Şimdi Ara

Amerikan güreşi oyunları-Toplam 26 oyun. (2 yeni) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
167
Cevap
1
Favori
180.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Metalli Head

bulan yok mu bu oyunu.

iyide kardeş pc de oynayamazsınki doğru dürüst çalışan gamecube emulatörü daha yok ayrıca olan emulatörlerde daha yeni daha çok var anlayacan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartopu2 -- 21 Haziran 2006; 13:50:29 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: kartopu2

quote:

bulan yok mu bu oyunu.

iyide kardeş pc de oynayamazsınki doğru dürüst çalışan gamecube emulatörü daha yok ayrıca olan emulatörlerde daha yeni daha çok var anlayacan

BEn emulator'u koydum ama rom'u bulamıom. ps, ps2 ve xbox'a da bakacam ama yasal olsun die bakliom ps2 ve xbox'u şimdi sadeec ps koyabilirim siteye yasal olarak.
  • Bir WWF No Mercy hikayesi

Arklar ben Undertaker ile Rock'u bi güzel dövüyodum. O sırada ne görüyüm Kane kapıdan girdi koşar adımlarla gelip bana saldırarak Rock'a yardım etti. TAbi ben KAne'i de bi güzel benzettim. sonunda mecburen ringden indi. Şimdi Rock bana kaldı. bi güzel dövmeye devam ettim. suratına bi yumruk geçirdim. yüzü kanamaya başladı. sonra bacaklarını sıkıştırdım.(Aynı hareketi bu maçta pek çok kere yapmıştım.) Bir süre tutum o şekilde. kıvranmaya başladı Rock ve daha sonra kütürt die bi ses geldi ve Rock mecburen çekildi. (Oyunun ne kadar zevkli olduğunu anlayın die yazdım. başka hikayeler de ekliyecem.)
  • Canım kardeşim " wwe wrestlemania xix " bu oyunu çalıştırabildinmi pc de??
    quote:

wwe wrestlemania xix'in romlarını arıyorum gamecube için. eğer bulan varsa koyabilir mi?

Screenshotlar
     Amerikan güreşi oyunları-Toplam 26 oyun. (2 yeni)

Bunu bulabilirsem çok iyi olacak.

• çok sağol hastasıyımdır amerikan güreşinin kuzenle günlerce ps2de oynardım bunlarıda deniyecem şimdi.
  • Arkadaşlar oyunlar içerisinde grafikleri en güzel olan hangisi??
  • ah ah bi xbox emulatörü çıksada WWF Raw 2 yi oynayabilsek bütün amerikan güreşçileri var o oyunda
  • git wwe:RAW al bilgisayarda çıkan en güzel amerikan güreşi oyunu yada git ps2 al raw vs smack down al manyak mesela adam sana gıcık oluo her maçınca gelio dövüom snei
    sonra divallar senle gelio.
    amerikan güreşi manyağıyım ben

wwe.com güreş leri fre ebelki izlersin :D resmi site oyunun değil
  • quote:

Bir WWF No Mercy hikayesi

Arklar ben Undertaker ile Rock'u bi güzel dövüyodum. O sırada ne görüyüm Kane kapıdan girdi koşar adımlarla gelip bana saldırarak Rock'a yardım etti. TAbi ben KAne'i de bi güzel benzettim. sonunda mecburen ringden indi. Şimdi Rock bana kaldı. bi güzel dövmeye devam ettim. suratına bi yumruk geçirdim. yüzü kanamaya başladı. sonra bacaklarını sıkıştırdım.(Aynı hareketi bu maçta pek çok kere yapmıştım.) Bir süre tutum o şekilde. kıvranmaya başladı Rock ve daha sonra kütürt die bi ses geldi ve Rock mecburen çekildi. (Oyunun ne kadar zevkli olduğunu anlayın die yazdım. başka hikayeler de ekliyecem.)

güzel anlatmışsın ellerine sağlık verdiğin linkler içinde ellerine sağlık bu oyuna bir göz atıcam Amerikan Güreşini severim ondan oyunlarınıda severim herhalde :)

Ama oynayacağım oyunda Big Sexy falan olmalı ondan dolayı ben diğer alternatiflerede bir göz atayım.

• quote:

Orjinalden alıntı: MJKA

quote:

Bir WWF No Mercy hikayesi

güzel anlatmışsın ellerine sağlık verdiğin linkler içinde ellerine sağlık bu oyuna bir göz atıcam Amerikan Güreşini severim ondan oyunlarınıda severim herhalde :)

Ama oynayacağım oyunda Big Sexy falan olmalı ondan dolayı ben diğer alternatiflerede bir göz atayım.

onun için grafikleri iyi istiyosan xbox1 de WWF RAW 2 var

• quote:

ah ah bi xbox emulatörü çıksada WWF Raw 2 yi oynayabilsek bütün amerikan güreşçileri var o oyunda

Sen o oyunun romlarını bi ara ben bulurum x-box emulatoru.
  • arkadaş güzel olmuştu oyun u nasıl yüklücez
  • Biligsayara yüklemeyi mi soruyon yoksa oyunu çalıştırmayı mı?

Bilgisayara yükleme
    Açılan sayfada download butonuna tıklayacan. BAzı sitelerde download butonu 12 saniye sonra çıkıyor.

Oyunu çalıştırma
    http://rapid share.de/files/25002385/prj64.rar.html

Burdan al.
  • quote:

quote:

ah ah bi xbox emulatörü çıksada WWF Raw 2 yi oynayabilsek bütün amerikan güreşçileri var o oyunda

Sen o oyunun romlarını bi ara ben bulurum x-box emulatoru.

kardeş sorun emulatör bulmakta değil oynayabilmekte daha çalışan emulatör yok yani Kardeş bu arada Showdown: Legends of Wrestling ve ps1 romlarınıda veya oyunlarıda koyarsan sevinirim bu arada bende bi haber vereyim elinde ps2 amerikan güreşi oyunu olanlar varsa yaşadılar çünkü pcsx2 nin yeni versiyonu çıktı ciddi fps artışları var ve bazı oyunlar tam hız çalışabiliyor hatta bu emulatörün bi sonraki versiyonundada büyük ihtimal bütün oyunları oynuyor olacağız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kartopu2 -- 7 Temmuz 2006; 1:20:15 >

• Arkadaşlar SmackDown 2006'yı buldum ama yasal olmadığı için siteye koyamam.

pm.
  • çekiyorum ama çok yavaş
  • konuyu açan ve oyunları koyan arkadaşım hepsini indiremem senin önerdiğin hangisi söylede ona göre indireyim ben severim bu tür oyunları ama indirmişken iyisi olsun önereceğin oyun için şimdiden teşekkürler
  • En iyisi WWF No MErcy
  • nası açılıyo ya bunlar
  • ya beyelr WWF No MErcy bu oyunu indirecem hangi emulatör lazım bi yardım edin ve nasıl kuruluyor anlatırsanız sevinirim
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.