Şimdi Ara

Amerikan Tunerlı Alpine için frekans ayarı mümkün mü?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
451
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Ses ve Görüntü Sistemleri >> Amerikan Tunerlı Alpine için frekans ayarı mümkün mü?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    33 Mesaj
    Yeni aldığım alpine araç teybinin tunerı amerikan formatındaymış, frekanslar tek sayı gidiyor. Yani 100 yerine 99.9-100.1 şeklinde atlayarak. Bu bölge işini seçtiren aletler görmüştüm daha önce, mesela eski bir sony walkmenimde bu ayar vardı, eu-jap-us şeklinde seçtiriyordu. Alpine için biraz bakındım ama böyle bir ince ayar, gizli tuş kombinasyonu vs. bulamadım, konu hakkında tecrübesi olan var mıdır acaba?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tifa -- 11 Mart 2010; 18:51:02 >

|
    |
    Düzeltmenin yolu yok galiba, teypte de özellik yok.
    Bende de CDA-105 vardı, o da bu şekildeydi sanırım, kullanmadan sattım 400 e.
    Zaten Radto ve CD bana gereksiz geliyor.
    USB ve AUX herşeye yeter.
    |
    |

radyo ben hala dinliyorum yolda, özellikle haberler için iyi oluyor, tercih meselesi tabii :) sonradan öğrendim bu olayı da, çok önemli değil ama biraz canım sıkıldı doğrusu.

bir de usb'den veya cd'den her neyse işte, sürekli sabit playlist/albüm dinleyince bayık geliyor bana o da var.
    |
    |
    CD ise çok dar seçeneklerde bırakıyor insanı.
    Önceden Apple iPod Video 30 Gb vardı, sonra iPod Touch 8 Gb kullandım, yani CD ile uğraşılmaz.
    |
    |

Bunun haricinde Pal FM'in türkçe ve yabancı iki radyosu var onlar da fena değil, powerturk ve alaturka da elveda dediğim kanallar. Özetle radyoyu kalite kaynak olarak değil de içerik için dinlerdim.

Ama alpine'ı arabanın orjinal hoparlörlerini değiştirmeden takmama rağmen ses kalitesine inanamadım. Herşeye değecek bir kalite var alette (ida-x001) bundan sonra kesinlikle başka marka teyp almam arabaya.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tifa -- 11 Mart 2010; 20:02:53 >
    |
    |
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
SEO
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,156
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.