Şimdi Ara

Amerikalı Taraftardan 17 Mayıs'a Özel Fotoğraflar. (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
2.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • maçlarıda izliyor evine ligtv almış bir fotoğrafta gördüm ama bu kadını galatasaray taraftarı olduğu için tanıdım yoksa bilmiyordum hoş şuanda da adını ve ne iş yaptıgını bilmiyorum.
  • Bu formadan bende vardı zamanında ama ne oldu şimdi hiç bilmiyorum efsaneydi ya
  • twitter da babasının fotoğrafı var kolunda galatasaray ambleminin dövmesi var.Bunlar bütün aile Galatasaraylı galiba
  • o efsane döneme ait tüm formaların olması koleksiyonumda gururumu bir daha okşadı
  • Bende sarı marşhal forması var Valla bende şaşırdım başta ilgi için yapıyor zannettim ama ya sevgilisi yada kız yada erkek arakaşı fanatik galatasaraylı.
  • Kadının twitter adresini alabilir miyim :D
  • benimde geçmişte galatasarayımıza bu tip yabancı taraftar transferlerim olmuştu. benimkiler ünlenmedi ama. hayırsızlar yaz bitince gittiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: I am the Danger

Bu kadındaki formalar bende yok !

Para fazlaysa internetten nostaljilerden alıyordur valla GALATASARAY budur işte !
  • Harbimi ? Kıskandım lan
  • http://www2.webaslan.com/futbol/cilgin-abdli-konustuSXHBQ59106SXQ

Twitter'da paylaştığı fotoğraflarla G.Saraylı taraftarların büyük ilgisini çeken Amerikalı sunucu-oyuncu Cassidy Gard, Habertürk Pazar'a konuştu.

İşte G.Saraylılar'ın hakkında pek çok şeyi merak ettiği 1989 doğumlu güzel oyuncunun HT Pazar'a anlattıkları…

Peki şimdi Galatasaray senin için ne ifade ediyor?

- Aynı taraftar ruhunu taşıyan, birlik içerisinde, futbol sevgisiyle dolup taşan bir aile. Buna tutku da diyebilirsin, bağlılık da.

'MAÇ YORUMLARI İÇİN TÜRKÇE ÖĞRENİYORUM'

Maçları nasıl takip ediyorsun? Herhangi bir Galatasaray maçını statta izledin mi?

- Maalesef henüz öyle bir şansım olmadı. Ama inan ekran karşısında da oradaki coşkuyu hissedebiliyorsun. Bilgisayarımı televizyona bağlayıp o şekilde izliyorum.

Galatasaray Spor Klübü'nde görev almak ister miydin?

- Vay! Bu harika olurdu. Ama açıkçası oyuncularla röportaj yapma fikri beni daha çok heyecanlandırıyor. Taraftarlarla futbolcular arasında bir bağ kurmak, oyuncuların kişisel özelliklerini ve gündelik yaşamlarını aktarmak çok keyifli olurdu.

Galatasaray kazandığında ne hissediyorsun?

- İçimi inanılmaz bir coşku kaplıyor. Nasıl anlatabilirim bilmiyorum. Yaşadığım en iyi his. Kaybettiğimizdeyse her şey gözüme sıkıcı ve karamsar görünüyor.

Maçlardan sonra futbol yorumlarını da takip ediyor musun?

- Elimden geldiği kadar. Hatta bunun için Türkçe öğrenmeye çalışıyorum.

Büyük bir Burak Yılmaz hayranısın…

- Evet, bir gün maç izliyordum ve ilk dakikalarda gol attı. Hayranlığım o zaman başladı ama aslında tüm Galatasaraylı oyuncular benim için önemli. Hepsini farklı nedenlerden dolayı çok seviyorum. Mesela Didier Drogba'nın çok iyi niyetli olduğunu düşünüyorum. Herhangi bir tartışmanın barışla sonuçlanması için büyük çaba gösteriyor. Bu çok takdir edilesi bir durum.

'ŞAMPİYONLUĞU PALM SPRINGS'TE KUTLADIM'

Türkiye'ye daha önce geldin mi?

- Henüz değil. Çoğu arkadaşımdan İstanbul gezilerini dinledim. Mutlaka geleceğim. Hatta bu gezi benim yapacaklar listemin en tepesinde yer alıyor.

Galatasaray'ın yeni formalarını nasıl buldun?

