Şimdi Ara

Amerikan güreşi oyunları-Toplam 26 oyun. (2 yeni) (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
166
Cevap
1
Favori
180.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oks gencligi aga oyunu yükliyom sıkıştırılmış klasör masaüstünde çıkyo tıklıyorum olmuyo exe dosyası yapıyorum olmuyo rapidshare sitesini açmıyo arkadaş sen bana msn ver oks gencligi konuşuruz ok hemen cvp
  • ya arkadas l ar bir yardım eden metalli head gelsede kurtulsak yaavv yardım eden yok muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu?????????HELP?????????
  • YA ARKADASLAR BU SİTEDE OLUP EVİNDE KİMLERİN İNTERNETİ VAR BAGLANTI KURALIM AMERİKAN GÜRESİ İÇİN YAAA?ÇOK AZ MSJ VAR KLÜTFEN YA BU SİTE FORUM SİTESİ KONUŞMAK PAYLAŞMAK LAZIM AMERİKAN GÜREŞİ İÇİN YORUM LÜTFEN

• ya arkadaşlar
    bi msj yazan yok oyunları yüklerken iyi *mına koyayım msj yazın yükleyemeyenler var onlara yardım edin
  • ULAN BU FORUMA GİREN YOK MU YARDIM EDİN LAN ????????

• Nerede takıldın. oyunu açmada mı oyunu açamıyosan sana şöyle izah ediyim. Bu oyun kandi başına çalşamaz. z64 doc gibi bi uzantıdır. doc'u açmak için nasıl word gibi bi kelime işlem uygulaması gerekiyorsa bunu açmak için de bir Nintendo 64 Emulatoru gerekir. Size tavsieyem Project 64. Project 64'ü çalıştırın. File=>Open Rom diyin. oradan açmak istediğiniz oyunun z64 veya n64 uzantılı dosyasını seçip AÇ'a tıklayın. Kontrollerinizi ayarlamak için de Options => Controls Plugin'e tıklayın karşınıza çıkan ekrandan ayarlayabilirsiniz.

Biraz da hile.
    Oyunlarda hile yapmak için oyunu açtıktan sonra systems => Cheats'dan yapmak istediğiniz hileyi seçin. Arkadaşlar bu arada No Mercy'de TAkım şampiyonası, Heavy Weight, Europen ve adını hatırlayamadığım bir yer daha vardı. oraları bitirdim. çok zevkli. Mesela Tag Team'dan bi bölüm.

Buh buh RAy dudley bizim yardımcıyı barda görüyo yanına gelio.
    Olm Mankind seni severim bilirsin Undertaker'ın yanında sürünüon. geliştir kendini özerk ol. Bak Undertaker sana küfredio cidden bak falan dio. bizimki aldırmadan içki içmeye devam edio. en sonunda ananı diyip bi tekne geçirio Buh Buh. Sonra olay yerine biz gelioz. tabi Buh'un yardımcısıda gelio. Barda dövüşmeye başlıyoz. Bilardo masasının üstüne çıkabilioz. bilardo sopasıyla dövebilioz. tabi masadan adamı fırlatabilioz. veya biz düşebilioz. adam masanın keanrına gelince düşmemek için baya uğraşıo. çok zevkli.

• METALLİ HEAD ABİ YA SEN BANA MSN VER ORDA DAHA UZUN UZUN KONUŞURUZ OK Mİ HEMEN CVP

• sorunun varsa burada sor
  • up
  • up
  •  Amerikan güreşi oyunları-Toplam 26 oyun. (2 yeni)
     Amerikan güreşi oyunları-Toplam 26 oyun. (2 yeni)

WWE Survivor Series (GBA)
    http://rapidshare.com/files/1089413/_DGEmu_1_.com_1715_-_WWE_Survivor_Series__U__Rising_Sun_.zip.html

WWE Road to Wrestle Mania X8
    http://rapidshare.com/files/1086186/_DGEmu_1_.com_0684_-_WWE_-_Road_to_Wrestlemania_X8__U__Mode7_.zip.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metalli Head -- 29 Ekim 2006; 2:53:11 >

• link yenilendi.
  • up
  • up yeni oyunlar çok güzel kimse denemedi mi?
  • emeğe saygım olduğu için yazıyorum yoksa oyunda çok berbat tam bir fiasko

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FadeToßlack -- 31 Aralık 2006; 18:34:40 >
  • ben videolarını topluyordum ama wwe raw oyununa rastladım bi yerde gerçekten çok güzel olmuş.normal,pc için olan başka hangi oyunu var şimdi bunun?eski emülatr oyunları degil tabi istedigim :D
  • ya su wwf no mercy'nın tuslarını bılen warmı warsa yazabılırmı
  • nıe kımse bısı yazmıor
  • ya beyler 2kişilik nası oynucaz
  • oyunu kurmadan evvel virüs,trojan vs taraması yaptınızmı böyle bir şikayet var nedir durum .
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.