Şimdi Ara

Amerika'dan iPhone4S ?? (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: PVH

quote:

Orijinalden alıntı: _Caudion_

quote:

quote:

Arkadaşlar, diyelim arkadaşım getirdi bana iPhone4S.. Ben kendi pasaportumla kayıt yaptırsam sorun olurmu? (Pasaport'u yeni çıkarttım ve hiç giriş-çıkışım yok)

??????

Pasaport kaydı yaptırman için son bir ay içerisinde herhangi bir ülkeye giriş çıkışın olması gerekiyor. Aksi halde yaptıramazsın.

Yandık ozaman.. Bu işi yapan biri falan bişey yokmudur ya?

100 Lira gibi bi fiyata kayıt yapanlar var ama bu bildiğimiz pasaport kaydı değil, riskli daha sonra kapanma gibi sorunlar olabilir.
  • quote:

Arkadaşlar, diyelim arkadaşım getirdi bana iPhone4S.. Ben kendi pasaportumla kayıt yaptırsam sorun olurmu? (Pasaport'u yeni çıkarttım ve hiç giriş-çıkışım yok)

Benim iphone'um yurdışından geldi ve 50tl gibi bi ücrete kayıt yaptırdım hiç bi sorun olmadan kullanıyorum güvenilir referanslı yerlere yaptırırsan kapanmaz korkmana hiç gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: söny

quote:

Benim iphone'um yurdışından geldi ve 50tl gibi bi ücrete kayıt yaptırdım hiç bi sorun olmadan kullanıyorum güvenilir referanslı yerlere yaptırırsan kapanmaz korkmana hiç gerek yok

Hocam nerde yaptirdiniz, internet sitesi falan varmi? Pm atarmisiniz?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.