Şimdi Ara

amerikadanucuzal.com Güvenilir midir? (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
1
Favori
9.600
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AsosyalBilgisayar

quote:

Orijinalden alıntı: bmurat07

fiyatlar çok da ucuz değil birkaç model dışında adidaslar fln 110 lira + kdv

60liraya nerde orjinal converse var solermisins tabi burdakiler orjinalse

kocaelide bi mağaza var büyük. nike converse falan satıyor. 60 lira. ykm'de de gçen 60-70 arasıydı. metroda hep 70.
  • 60 liraya Converse çok rahat bulunuyor.
  • Hatunun teki aradı ürün stokda kalmamış dedi nasıl canımı Sıktı benimm yaa..
  • Para iadesi yaptırdım beylerr
  • takipteyim. krem converse bende bakıyorum stoklara girince sipariş veririm
  • tigerlar orijinal mi beyler alan var mı?
  • yine bi tiger siparişi verdim bakalım yarın elime gelir inş yazarımm
  • ARKADAŞLAR ÜRÜN DÜN ELİME GELDİ DÜKKANDA OLMADIĞIM İÇİN ŞİMDİ GÖRDÜM BAKTIM ORGİNAL AYAKKABI %100 VİETNAM ÜRETİMİ... İLK DEFA GİYCEKTİM HİÇ GİYMEDİMM AYAGIMDA DURUSUNUDA BEGENMEDIM SATABILIRIM ISTEYEN ARKADASLAR VARSA HİÇ GİYİLMEDİ KARGO DAHA DÜN GELDİ AYAKKABI KUTUSUNDA... 110 TL MAAL OLDU BANA 100 TL SATIYORUM

http://www.amerikadanucuzal.com/index.php?Uid=8390&Kid=526 AYAKKABI BUDUR.. 41 NUMARADIR
  • Ürünleri ellerine geçenler resimli paylaşımlar yapabilir misiniz?

Sipariş vericem stokları gözetiyorum da..
  • Bugün ürün elime geçti, bildiğin Tiger işte Made in Vietnam yazıyor benimkinde. Orjinallik şüpheniz olmasın
  • beyler ben de iki çift converse alacağım yukarıda made in china falan olayları dönmüş. converse' de sahte falan çıkan var mı ? sorun yoksa sipariş edeceğim birazdan.
  • Beyler bu tigerlarda iç tarafın tabanı dikişsiz mi dikişli mi ? Taban çıkabiliyo mu yani iç tarafın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tolga*

Beyler bu tigerlarda iç tarafın tabanı dikişsiz mi dikişli mi ? Taban çıkabiliyo mu yani iç tarafın
  • quote:

quote:

Beyler bu tigerlarda iç tarafın tabanı dikişsiz mi dikişli mi ? Taban çıkabiliyo mu yani iç tarafın

Dikiş izi göremedim ama tabanı çıkmıyor. Alttan yapıştırılmış olabilir
  • Senin ayakkabının modeli ne hocam yani Mexico 66 serisinde çıkmıyor, benim aldığım model mini cooper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IgorStravinsky -- 9 Haziran 2011; 9:43:14 >
  • quote:

Senin ayakkabının modeli ne hocam yani Mexico 66 serisinde çıkmıyor, benim aldığım model mini cooper

Mexico 66 hocam, Mini 'yi bilmiyorum
  • İçime oturdu iyi mi ya
  • quote:

İçime oturdu iyi mi ya

Yapıştır gitsin hocam
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.