Şimdi Ara

Amfi korumaya alıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
2.927
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamın aleykum aracımın 2 adet hoporlorune twetter taktım ses 25 den sonra amfi kendini korumaya alıyor bunun nedeni nedir aküden yada teyipden kaynaklanırmı teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tweterları söküp denediniz mi, tweterları +- dikkat ederek mi taktınız, anfi marka model, hoparlör marka, tweter marka model yazın. teypten kaynaklanmaz, akünün amperi kaç?

• ecrasniann kullanıcısına yanıt
    Tweterlerı takmadan önce hiçbir sıkıntı yoktu tweterleri soktum gene ses fule kadar açılıyor amfim 2400w roadstar 250w pioner oval kabin 1000w pionner bas

• quote:

Orijinalden alıntı: 35kado35

Tweterlerı takmadan önce hiçbir sıkıntı yoktu tweterleri soktum gene ses fule kadar açılıyor amfim 2400w roadstar 250w pioner oval kabin 1000w pionner bas

hocam resimdeki gibi seri bağlayayıp da bir dener misin? 1 çıkışa 1 tweter + 1 hoparlör olacak şekilde bağlanacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ecrasniann -- 13 Mart 2017; 16:51:56 >

• Anfide düşük empedans koruması var. Tizleri bağladığın zaman kanal başına ohmaj 2 ohmun altına indiği için korumaya geçiyor. O tizleri o sistemde sağlıklı kullanamazsın. Seri bağlanırsa empedans yükselir ama bu sefer de aldığın çıkış gücü yarı yarıya düşer. Özetle; tizler sökülecek.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.