Şimdi Ara

Amfi tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
1
Favori
749
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Teip pionner deh x 3850 ui

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• aracınızın marka modeli? ön kapılarda kolon olarak ne var, 4 ovalide arka pandizota mi koyacaksın. onun yerine öne 1 çift component, arkaya 1 çift oval koyarsan araç içi daha kaliteli ses alırsın, tercih senin. subwoofer var mı, yok mu? son olarak toplam bütçe nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arac pejo 206 16 xs.
    On kapilarda cadens 50 rms comp
    Pandizotta ise pionner oval 2 adet
    Arka kapida 2 adet cadens coaxial teyibe bagli
    Audiomax 2400wat amfi
    1000 pionner bas
    ben bu araca 1 amfi 4 oval daha eklemek istiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 35kado35

Arac pejo 206 16 xs.
    On kapilarda cadens 50 rms comp
    Pandizotta ise pionner oval 2 adet
    Arka kapida 2 adet cadens coaxial teyibe bagli
    Audiomax 2400wat amfi
    1000 pionner bas
    ben bu araca 1 amfi 4 oval daha eklemek istiyorum

bu şekilde sağlıklı ses alamazsınız. sizinle daha öncede yazışmışız geçmiş mesajlara baktım. yine tekrar ediyorum. araç içersindeki hoparlör sayısının artması ses kalitesini düşürecektir. mantıklı bir sistem olmaz. eğer yüksek ses istiyorsanız size Vibe Black Death serisini öneririm. hiç ovalle falan uğraşmayın. araçtaki herşeyi sökün. Ön kapılara 1 er tane 16cm VIBE - BDPRO6M (16CM MİDRANGE). arka pandizota sadece 1 takım Vibe 20Cm, tizleri ile beraber. yani arkada 2 tane 20cm yuvarlak kolon olacak. birde 2 tane spl tweeter. http://shop.baykalelektronik.com.tr/VibeAudio/BDPRO8MBDPRO4T

subwoofer olarak şuanki subwooferın olabilir. bass şiddeti araç dışından duyulsun istiyorsan 38cm subwoofer ile değişecek. 4 kanal anfiyi köprüleyip kolonlara gireceksin. yani 2 tane 4 kanal anfi gerekli. bu midrangler in tanesi 150w rms civarıdır. subwoofer içinde 1 tane mono anfi gerekli.
    yani araç içinde 4 tane mid, 2 tane tiz ve bagajda 1 adet subwoofer ile hem kaliteli, hem yüksek ses alırsın. sen bu vibeları bir düşün.
    https://www.youtube.com/watch?v=vh9bNf6HcqA
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.