Şimdi Ara

amerikadan Iphone 3g alirsam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.813
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar amerikadan Iphone 3g alirsam onu turkiyede calismasi icin ne yapmam gerekiyor? Burada arastirdim biraz biseyler ogrendim ama tam olarak anlamadim sanirim ilk olarak sim olayini kirmam lazim degil mi? ama nasil olacak iste. Sunu aciklayabilecek biri var mi. Cok tesekkur ederim

• yazılımsal olarak unlock olmadığı için turbosim gibi aletlerle kullanabilirsin.ordan alma şansın varsa direk al derim çünkü fiyat baya farkediyor.hee bide pasaporta kaydettirmen lazım kapanmasın diye.
  • bu turbo sim i arastirdim onun modelleri var mi yoksa herhangi biri olurmu bi de nerden bulunur amazon e-bay den falan mi
  • quote:

Orjinalden alıntı: eko2005

bu turbo sim i arastirdim onun modelleri var mi yoksa herhangi biri olurmu bi de nerden bulunur amazon e-bay den falan mi

şuan piyasda iki 3 modeli var ama sana tavsiyem gevey marka kesme derdide yok tak çalıştır
  • quote:

Orjinalden alıntı: BaDCoD

quote:

Orjinalden alıntı: eko2005

bu turbo sim i arastirdim onun modelleri var mi yoksa herhangi biri olurmu bi de nerden bulunur amazon e-bay den falan mi

şuan piyasda iki 3 modeli var ama sana tavsiyem gevey marka kesme derdide yok tak çalıştır

cevabi icin tesekkur ederim zaten bende youtube daki videolara baktim orda dedigin gevey marka olanini gordum gercekten guzel. Sanirim ben de ondan alacagim.
  • peki amerikadan sözleşmesiz bir şekilde alabilrimiyiz bir mağzdan alarak ve ortalama fiyat bilgisi olan varmı kuzenim gidiyor yakın zamanda ordan almak mantıklımdıır sizce?
  • yani sözleşmesiz ne kadara bulabileceğine bağlı ama 100-200 içinse hem zaman kaybına hem de alacağın riske yazık, buradan al geç gitsin derim
  • quote:

Orjinalden alıntı: mutants

yani sözleşmesiz ne kadara bulabileceğine bağlı ama 100-200 içinse hem zaman kaybına hem de alacağın riske yazık, buradan al geç gitsin derim

saol mutants ne bilim ucuz diolar biraz daha gerçi kaça onuda bilmiyorum ama şimdi burdan alsakda juilebaker mı ne onu yapınca garanti gidiyor nası olsa onu yapmsak pek bi numarasını göremiyosun benimde aklıma kuzen soktu şimdide bakalım :)
  • arkadaşlar bende amerikan getitirmeyi düşünüyorum tam olarak sim sorunu nasıl biraz açıklayabilirmisiniz rica etsem?

BU ARADA AMERİKADA 8GB $199.99 16GB $299.99
    NERDEN BAKSANIZ SADECE CİAHAZ İÇİN(SÖZLEŞMESİZ) 5 KAT KADAR OYNUYOR NEREDEYSE.
  • alma abicim sen iphone almaaaaaaaaaaa...
    100 defa mı söyleyeceğiz size ya ekstradan konu açmayın,delirtmeyin adamı,öffffffff!
    Ne gereksizsiniz yaaa
  • quote:

Orjinalden alıntı: bodur

alma abicim sen iphone almaaaaaaaaaaa...
    100 defa mı söyleyeceğiz size ya ekstradan konu açmayın,delirtmeyin adamı,öffffffff!
    Ne gereksizsiniz yaaa

lan delirsen nolurmus bodur. Adamin kafasini attirma
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.