Şimdi Ara

Amerikadan ipod, Mp3 Player getirtmek icin son sans (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
884
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sanırım bu sipariş ve alışveriş işi bu şartlarda gerçekleşmiyecek.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uskan

sanırım bu sipariş ve alışveriş işi bu şartlarda gerçekleşmiyecek.

arkadaşın kendi de inanmamış bu işe.
  • Arkadasim uzerine ne kadar fiyat ekleyecegimi sana mi soracagim? Sacma sapan yorumlar yapmayin ya. Istersem %100 ekler fiyat veririm. isteyen alir istemeyen almaz. Turkiyede 1000 YTL'ye satilan bir urunu yari fiyatina satiyorum sen hala bana amerikadaki fiyatlardan bahsediyorsun. Farzet ki ben bunu sana amerikadan getirmiyorum. seni ne ilgilendirir ki benim ne kadar kar payi ile sattigim. Hayir olsun diye getirmiyorum bu aletleri, kar edip para kazanmak icin getiriyorum. Git nereden hangi fiyata aliyorsan al. Sacma sapan yorumlar yapma yeter. Turkiyede bu cihaza 1000 YTL fiyat isteyen adamlara kalkip yahu bu amerikada su kadara satiliyor sen 2 katina satiyorsun diyor musun?

Amerikada odedigin verigiyi geri alamiyorsun arkadasim. Bunu da yanlis biliyorsun.

quote:

Orjinalden alıntı: McCarty

Dostumm TR'deki fiyatlari salla USA'daki fiyatlarin üzerine %20 eklemişsin.

sandisk 6GBlik USA fiyatina göre 300 YTL'ye mal oluyo sen 400 demişsin.
    ayrica Zen vision:M 550 YTL buna bide gümrük parasini koy 35 dolar. daha ucuza gelir walla....

• Ufff Nereden siparis edersen et.

quote:

Sandisk e270 6GB bunu 300 YTL getirirsen anlasiriz? acilmamiş sıfır olmasi kaydiyla
    yoksa zaten birkac gun icinde sipariş vermeyi düşünüyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: nyquisttt

Arkadasim uzerine ne kadar fiyat ekleyecegimi sana mi soracagim? Sacma sapan yorumlar yapmayin ya. Istersem %100 ekler fiyat veririm. isteyen alir istemeyen almaz. Turkiyede 1000 YTL'ye satilan bir urunu yari fiyatina satiyorum sen hala bana amerikadaki fiyatlardan bahsediyorsun. Farzet ki ben bunu sana amerikadan getirmiyorum. seni ne ilgilendirir ki benim ne kadar kar payi ile sattigim. Hayir olsun diye getirmiyorum bu aletleri, kar edip para kazanmak icin getiriyorum. Git nereden hangi fiyata aliyorsan al. Sacma sapan yorumlar yapma yeter. Turkiyede bu cihaza 1000 YTL fiyat isteyen adamlara kalkip yahu bu amerikada su kadara satiliyor sen 2 katina satiyorsun diyor musun?

Amerikada odedigin verigiyi geri alamiyorsun arkadasim. Bunu da yanlis biliyorsun.

quote:

ayrica Zen vision:M 550 YTL buna bide gümrük parasini koy 35 dolar. daha ucuza gelir walla....

Senin yaptıgın ayıp sen zaten bole bir zihniyette oldugun surece kımse senden almaz...Bide bi akıllı sen değilsin forumda yardımlaşma olur ama sende kazıkcılık war hatta kendınde kabul edıyorsun kaarıma kim karışır diye...Sen bole dewam et...Bu forumdan sana 1 kişi bile para vermez...

• quote:

Orjinalden alıntı: snairs

quote:

Arkadasim uzerine ne kadar fiyat ekleyecegimi sana mi soracagim? Sacma sapan yorumlar yapmayin ya. Istersem %100 ekler fiyat veririm. isteyen alir istemeyen almaz. Turkiyede 1000 YTL'ye satilan bir urunu yari fiyatina satiyorum sen hala bana amerikadaki fiyatlardan bahsediyorsun. Farzet ki ben bunu sana amerikadan getirmiyorum. seni ne ilgilendirir ki benim ne kadar kar payi ile sattigim. Hayir olsun diye getirmiyorum bu aletleri, kar edip para kazanmak icin getiriyorum. Git nereden hangi fiyata aliyorsan al. Sacma sapan yorumlar yapma yeter. Turkiyede bu cihaza 1000 YTL fiyat isteyen adamlara kalkip yahu bu amerikada su kadara satiliyor sen 2 katina satiyorsun diyor musun?

quote:

Senin yaptıgın ayıp sen zaten bole bir zihniyette oldugun surece kımse senden almaz...Bide bi akıllı sen değilsin forumda yardımlaşma olur ama sende kazıkcılık war hatta kendınde kabul edıyorsun kaarıma kim karışır diye...Sen bole dewam et...Bu forumdan sana 1 kişi bile para vermez...

