Şimdi Ara

Amerikan güreşi oyunları-Toplam 26 oyun. (2 yeni) (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
180.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ya WWE Smackdown vs Raw 2007 PC'ye çıktı mı , çıkacaksa ne zaman?

Çıkmayacaksa nasıl oynayabiliriz...?
  • metali bişey sorcam hani bi cod lar veriyoya senin o verdiğin sitede yeni stadiumlar falan o cod ları nereye yapıştırcaz?
  • Saol paylaşımın için aradığım oyunlar var aralarında
  • raw hani
  • BEYLER AMERİKAN GÜREŞİNİ İNDİRDİM NASIL OYNANDIGINI YAZABILECEK OLAN VARMI YUKLEDIM OYUN ACILIYO AMA BEN DOVUSEMIYOM KENDI KENDINE DOVUSUYORLAR:D
  • sağol...
  • favori adamım kane
  • lan slm
  • quote:

Orjinalden alıntı: Zocak

lan slm

?
  • çok güzel oyunlar hemen indiriyorum
  • teşekkürler
  • bende bunları arıyordum çok saol ya playstaionda süper oynayıya acaba pc de nasıl
  • arkadaşlar ben bu güreş oyununu bilgsayara indirdim fakat açamıyorum nasıl açıcam bi yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler
  • Arkadaş 1 yıldır bunun oyununu arıyodum saol emeğe saygı tüm repler sana feda olsunnn
  • çok iyi ya çok saol az oynamazdım bunları
  • güzelmiş ama atari oyunları olduğundan pek grafik beklenmiyor 1 boyutlu resmen
  • beyler no mercyde nasıl finisher yapcaz
  • yağlı güreş oyunu varmı? emülatörlü emülatorsüz farketmez
  • quote:

Orjinalden alıntı: Metalli Head

niye kimse yorum yapmıyor?

eline saglık hocam varsa oyunların res,mlerini yukler mısın?
  • Sizlere pc için tavsiye vereceğim bir adres varwww.mdickie.com, bu adresten 1. Wresting Mpire 2008 adlı güreş oyununu (http://www.mdickie.com/prev_wm2008ce.htm) 2. Reach adlı boks oyunlarını indirebilirsiniz. Fakat bu sürümler deneme sürümleri ve sadece 3 defa çalıştırma izni var, eminim ki biraz çaba ile bunların full sürümlerine sahip olabilir yada satın alabilirsiniz. Ben denedim kesinlikle tavsiye olunur.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.