Şimdi Ara

Amerikan Vatandasi oluyorum.. (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
12
Favori
37.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Evet kendisi Amerikan vatandaşı. Önce buradaki bazı işlerimin bitmesini bekliyorum. Her şeyimi hallettikten sonra orada yaşamaya başlayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi macsimust -- 11 Nisan 2014; 17:53:40 >
  • evlatlık alsana beni..

şaka bir yana şu olayı biraz açarmısın nasıl gidilebilir ? çalışma izni filan daha sonrada nasıl vatandaş olunur bilen varsa ses etsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: macsimust

Evet kendisi Amerikan vatandaşı. Önce buradaki bazı işlerimin bitmesini bekliyorum. Her şeyimi hallettikten sonra orada yaşamaya başlayacağım.

Hayırlı olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mırat01 M kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim darısı başınıza.
  • quote:

Teşekkür ederim darısı başınıza.

Özel değilse, netten mi tanıştınız??? Yada nasıl tanıştınız ?

• hayırlı olsun umarım bende 2018 de orda doktor olarak çalışmaya başlayabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mırat01 M kullanıcısına yanıt
    Pm attım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: abducens

hayırlı olsun umarım bende 2018 de orda doktor olarak çalışmaya başlayabilirim

Zorunlu hizmet diye birşey var yanlız nasıl gideceksiniz ?????

• quote:

Pm attım...

sorun olmazsa ben de pm alabilir miyim?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mırat01

quote:

usmle
  • öncelikle onay mektubu gelmeden vatandaş'ı oldum demen yanlış. gereken evap 3 ila 6 ay arasında gelir. muhtemelen red yiyeceksin. şu an iyice bir araştırma yapıyorlar seni muhtemelen. en ufak bir sicilin varsa almazlar. her şeyini takip ederler. bu siteyede üye olduğunu bilirler. cevap gelince konuyu up'latırsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: unforgiven1127

Konuyu açan arkadaşa ne oldu acaba

çok eskiden konuşmuştuk ben aldı diye hatırlıyorum en son üniyi burda düşünüyordu ama bilmiyorum

edit kişileri karıştırmıyorsam ailesi ile taşınmıştı sanırım arkadaş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-75E5D0A4D -- 11 Nisan 2014; 18:18:27 >
  • quote:

quote:

zorunlu hizmet ilk yıl uzmanlık kazanmazsan var,ilk yıl tus kazanirsan uzmanligi tamamlayinca zorunlu hizmete gidiyorsun,hemen usmle yi kazanirsan da türkiye ile bi işin kalmaz

• Artık çift vatandaşlık kalktı.

• quote:

quote:

quote:

zorunlu hizmet ilk yıl uzmanlık kazanmazsan var,ilk yıl tus kazanirsan uzmanligi tamamlayinca zorunlu hizmete gidiyorsun,hemen usmle yi kazanirsan da türkiye ile bi işin kalmaz

Birde bu sınav sadece denklik sağlamıyor mu ?? Sonuçta halihazırda denkliği olan birçok mühendis ha deyip gidemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuammeR kLc!

dun gereken kagitlari yolladim bir kac ay icinde eger onaylanirsa Amerikan Pasaportum gelcekmis.
    iyi mi yaptim kotumu yaptim bilmiyorum ama heralde artik hem Turk Hem Amerikan Vatandasi olacagim.
    Bu konuyu sizinle paylasmak istedim arkadaslar iyi mi kotumu yaptim bilmiyorum ama artik Dunyanin her tarafina gidebilecegim Amerikan pasaportuyla..
    Artik 2 ulke vatandasi olacagim

artik coluk cicuga karismissindir bro

• bizde bigün çekip gidebilir miyiz ki aceba bu ülkeden. Birazda biz raad olak anasını satıyım hergün ayrı bi dert
  • quote:

Orijinalden alıntı: Deníz

quote:

Orjinalden alıntı: Shady RIDDLE

özellikle sıkça uluslararası yolculuk yapanlar için çok güzel bir olay sonuçta amerikan pasaportu ile daha rahat yolculuk yapabiliyorsunuz

ayrıca kimse çifte kimlik taşıyor diye Türklüğünden bişey kaybetmez aptalca konuşma yapanlara asıl ben burdan çekiyorum

Nerde yaşıyorsan oraya ayak uydurman gerekir buda insanın kimiliğini görüşlerini değiştirir

O daha çok kişilik meselesi sen kendin gibi değilde başkası gibi olmak istiyosan değişirsin çifte vatandaş oldu diye değişecek bişi yok
    sadece daha iyi bi hayat için kolaylık sağlar hepsi bu

• çifte vadandaşlık he iyidir kucukken 1 kere akraba ziyaretine gitmistik Amerikaya 3 gun kaldık herkez yabancı yabancı konusuyodu ben konusamadıgım icin gostererek istiyodum en cok evde zaman gecirdim disarida herkez bir soru soruyodu evden markete gider mevye suyu vs alır cıkardım orda bitane dönerci gördüm türk insan o zaman anlıyo bir hemşerisinin orda olmasının ne büyük nimet oldugunu
  • quote:

Orijinalden alıntı: sericatil18

çifte vadandaşlık he iyidir kucukken 1 kere akraba ziyaretine gitmistik Amerikaya 3 gun kaldık herkez yabancı yabancı konusuyodu ben konusamadıgım icin gostererek istiyodum en cok evde zaman gecirdim disarida herkez bir soru soruyodu evden markete gider mevye suyu vs alır cıkardım orda bitane dönerci gördüm türk insan o zaman anlıyo bir hemşerisinin orda olmasının ne büyük nimet oldugunu

Hocam o zaman cifte vatandaşlık degil de dil bilmek önemli

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.