+86774

bencede yanlış fiyatlar döndürüyorsun ortalarda.sen istediğin kadar kar koyarsın ama o karı elde edebilirmisin orası tartışılır.hatta tartışılmaz bile çünkü bu fiyatlara kimse almaz.tabiiki istediğin fiyatı çekmekte serbessin...ama kolay gelsin derim ben...hayırlı satışlar.

• quote:

Orjinalden alıntı: snairs

quote:

quote:

+dokuzmilyonüçyüzondörtbinbeşyüzkırsekiz...

piyasada ne kadar akıllı var ya..arkadaşım böyle yaparak kimseyi kandıramazsın..dh kullanıcıları bilinçlidir..başka forumlara koçum..!

• Arkadasim bikere ben Zen vision: W versiyonu hakkında 1000 YTL'de satiliyor dedim.
    M versiyonu daha düşük zaten @wq'nun dedigi gibi 250$ civarlarinda tam bilmiyorum.

ben buraya kafamdan sallayarak bişey yazmadim. USA'daki internet satış sitelerine göre ben bu rakamlari yazdim. nasil sen hepsiburada.com'u baz alarak yaziyorsan bende 2-3 internet sitesini yazdim.

Üstüne tabiki kar koyacaksin kimse babasinin hayrina bu işleri yapmaz. ama abartacak kadar koyarsan (kendi adıma konusuyorum) Ben senden kurşun kalem bile almam.
    yani kargoydu , sipariş olayi felan daha ucuza geliyor ben bunu anlatmaya calişiyorum.

yoksa banane istersen 100 ytllik ürünü 500e sat beni hic mi hic ilgilendirmez. ama burdaki hickimseyide kandirmak zorunda degilsinidr. ozamanda karsinda benı bulursun

• Seni karsimda bulunca ne oluyor anlamadim. Komser kolombo musun sen?

Kimi kandiriyorum onu da anlamadim? Birisine yalan mi soyledim. Su fiyata aldim valla kar yok maliyetine satiyorum mu dedim? Birini mi aldattim? Size gore fazla kar koydum diye aldatmak mi oldu adi bunun?

Ben Turkiyede 1000 YTL'ye satilan bir mali birisi bana 500 YTL'ye satsa, isterse belese almis olsun bunu kendi adima kandirilmak olarak gormem. Neyse...

quote:

Arkadasim bikere ben Zen vision: W versiyonu hakkında 1000 YTL'de satiliyor dedim.
    M versiyonu daha düşük zaten @wq'nun dedigi gibi 250$ civarlarinda tam bilmiyorum.

ben buraya kafamdan sallayarak bişey yazmadim. USA'daki internet satış sitelerine göre ben bu rakamlari yazdim. nasil sen hepsiburada.com'u baz alarak yaziyorsan bende 2-3 internet sitesini yazdim.

Üstüne tabiki kar koyacaksin kimse babasinin hayrina bu işleri yapmaz. ama abartacak kadar koyarsan (kendi adıma konusuyorum) Ben senden kurşun kalem bile almam.
    yani kargoydu , sipariş olayi felan daha ucuza geliyor ben bunu anlatmaya calişiyorum.

yoksa banane istersen 100 ytllik ürünü 500e sat beni hic mi hic ilgilendirmez. ama burdaki hickimseyide kandirmak zorunda degilsinidr. ozamanda karsinda benı bulursun

• quote:

Seni karsimda bulunca ne oluyor anlamadim. Komser kolombo musun sen?

Kimi kandiriyorum onu da anlamadim? Birisine yalan mi soyledim. Su fiyata aldim valla kar yok maliyetine satiyorum mu dedim? Birini mi aldattim? Size gore fazla kar koydum diye aldatmak mi oldu adi bunun?

