Şimdi Ara

Amerikadan Xbox Kontrolfeek alımı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzun süre kullanım deneyimlerimden sonra en iyi kontrolfreekin inferno olabileceğine karar verdim. Malumunuz bu ürün Türkiye'de satılmıyor. Ancak Amerika'dan alınabiliyor. Daha önceleri kendi sitesinden birkaç kez takipsiz kargo olarak aldım ve ürünler iş yerime ulaşmıştı. Son zamanlarda takipsiz kargolarla ilgili sıkıntılar oluyor. Bu durumda takipli kargo ile almak icap ediyor onun da bedeli 20 dolar. Bu kargo bedelini paylaşabileceğim kontrolfreek almak isteyen arkadaş aranıyor. Ankara olursa ürün geldikten sonra kendisine kadar getiririm. Bu arada ürünün kendisi 15 dolar fakat genellikle %15 indirim kodu veriyorlar. Bununla beraber kısaca 15*2 + 20 dolar 50 dolar yapıyor. Yaklaşık olarak turuncu sitedeki fiyatıyla aynı fiyata geliyor. Almak isteyen arkadaşlar pm atabilir.

• Güncel
  • ilker burak kullanıcısına yanıt
    Ne diyim bilemedim sayın beyefendi diyim :) foruma üyelik tarihiyle yasin ne alakası var sayın beyefendi? ben 45 yasimda üye oldum belki :) neyse evet şubat ayı diyordu , servisten geldikten sonra cihazı Microsoft'a kaydettiğimde garanti süresini Nisan olarak düzeltti neden öyle oldugu hakkında bir fikrim yok. Dediğim gibi sifır gelicek bir ay içinde . İngiltere'deki satış fiyatlarını araştır üstünu altıni ekle vs almayı düşünüyorsan PM at :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amerikadan Xbox Kontrolfeek alımı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.