Şimdi Ara

AMERIKAYA UNIVERSITE OKUMAYA GIDIYORUM[ VÍZE ÇIKTI]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
104
Cevap
8
Favori
2.964
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> AMERIKAYA UNIVERSITE OKUMAYA GIDIYORUM[ VÍZE ÇIKTI]
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    54 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: blackfir3

Merhaba Arkadaslar,

Bu sene liseden mezun oldum ve sinavlara girdim. Burada Bogazici tarzinda guzel bir devlet universitesi kazanamadim. Bende digerlerine gitmek istemedim, ayni zamanda vakif universitelerinede gitmek istemedim. Ben de uzun zamandir dusundugum yurtdisinda egitim fikrini tekrar devreye soktum.

Bunun sonucunda ailemle karar verdik. Amerika'da bir universiteye gitmeye karar verdik. Bir hafta sonra konsolosluga gidecegim vize icin.

Siz ne diyorsunuz? Tavsiyeleriniz var mi?

---------------------------------------------------

Arkadaslar 5 senelık ogrenım vızem cıktı. Bıletımıde aldım. 26 Agustosta veda edıyorum. Yorumlarınızdan dolayı tesekkurler. [\b]
    quote:

Parayı söyle sen kaç lira tutcak senede
    +Neden kazanamadın buradaki üniversiteleri ? bide özel okulda okuyorum ingilizcem iyidir diyorsun
    |
    |

• Yüzbaşı
    713 Mesaj
    Hocam bunu burada sorman hata hemen al çantanı git oradanda bize ss gönder gözğmğz gönlümüz doysun. Hayırlı olsun
    |
    |

ee hocam son durum nedir ?
    |
    |
    blackfir3 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Sureci biraz anlatir misin?nasil basvurdun,sinava falan girdin mi,neler onemli kayit icin?

Istanbulda merkezleri var istediginiz zaman gidip basvurabiliyorsunuz. Pasaaportunuzun en az 10 yillik olmasi, ebeveyninizin ya da kendinizin banka hesabinda 25,000$ gibi bir meblag oldugunu kanitlamaniz, diploma vs. Gerekiyor.

Vize'ye basvuruyorsunuz, sonra yolculuk TEXAS'a :)

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sserdar93

Sureci biraz anlatir misin?nasil basvurdun,sinava falan girdin mi,neler onemli kayit icin?

Istanbulda merkezleri var istediginiz zaman gidip basvurabiliyorsunuz. Pasaaportunuzun en az 10 yillik olmasi, ebeveyninizin ya da kendinizin banka hesabinda 25,000$ gibi bir meblag oldugunu kanitlamaniz, diploma vs. Gerekiyor.

Vize'ye basvuruyorsunuz, sonra yolculuk TEXAS'a :)

Hayırlı olsun bizim yerimizede takıl oralarda

Şöyle daha az para harcayıp daha cok calısarak gitme imkanımız yokmu oralara yav
    |
    |

Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
Mobilya Takımları
Orjinal Laptop Yedek Parça
kolayoto.com
üniversite
Bey Azura
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,203
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.