Yok fazla kar koyunda aldatmak olmuyo direk kazıkcılık oluyo...Forumdakı herkez senden daha iyi biliyor bu mp3 player pazarını sen bosuna parmaklarını yorma nasıl olsa senden bi tane iğne alan olmaz...Ha karsında sadece o arkadası bulmazsın bizi ve tum DH üyeleri+DH yöneticilerini bulursun...Ondan kardesım sen mahallenden ole bizi sandıgın gıbı ınsanlar bul onlarda %70 karlarla sat...
  • Artık bi cevap versen iyi olur. Elinde cowon var mı yok mu?????
    quote:

Orjinalden alıntı: Rosenrot

cowon u3 512 mb ın fiyatı ne kadar??
  • Westone um2 warmı bilader?warsa kaça
  • #nyquisttt Arkadasim sanırım sen benı anlamiyorsun? ben kimseyi kandirdin veya dolandiricilik yapiyosun demedim. ama benı anlamadan yazi yazmişsin.

bak şöyle düşün 3 tane dükkan düşün
    1.dükkan X marka kalemi 5 liraya satiyor
    2.dükkan aynı kalemi 3 liraya satiyor
    3.dükkan ise yine aynı kalemi 7 liraya satiyor.

bunlari gören X şahıs Dükkan yerine kendi pazarlama yapiyor. ve dükkanlarin sundugu aynı kalemi 5.5liraya satiyor.

sen olsan hangisinden alirdin

ayrica Elbette ben sana maddi bi hesap soramam. Ama forumda cevabini alirsin. İsmin 7'ye cikinca 6'ya inmez bunu unutma

ama lütfen yukardaki sorunun cevabini lütfen Dürüst olarak ver

• Arkadaşım ben Amerika dışına satılmayan şu taser gun (Elektroşok aleti) almak istiyorum, sitelerdeki ortalama fiyat 75$ ı geçmiyor, aceba bu aleti bana alabilirmisin, ne kadara yaparsın bu işi.ürün hakkında bilgi için aşağıdaki linki inceleyebilirsin, baştan uyarayım, birebir aynı ürünü istiyorum, herhangi bir farklı model istemiyorum....
    http://www.beststungun.com/stun-master-975000-volts-stun-gun.html
  • fred78 pm attım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Tauron

Arkadaşım ben Amerika dışına satılmayan şu taser gun (Elektroşok aleti) almak istiyorum, sitelerdeki ortalama fiyat 75$ ı geçmiyor, aceba bu aleti bana alabilirmisin, ne kadara yaparsın bu işi.ürün hakkında bilgi için aşağıdaki linki inceleyebilirsin, baştan uyarayım, birebir aynı ürünü istiyorum, herhangi bir farklı model istemiyorum....
    http://www.beststungun.com/stun-master-975000-volts-stun-gun.html

tauron sen o ürünün gümrükten geçebiliceğini mi düşünüyosun?

• aslında ürün hakkında baya arştırma yaptım wq, bu ürünün satışı için herhangi bir lisans ya da benzer belgeye gerek yok yanlız ne hikmetse ebay'de dahil, hiç bir sitede amerika dışına satışı yok bunların, bizde de en fazla 250000 voltluk, çok büyük ve çabuk bozulan dandik ürünler satılıyor...
    İşin aslı ben de farkındayım bu işin olmayacağından ama yazılanlara bakılırsa ortam gerilmiş ve ben kendimce yumuşatmak için böyle bir istekte bulundum...
    Tabi bu aleti Türkiye'ye sokabilecek bir babayiğit varsa asla hayır demem, o da ayrı
  • arkadaşım sen en iyisi ürünlerini getir ve gitti gidiyor da pazarla,forumda biraz zor gözüküyor,gördüğün gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uskan

arkadaşım sen en iyisi ürünlerini getir ve gitti gidiyor da pazarla,forumda biraz zor gözüküyor,gördüğün gibi.

+99999999
    Bence de en iyisi Gittigidiyor'da ortalama satış fiyatına göre pazarla ürünleri...
  • şurda şu fiyata satılıyor deil 100$ üzeri kar koyuyorsunuz 525 milyona sattığınız creative zen vision m 30gb ürününün amerika fiyatı (230$) 345 ytl (www.jr.com) fakat daha ucuza bulunabiliyor biraz insaflı olmak lazım bu konuda...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeNzA -- 10 Kasım 2006; 13:30:23 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.