Şimdi Ara

Amerikadan Sipariş Alınır (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
6
Favori
3.570
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunus_60

pm

pm cevaplandı
  • Hocam telefon neden getiremiyorsunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _BordoBereLi_

Hocam telefon neden getiremiyorsunuz.

Çünkü zaten 2 tane getirebiliyorum ve o kota da doldu hocam.
  • Hocam ordan hediyedir yazarak uzerine tr gönderebilirsiniz.
  • quote:

Hocam ordan hediyedir yazarak uzerine tr gönderebilirsiniz.

hocam açma ihtimalleri var. ben o riski alırım diyene yaparım tabi. benim için farketmez yani.
  • Açma ihtimalleri var derken. Sonucta hediyedir ibaresi yer alıyor uzerinde ben sıkıntı olmucagnı dusunuyorum.
  • quote:

Açma ihtimalleri var derken. Sonucta hediyedir ibaresi yer alıyor uzerinde ben sıkıntı olmucagnı dusunuyorum.

google da ufak bir arama yaptım. düşük de olsa açılma ihtimali var deniliyor. Ama dediğim gibi isteyen olursa ben yaparım.benim için hava hoş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mow_ -- 20 Şubat 2013; 23:54:06 >
  • bende bi arastırayım biraz daha hocam aklıma yatarsa ulasıcam size.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mow_

quote:

Hocam ordan hediyedir yazarak uzerine tr gönderebilirsiniz.

hocam açma ihtimalleri var. ben o riski alırım diyene yaparım tabi. benim için farketmez yani.

Öyle bişey yok hocam, o buradaki uyanık kaçakçı esnafın uydurduğu bir efsane. Tek seferde 7 foto makinesi, xbox, 4 parfüm ve 4 iphone ile bir kaç ıvır zıvırı getirmişliğim var. Aslında 3 fotoğraf makinesi haricinde hepsi kuzenlere falandı (yani cidden hediyeydi) ama yine de korkuyordum. Sonra gidip polisle konustum, kadın dedi ki bavulların içine ihbar gibi durumlar haricinde bakmıyoruz. Sadece gidişte kontrol ediyoruz dedi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam. pm atabilirmisiniz ?
  • quote:

Hocam. pm atabilirmisiniz ?

yakala hocam attım bi tane
  • Bir kaç arkadaş link verip şu ürünü kaça getirirsiniz demiş? Pm cevaplandı demişsiniz. Neden burada yazmıyorsunuz ki herkes fikir sahibi olur. Hiç tanımadığınız birine pmden atacağınız mesaj ne kadar özel olabilir ki? Buradan yazılmalı ki herkes fikir sahibi olsun ne kadar kar oranı ile getirmeye çalıştığınızın. Bu tip cevapları ilan sahibi pmden gönderince açıkçası hep kuşkuya düşüyorum ya da kafamda soru işaretleri oluşturuyor.

Çünkü konu dışında harici ve detaylı özel bir istek ya da soru yok. Link belli ürün belli sadece fiyat soruluyor ki o linkte fiyatı da belli. siz de burada herkes önünde bu ürün orada şu para ama ben şu paraya getiririm diyeceksiniz ki biz de heee demek ki bu üründen alırsak bu kadar kar yapacak ve bakıcaz hesabımıza uyarsa biz de isteyeceğiz.

açıkça cevaplanması gereken soruların pmden gizlice cevaplanması açıkçası hiç hoş değil, kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: gaffarson

Bir kaç arkadaş link verip şu ürünü kaça getirirsiniz demiş? Pm cevaplandı demişsiniz. Neden burada yazmıyorsunuz ki herkes fikir sahibi olur. Hiç tanımadığınız birine pmden atacağınız mesaj ne kadar özel olabilir ki? Buradan yazılmalı ki herkes fikir sahibi olsun ne kadar kar oranı ile getirmeye çalıştığınızın. Bu tip cevapları ilan sahibi pmden gönderince açıkçası hep kuşkuya düşüyorum ya da kafamda soru işaretleri oluşturuyor.

Çünkü konu dışında harici ve detaylı özel bir istek ya da soru yok. Link belli ürün belli sadece fiyat soruluyor ki o linkte fiyatı da belli. siz de burada herkes önünde bu ürün orada şu para ama ben şu paraya getiririm diyeceksiniz ki biz de heee demek ki bu üründen alırsak bu kadar kar yapacak ve bakıcaz hesabımıza uyarsa biz de isteyeceğiz.

açıkça cevaplanması gereken soruların pmden gizlice cevaplanması açıkçası hiç hoş değil, kolay gelsin.

Pm den cevaplandi :)

Simdi Saka biyana hocam eger burdan cevaplarsam konu gereksiz mesajlarla uzar.adam sunu ne kadara getirirsin diyor, Benim de urunun tam boyutlarini, fiyatini,kutusunu filan bilmem gerekiyor fiyat belirliyebilmek icin.yani belli bir yuzde bilmem kac komisyonum yok. sonra belki takas,pazarlik vs. E bunlari da pm den sormam\cevaplamam gerekiyor
    İsbu sebeplerden oturu pm aatiyorum hocam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mow_ -- 24 Şubat 2013; 6:23:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: mow_

quote:

Orijinalden alıntı: azelea

Merhaba;

http://www.amazon.com/Panasonic-X900MK-Camcorder-Internal-HC-X900M/dp/B0072B5E2Y/ref=sr_1_1?s=electronics&ie=UTF8&qid=1360970831&sr=1-1&keywords=900X

bu ürünü ne kadara getirirsiniz.

pm ile cevaplandı

konuyla ciddi ilgileniyorum. MAyıs 18'ine kadar daha süre var. Gelişmelere göre birkaç siparişim olabilir.
    Teşekkür ederim. Hayırlı günler.

• Merhaba

p.m. attım
  • aksama evden bakicam..

• Pm atildi

• Yanımda 3 notebook 2 fotograf makinesi biri boynumda biri dslr..3 telefon 1 projeksiyon cihazı bir xbox 360 bavullarımdaydı..yan bile bakan olmadı..yazmak istedim..
  • pm.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.