Şimdi Ara

Amiral gemilerinde kullanım süreleri gelişmiyor (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.234
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Telefonlar artık belli bir seviyeye geldi. Kullanım konforu açısından en fark edici özellik olarak pi ömrü kaldı. Pil teknolojisinde kayda değer bir gelişme olmadan amiral gemisine bu kadar para bayılmak mantıklı değil.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerbuyucu

Çözünürlükle ekran kalitesini kıstas eden birine cevap vermeyeceğim tabii ki. DisplayMate kör oldu 😂

Alıntıları Göster
    Bana şu displaymatein XR incelemesini getirir misin lütfen? :D

Ayrıca komik oluyor gerçekten istenildiğinde manuel 1000 nite çıkabilen bir IPS ekrana sahip LG gibi Samsung ayarında bir ekran üreticisinin amiral gemisi cihazı ile ucuz olması hedeflenen bir iPhone ekranı kıyaslandığında iPhone'un önde olduğunu ancak Apple fanboyları söyler zaten.

XZ Premium ailesi zaten ayrı bir dünya. XZ Premiumun ekranı Note 8'in SuperAmoledine bile kafa tutan bir ekranken XZ2 Premium'un da en azından Note 9a çok yakın bir deneyim sunması olasiyken kalktım bir Apple fanboyu ile ekran konuşuyorum ben hahaha :D kendime hakaret size kalsa SE ekranının kalitesi bile muazzam. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• esmerbuyucu kullanıcısına yanıt
    2k ekranla zaten xs ve xs max'ı geçmiş bu haberdeki testte. 1080p ekranla nasıl "zor" yetişecek acaba o telefonlara ? Bahsettiğin farklı senaryolar iPhone cihazlar uçak modunda, note 9 Bluetooth, wifi, mobil veri, NFC, konum, senkronizasyon her şey açık halde olan senaryo mu?

• Performans performans performans diye tuttururlarsa gelişmez tabi. Pil teknolojisinde çığır açacak bir buluş olmadığı sürece. Amiral gemisi modeller de en uzun şarj, en sağlam kasa, en iyi çözünürlük, en hızlı işlemci, en hafif telefon... Halihazırda ki bu ortalamalarda devam edecektir kimse kendisini kandırmasın.

• Gelistirdikleri tek sey kar marjlari. Kim "SEVER" tuketiciyi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

2k ekranla zaten xs ve xs max'ı geçmiş bu haberdeki testte. 1080p ekranla nasıl "zor" yetişecek acaba o telefonlara ? Bahsettiğin farklı senaryolar iPhone cihazlar uçak modunda, note 9 Bluetooth, wifi, mobil veri, NFC, konum, senkronizasyon her şey açık halde olan senaryo mu?

XS Max'in Note 9'u 1080p iken paspas ettiği video. Üstelik arada 800+ mah fark varken hele. Hala daha gelmiş bla bla...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Batarya draması epeydir devam ediyor.

Normalde şuan 20k Batarya bile yapılabilir ki piyasda 10k - 13k bataryalar mevcut ama epey kalınlar. Problem bunları istenilen inceliğe getirmek ve bu kesinlikle hiç kolay değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Angel of the Lord

iPhone xr ile note 9 kıyası yapılmaya çalışılmış. Ama Xr'nin düşük ekran çözünürlüğünden bahsedilmemiş. Note 9 2k ekrana sahipken XR 828*1792 gibi tuhaf bir çözünürlüğe sahip.

peki 5-6 inch telefonlarda 2k ekran cozunurlugu gerekli birsey mi? benim elimdeki android telefonda 2k ekran var ve pili tuketmek disinda hicbirseye yaramiyor. hadi tablet olsa biryere kadar ( 10 inch uzeri tabletlerde) mazur gorulebilir. android ureticileri kagit uzerinde telefonu daha iyi gostermek icin gereksiz ozellikler ekliyor. note 9 da fhd ekran olsa pil omru yuzde 20 artar.

• mk2kill kullanıcısına yanıt
    Ben gerekli olup olmaması konusunda bir şey demedim. Ama ekran 2k ve kat kat düşük XR'nin ekranıyla karşılaştırma yapılmış. O ekran ile bir zahmet geçsin diyorum batarya testinde sadece.

• Piller geliştikçe diğer donanımlar da gelişiyor. Buna eşdeğer olarak da harcanan enerji artıyor. Ama uzun kullanım süresinin olmaması için de büyük bir engel değil bence bu.
  • "amiral gemisi" tanımlamasına uyuz oluyorum.ne bu "navy show" mu :) güzel Türkçemizde kelimemi tükendi. biraz özgür düşünmeye ne dersiniz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.