Şimdi Ara

AMG serisi rahatsızmı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
855
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gayet kıvamında, yay yada coil gibi hissetmezsin

• Serttir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet diğer paketlere göre sert

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen yumuşak mı istiyorsun sert mi ?
  • bence hangi serisini alacağına bağlı biraz

• quote:

Orijinalden alıntı: pilotbeyBG

bence hangi serisini alacağına bağlı biraz
    a200 ilgimi çekmişti

• piyasada tonla sportline,gtline,amg vesaire var nasıl bu kadar kişi rahatsız arabaları alıyor ilginç

• A serisi yeni kasa konfor iyi ama önceki kasa konfor çöp

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • E220 AMG sahibiyim. Oldukça rahat ve konforlu. Fakat seriden seriye fark gösterebilir bu durum.
  • e250 amg var süspansiyon konforu neredeyse diğer passat 18 jantlı araçla denk. hatta gişelerden önceki beyaz banketlerden geçiş mercedes de daha rahat.

• quote:

Orijinalden alıntı: Toxicated

e250 amg var süspansiyon konforu neredeyse diğer passat 18 jantlı araçla denk. hatta gişelerden önceki beyaz banketlerden geçiş mercedes de daha rahat.
    E serisine baya uzaktan bakabilirim anca
    Ben A 200 veya düşük C serisi düşünmüştüm

• Her yerde olan normalden daha sert süspansiyonlara sahip amg pakete binmek için para vereceğime ben olsam urban paket alırdım hiç düşünmeden. Ki urbanlar bile yumuşak değildir fakat amgler daha da sert.
    Ama bu paraya en mantıklı mercedes w204fl fascination paket olur. Her açıdan çok daha üstün bir araçtır.

• w205 amg ler de rahattır neyle kıyasladıgınıza göre tabii passattan bi tık alt konfor konusunda ancak fascination veya avantgarde olanlar cok konforludur 11-12 model olanları bilemiyorum ya da a serisini

• Bizzat w204 fl Fascination sahibiyim.Amg ile arasında hissedilir düzeyde konfor farkı var.Yol tutuş farkı ise o konfor açığını kapatmaz.Bu sadece Amg için değil BMW de M Audi de rs line içinde geçerli.Zaten 1,6-1,8-2,0 arabalar ile o sınırlarda araç kullanmak neredeyse çok zor olduğu için seçimimi konfordan yana kullanırdım ben.

• Hem E serisi hemde C serisinde deneyimleme şansım oldu. Mevcutta w212 E serisi araç kullanıyorum. Kuzenimde de C serisi amg bir araç var. İkisini kıyasladığımda süspansiyon olarak epey fark mevcut. Fakat amg sizi çok fazla yormaz. Diğer arkadaşların dediği gibi coil veya after market spor süspansiyonlar gibi değil.
  • Konfor derdin varsa sakın amg alma. C serisi amg de 5cm daha yerde diye biliyorum. Üstüne çok gergin bir araç ve bizim rezil yollara uygun değil ha ama köpek gibi yol tutuyor o ayrı.
  • 2018 a200 amg paket arkadaşımda var ve oldukça sert geçişler çukurlar hissediliyor, ince yanak lastik takmak durumu biraz daha abartır. 2013 3.16 ve 3.20d ile kıyaslayınca cidden sert.
    o mersedes logosu olmasa benim civic gibi çukur hissettiriyor diyebilirim, gerçi biraaz önyargılı olabilirim sonuçta mersodan böyle şeyler beklemiyorum. bence merso e ile başlar diğerlerinde konforsuzluk hissetmek normal.
  • makine rahatsız deli deli
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.