama GM damgasını vurmasın yeter.O bile karalamaya yeterli.

Bu kadar insan bu konuyu konuşuyor ama face de etkinliğimize bakıyorum azılınlıkdan öteye gidemedik :) Diyorum ki hazırda bekleyelim yeni ülke açıklanınca hemen bastıralım.Şu puşt İtalyan'lar,Fransız'lar,İspanya'lılar beni bir hayli deli etti.

We mean the Ottoman Empire Turkey ,There are great folks I mean, We must be on the list Turkey. Belgıum (11.162.780) , Austrıa (9.241.434) , Fınland ( 6.345.940) , Denmark (6.405.836) , Sweden ( 10.698.549) , Hong Kong (8.773.900).Countries belonging to the 2013 census.I have added more than 1 million people in each of the. And the resulting figure 52.628.439.Turkey 78.246.876. The sum of the six country Turkey does not.Samsung,Sony And the prices are very expensive here.It must be in this population OnePlus provides Turkey.Best Regards. Greetings from Turkey.

Yağan yağmurdan kaçan namerttir hadi bakalım :)

• Kimse bişeylerle uğraşmıyo

• osmanlıyı karıştırma bence ayrıca google translate mi o? kendini geliştirmiş
  • Hareket yok hala gm yapıyomu bişeyler

• quote:

Orijinalden alıntı: Alparslan Yavuz

ColorOs yüklenilir o sorun değil hocam.Ama GM damgasını vurmasın yeter.O bile karalamaya yeterli.

Bu kadar insan bu konuyu konuşuyor ama face de etkinliğimize bakıyorum azılınlıkdan öteye gidemedik :) Diyorum ki hazırda bekleyelim yeni ülke açıklanınca hemen bastıralım.Şu puşt İtalyan'lar,Fransız'lar,İspanya'lılar beni bir hayli deli etti.

We mean the Ottoman Empire Turkey ,There are great folks I mean, We must be on the list Turkey. Belgıum (11.162.780) , Austrıa (9.241.434) , Fınland ( 6.345.940) , Denmark (6.405.836) , Sweden ( 10.698.549) , Hong Kong (8.773.900).Countries belonging to the 2013 census.I have added more than 1 million people in each of the. And the resulting figure 52.628.439.Turkey 78.246.876. The sum of the six country Turkey does not.Samsung,Sony And the prices are very expensive here.It must be in this population OnePlus provides Turkey.Best Regards. Greetings from Turkey.

Yağan yağmurdan kaçan namerttir hadi bakalım :)

Ingilizcem olsa ahah

• son ülke türkiye olacak

• hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jesus-one

Şimdiye kadar üretilen en iyi akıllı telefon olacaği iddia edilen OnePlus One, yeni bir işlemci ile geliyor.

Çinli Oppo firmasından ayrıldıktan sonra kendi şirketlerini kuran OnePlus, dünyanın en iyi akıllı telefonu olduğunu iddia ettiği ürünü OnePlus One donanımsal özellikleri ile karşımızda. CyanogenMod ile gerçekleştirilen ortaklık anlaşması sonucunda CyanogenMod 11S ROM’una sahip akıllı telefon, Android 4.4 KitKat işletim sistemiyle gelecek.

OnePlus One, Qualcomm Snapdragon 801 işlemci ile üretilerek, performans açısından benzer segmentteki rakiplerinin önüne geçebilecek. Görünüşe göre OnePlus One ilk önce Qualcomm Snapdragon 800 ile üretim bandına girecekmiş ancak son anda verilen bir kararla birlikte 801’de karar kılınmış. 2.5GHz saat hızındaki işlemci en iyi performansı sunmak için akıllı telefon bünyesine katılıyor. Snapdragon 801 SoC (system on chip) pazardaki en güçlü SoC olma iddiasını taşıyor.

Bu arada OnePlus One’ın grafik işlemcisi de 450MHz’den 578MHz değerindeki bir versiyon ile değiştirilmiş. Bu da görsel içeriğin çok daha hızlı yükselmesi anlamına geliyor. 3GB RAM’li akıllı telefon 5.5 inç boyutlarında 1080p ekrana (Japan Display tarafından üretime sokuluyor), 13MP arka yüz kamerası ve 5MP ön kameraya sahip. 3.100 mAh bataryaya ise 16GB 64GB depolama seçeneği eşlik edecek. OnePlus One adlı iddialı telefonun 23 Nisan tarihinde resmi olarak detaylandırılması bekleniyor.

Pek çok büyük markanın önde gelen akıllı telefonları ile yarışması beklenen OnePlus One, 3GB RAM ile birlikte rakiplerinin korkulu rüyası olma yolunda. Durumun diğer şirketler için ne kadar ciddi olacağı ise birkaç hafta içerisinde belli olacak.