- Yeni formalar mı çıktı? Henüz görmedim. Kaçırmışım.

Galatasaray'a tavsiyeleriniz neler? Kimleri transfer etsinler mesela?

- Gareth Bale ve Bastian Schwinsteiger yakından takip ettiğim oyuncular. Umarım takımımıza gelirler.

Şampiyonluğu nasıl kutladınız?

- Yendiğimizde Palm Springs'te havuzdaydım. Çılgınca bağırıp tezahürat etmeye başladım. Etrafımdaki herkes çok şaşırdı. Neden bilgisayar ekranına yapışıp kaldığıma ve deli gibi sevinmeye başladığıma bir anlam verememeleri doğal.

Türkiye hakkında Galatasaray kadar iyi bildiğin başka bir konu var mı?

- Küçükken çok sevdiğim iki şey vardı; baklava ve sarma. Galatasaray maçlarını izlerken ne yediğimi merak ediyorsan, hâlâ bu iki lezzetden vazgeçmiş değilim.

Fatih Terim hakkında ne düşünüyorsun?

- Bana göre inanılmaz bir rol model ve harika bir lider. Kızları ve ailesiyle çekilmiş fotoğraflarını görüyorum. Teknik direktörlüğü ve aile hayatını çok iyi dengede tutuyor gibi geliyor. Sırf bu sebeple ona saygım çok büyük.

Galatasaray ve Fenerbahçe arasındaki rekabetten haberin var mı?

- Evet. Derbiyle ilgili bilgileri ESPN kanalından takip ediyorum. Bir derbi maçını statta izlemek ve binlerce kişiyle beraber tezahürat yapmak benim hayalim.

'Türkiye'den yüzlerce mesaj aldım'

Türkiye'de hakkında pek çok haber çıktı. Bunlar seni şaşırttı mı?

- Hem de nasıl. Bir haftada yüzlerce mesaj almaya başladım. Hepsi de çok sevimliydi. Bir sürü iyi niyet gösterisi vardı.

Türkiye'de herhangi bir dizi ya da televizyon projesinde yer almak için teklif aldın mı?

- Evet evet. Konuk olarak çağıranlar da oldu, bir televizyon programı yapıp yapamayacağımı soranlar da. Hakikaten çok şaşırdım çünkü henüz yeteri kadar iyi Türkçe konuşamıyorum. Bir çevirmene ihtiyacım olabilir.

'10 yıl futbol oynadım'

- Futbol ve basketbola bayılıyorum. 10 yıl boyunca futbol oynadığımı da belirtmek isterim. Bu sporu çok yakından tanıdığım için bu kadar ilgili olabilirim.

• quote:

Galatasaray'a tavsiyeleriniz neler? Kimleri transfer etsinler mesela?

- Gareth Bale ve Bastian Schwinsteiger yakından takip ettiğim oyuncular. Umarım takımımıza gelirler.

Oha vizyona bak.. Bu kadın kesinlikle yönetime girmeli.
  • Çokta şaşırılacak bir durum yok aslında, nasıl biz sokaklarımızda barça, real, chelsea, l'pool formalı çocuklar gençler görüyorsak, buda ileri düzey bir Galatasaray hayranı ve bence bundan mutluluk duymalıyız.
  • Hatun cok guzelmis yalniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yuh nerden bulmuş onu
  • Şampiyonluğu nasıl kutladınız?
    - Yendiğimizde Palm Springs'te havuzdaydım. Çılgınca bağırıp tezahürat etmeye başladım. Etrafımdaki herkes çok şaşırdı. Neden bilgisayar ekranına yapışıp kaldığıma ve deli gibi sevinmeye başladığıma bir anlam verememeleri doğal.

• O formaları nerden bulmuş
  • GSTV muhabiri falan olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes1976

GSTV muhabiri falan olsun.

Soyunma odasında röpörtaj filan yapmaya kalkar aman diyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dünyadaki bütün futbol klüplerinin eski formalarını satan bir site vardı. Oradan almıştır büyük ihtimal.
    Adını hatırlamıyorum sitenin maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noix~

Çokta şaşırılacak bir durum yok aslında, nasıl biz sokaklarımızda barça, real, chelsea, l'pool formalı çocuklar gençler görüyorsak, buda ileri düzey bir Galatasaray hayranı ve bence bundan mutluluk duymalıyız.

İmzayı yenile
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.