Ucuz fiyatına rağmen yüksek özellikler sunan cihazın çıkacağı ülkeler belli oluyor.

Çinli OnePlus firmasının akıllı telefonu One uzun zamandır mobilite gündemini meşgul ediyor. Yüksek donanıma sahip olan telefon, buna karşın ucuz fiyat etiketiyle tüketiciyle buluşacak. Şirketin Facebook sayfasında OnePlus One'ın hangi ülkelerde çıkacağına dair teaser bir görsel paylaşıldı.

*** Amiral Gemisi Katili OnePlus One Tanıtıldı ***

Görselde şimdilik 7 ülke yer alıyor, diğerleri belli değil. Telefonun sadece 16 ülkede satışa çıkacağı gözüküyor. 23 Nisan'da raflardaki yerini alacak olan telefonun şimdilik ülkemize gelmesi zor. Şu anda OnePlus One'a sahip olmak için tek yol yurtdışı.
    OnePlus One'da 2.5 GHz'lik Snapdragon 801 işlemci, 3 GB RAM, 5.5 inç Full HD ekran, 3100 mAh batarya, 13 mp arka kamera,5 mp ön kamera, 16/64 GB depolama alanı ve 2 yıl boyunca CyanogenMod desteği bulunuyor. Tüm bu özelliklere karşın yetkililere göre telefonun fiyatı ise 350 euro altında olacak.

Çinli yeni bir akıllı telefon üreticisi olan OnePlus firmasının CyanogenMod tabanlı One modeli ile, Tayvanlı teknoloji üreticisi HTC'nin amiral gemisi modeli HTC One M8 karşılaştırılmıştı. Ve bugün ONePlus firması, başka bir amiral gemisi modeli Samsung Galaxy S5 ile kendi telefonunu karşılaştıran bir Infografik yayınladı.

Bir yanda Samsung'un (649-699) Dolar fiyat aralığında satışa sunulacak olan Galaxy S5 modeli, bir diğer yanda ise (400) Dolardan satışa sunulacak olan, OnePlus firmasının One modeli bulunuyor. Teknik özellikleri açısından avantajlı görünen ONePlus 3GB RAM, (Galaxy S5 2GB ) 5.5-inç 1080p çözünürlükte IPS ekrana ve 3100mAh bataryaya sahip. Ayrıca cihaz 2.5GHz hızında dört çekirdekli Qualcomm Snapdragon 801 8974-AC işlemcinin (Galaxy S5'de de aynı Snapdragon 801 8794-AC işlemci bulunuyor) olduğu görülüyor. ONePlus One modelinde MicroSD kart desteği yer almıyor ancak, 16/64 GB olmak üzere iki versiyona sahip. Galaxy S5'te ise parmak izi tarayıcı kalp ritmi ölçme sensörünün yanında MicroSD kart desteği var ancak cihazın 16 GB'lık tek versiyonu bulunuyor.

Peki neredeyse aynı özelliklere sahip iki cihazın aralarında bulunan fiyat farkı, sizce pahalı olan cihazı üstün kılar mı?

Telefonun görseli çok yakında.

Detaylar için;

http://oneplus.net/
    https://www.facebook.com/oneplusofficial (Facebook sayfasında Türk üye yok neredeyse dikkatlerini çekmek lazım.)
    https://twitter.com/oneplus
    https://plus.google.com/102032589992734862411/posts
    http://www.youtube.com/user/oneplusmobile

Unboxing ( Kutu açılışı ) :)

Telefon arayüz fotoğrafları gelmeye başladı;

Çekilen fotoğraflar Karşılaştırma ;

• Eziyo resmen eziyo

• quote:

Orijinalden alıntı: Ghostbf

osmanlıyı karıştırma bence ayrıca google translate mi o? kendini geliştirmiş

Ecdadımı yok sayan , kötümser davranan bir davranışım yok.Orada ki gayem Türkiye'yi es geçenlerin unuttukları birşeyi yani bulundukları ülkelerin zamanında eyaletimiz olduğunu kanısına vardırmak.Normal yanıyla dikkatlerini çekeceğimiz yok ki sayfada azınlıkdayız.Etkiyle bir nevi stratejiyle gözlerine girmek zorundayız.
    Senin dünyan Google ile sınırlıdır ama unuttuğun birşey var ben Bing'ciyim aga :) Bing translator.

Kardeşim tamam ingilizcemiz yokda örneğimiz var hazırda iyi veya kötü şimdilik iş görür.Onunla yüklenecez yani yeni bir sürüm gibi kelime aramanın ne lüzumu var :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yıldırım Kemal -- 15 Nisan 2014; 21:46:47 >

• bildiğin heycanlandım yahu
    Gelsinde görek bakalım

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.